April 19 2024 11:08:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
The Pacific HBO-10dielny seriál
Apo
Po shlédnutí 1. dílu BoB (kde se mimo jiné vůbec nestřílelo, jen se buzerovalo, kecalo a cvičilo) jsem byl nadrženej na další díly...... 2. díl mě přesvědčil, že toto je něco jiné než ostatní válečné filmy, 3. to jen potvrdil a tak dál a tak dál....

Po shlédnutí 3. dílů The Pacific (4. díl jsem pro jistotu už jen proklikal) zjišťuji, že zabít 1 hodinu ze dne lze i jinak a místo toho si raději pustím hodinu z Přemka Podlahy, jelikož mi to přijde rozumější, než koukat na také kókótiny...... Bohužel..... tentokrát přešlápli, BoB jsou špička hory, The Pacific je někde v údolí v blátě pod tou horou válečných snímků....
 
311_Tank
Celej Pacific je zatim jen o tom ze marinaci nekam jdou, pak se zakopou, pak zmoknou, pak presnoc vystrilej stovky japoncu a pak se vezou nekam ususit.

BoB uz sem videl opravdu hodnekrat, na Pacific se asi znova divat nebudu.
 
Enjoyr
Hopere, jestli tvé povzdechnutí bylo reakcí na zdejší kritické komentáře, tak bych se k tobě docela přidal........ach jo

(P.S.: jestli ono kuci není trochu mimo mísu srovnávat Bratrstvo s Pacifikem..... jestli ono to není tím,že Pacifik je o něčem jiném než o samotném boji, ale mnohem víc o lidech v něm...)
 
www.enjoyr-page.cz
313_OTTO
Tak tak, jde o předlohu, podle které to natáčejí, jde o to co chtějí zachytit, atd atd. prostě BoB je o něčem ouplně jiným, teda má to společnej jmenovatel: Amící, WWII a občas se tam střílí.
Nemusí se to každému líbit. Mě však docela jo.
 
Hoper
moje povzdechnutí nebylo nad komentáři :)
já se ještě ke zkouknutí nedostal,ale tyhle erekce mne od toho nějak odrazují...

BoB jsem zkouknul kdysi dááávno a jen jednou (navím mám tucha, že jsa nemocen doma, zkouknul jsem cca půlku dílů najednou ;) )
a jestli to už není jen výplod mé představy, měl jsem za to, že BoB byl o skloubení bojových scén s "příběhem" - v káždém díle o nějaké postavě
skloubení tak akorát, aby to byl bezva válečný "film", ale ne jen bohapustá střílečka pro joudy....

jak říkám - Pacifuk jsem ještě neviděl, ale ty reakce - nevím nevím... :(

ale třebas díky nasycenosti asijsou produkcí (nejen) válečných filmů bude pro mne Pacifik rajská zahrada :D
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Apo
Mě nejde právě o to střílení a extrémní bitvy. Kdyby ano, tak zde nezpívám o 1. díle BoB.... V každém díle se děj soustředil na někoho jiného a člověk se do toho opravdu "zadíval"..... V Pacifiku mám vztah s hlavními hrdiny asi jako k cyklistovi co projede kolem domu.... žádný..... žádné emoce, napětí.... nuda.....
 
1stCL_Ziza
ale třebas díky nasycenosti asijsou produkcí (nejen) válečných filmů bude pro mne Pacifik rajská zahrada Šklebící se

Hopere nebude!!!SmutnýSmutný jak říká Apo.....obrovská nuda!!!
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
1stCL_Hien
Problém je v tom,že v pacifiku až na Boba Lekyho(ci jak se to píše) žádný další větší hrdina není a jsou tam desítky ostatních hrdinů,jimž režie dá díl a pak je pošle dom... Pokud to má být o lidech,tak ta hodinka,je na to zoufale málo. Ve čtvrtém díle tam kdosi pronese něco o tom,že japonci bombardovali Guadalcanal každou noc,aby amíci nemohli spát... te je sice fakt,ale tohle byla spíše méně používaná metoda psychického deptání protivníka...(v pozdějších fázích války neproveditelná) hlavní bylo vysílání malých skupinek do týla napřítele,působení škod a šíření strachu a paniky. Tohle jsem ve filmu vůbec nepostřehl... A už vůbec autor mlčí o japonském vojákovi jako o mnohem mnohem lepším v boji v džungli než americkém...
Scéna,kde amík uškrtí japonce... Někde tady na fóru jsem četl,že mu snad měl i nadávat... Pokud ho ve filmu posílá do zkurvisynů,tak se docela divím... je to samozřejmě možné,že to tak v reálu bylo,ale daleko více bych se přikláněl k tomu,že mu přednášel nějakou Haiku Úsměv a tohle myslím vážně,prostě vůbec si nemyslím že by mu nadával,ale spíše se mu vysmíval či tak něco.... Ten japonec tam jistě nějakou dobu ležel a moc dobře věděl,co ho potká za osud.
Japonská mentalita je úplně jiná než americká... Hezky je to provedeno v Tenké červené linii.Kde Japík říká amíkovi:Co pro mě znamenáš? Nic! Ano,tohle bych čekal,ale nadávky těžko...
 
GC3_Messik
těšil jsem se na něco jiného, víc podobného Band of Brothers.. V pacifiku mi schází ta parta co byla v BB, kamarádství, silné charismatické postavy. Bohužel Bob Leklý, potažmo kdokoli je pan neznámý. Nic o nich po čtyřech dílech nevíme, ani fň nám bohužel autoři snad neprozradí. Pak ale je smutný následek kdy po skoro půlce serie je úplně jedno jestli to tam Japs vystřílej a začne se třeba nanovo na japonské straně tentokrát Úsměv a to je chyba jak hrom. Smutný

Akční scény v džungli nemají šťávu a trvají 10 vteřin. V porovnání s 20 let starým seriálem Tour of duty(četa v akci) je to bída. Tam to podání bojů v džungli beru více než tady.
Upravil/a GC3_Messik dne 08-04-2010 12:50
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Cracken
Jak to asi přeloží naši vynalézaví distributoři, kteří jsou např. schopni přeložit prostoduchoučký film "The 13th warrior" jako "Vikingové"? Že by třeba "Bratrstvo ohrožených".Šklebící se (Nemyslím si, že by v názvu "Band of Brothers" bylo něco neohroženého...Úsměv Ale holt by asi "Bratrstvo" neznělo tak úderně...Pff )
Upravil/a Cracken dne 08-04-2010 13:40
 
Hanss
já myslim, že to přeložili jako Pacifik.

Edit: tak ne, nepřekládaj to Úsměv asi je to srozumitelný i masám.
Upravil/a Hanss dne 08-04-2010 14:10
 
Jirka
Cracken napsal:
Jak to asi přeloží naši vynalézaví distributoři, kteří jsou např. schopni přeložit prostoduchoučký film "The 13th warrior" jako "Vikingové"? Že by třeba "Bratrstvo ohrožených".Šklebící se (Nemyslím si, že by v názvu "Band of Brothers" bylo něco neohroženého...Úsměv Ale holt by asi "Bratrstvo" neznělo tak úderně...Pff )


No páni. Koukám na to už tři neděle a zatím jsem si nevšim, že to ještě nepřeložili. Šklebící se
Upravil/a Jirka dne 08-04-2010 14:13
 
Cracken
Taky to mohli přeložit jako "Tichý oceán".Šklebící se
 
Hanss
jo, to mě taky napadlo Úsměv
 
GC3_Messik
jj treba film Full metal jacket dostal taky echtovni preklad olovena vesta, coz bohuzel vubec neni to co to ma bejt Šklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Wolnas
das Weihnachtslied, CoolCoolCool
 
WT_Horrido
Tak jsem videl uz devět dílu. Fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, fuj.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
mno počkej - pokud jsi zkouknul všech devět, pak bys měl psát jen
Fu, fu, fu, fu, fu, fu, fu, fu, fu

- za to "j" ti to asi stálo se podívat i na ten devátý, né ? :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Bugs
Tak dobojováno jest.
Pozliepanec pamät príslušníkov USMC a výcuc z kníh potažmo pamätí pár z nich, čo to dokázali aj dať dokopy.
Chýbala tomu istá súvislá línia. Myslím, že asi bol pokus to vziať cez 1.divíziu USMC, ale, kto nepozná aspoň trochu históriu bojov v Pacifiku, tak z toho musel mať poriadny hokej.
Akurát tá Iwo Jima na prvý pohľad do toho moc nezapadala aj keď seržant Basilone bol jej členom počas bojov na Guadalcanale. Škoda tých hlbokomyšlienkových momentov, ktoré zaberali cca 60% seriálu.
Keď na konci seriálu bežalo zhrnutie jednotlivých postáv, až na pár som ani netušil, že sa v niektorých dieloch ukázali.
Asi systém "žabých skokov" tvorcovia uplatnili aj pri tvorbe seriálu a že to boli skoky riadne, to potvrdí asi každý, kto vydržal sledovať tento seriál až do jeho konca.
BoB si pozriel kedykoľvek rád ešte raz, na tento sa budem musieť duševne poriadne pripraviť.
 
http://3iap.org
1stCL_Fucida
Takže výrazně slabší než Band of Brothers, jo?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,721,336 návštěv