May 18 2024 04:40:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Cracken
Tak nám prosákly úplně první zprávy o 4.10:

http://simhq.com/...ost2940679

Zatím jen troška, zbytek ještě prosákne později.

Každopádně, podle mě zatím nic moc extra, doufám, že tam bude něco co mě posadí na zadek (třeba Do-17, D.520 apod.).

Zatím jen pár vylepšení FMB (které vítám, páč občas dostávám křeče do ruky.) a v podstatě jen "Nataša" - ale zase AI, chjo.Smutný
Upravil/a Cracken dne 16-01-2010 19:38
 
WT_Peci
No obávám se, že chtít každých 5 měsíců spoustu nových letadel a mapy aka Slovensko a to vše zadarmo, je poněkud nenažrané, zvláště, když to tvůrci dělají ve svém volném čase po práci.Zamračený

Naopak přítomnost 129 je výborná zpráva, už se na Rumuny těším, asi šturma po dlouhé době zase nainstaluju, abych si ji vyzkoušel.
 
Lavo
Každopádně, podle mě zatím nic moc extra...


Najskor treba aj nieco o Sturmovi a praci v nom vediet a potom mozes vynasat sudy.Pridat nove lietadlo so skutocnym kokpitom je praca tak na 3 mesiace az pol roka , ale prekodovat Sturma a hlavne FMB a QMB je uz pomaly umennie , aby to ako celok behalo korektne....
 
Cracken
Pecimu: Všichni, kdo na Sturmu dělaj, na něm dělaj ve svém volnu a zadara. Hrome, proč jsem si myslel, že tam ten Hs-129 už dávno je?Šklebící se

Lavo: Já nevynáším žádné sudy, ani bych je asi neunesl.Šklebící se Jen jsem řekl, že doufám, že se tam objeví nějaká pecka (a la Avia B.534) a že ZATÍM nic moc. Nauč sa čítať po čehúňsku, hej? Aj diakritika, či ako sa to volá, by nezaškodila.Šklebící se
Upravil/a Cracken dne 17-01-2010 09:37
 
doktorkop
Mě přijde HS-129 z historického hlediska zásadnější než Avie,ale klidně mě někdo opravteÚsměv
 
olda Olde maly
Cracken napsal:

Každopádně, podle mě zatím nic moc extra



Nezlob se na mě Crackene, ale toto vyjádření svým vyzněním působí tak, jak napsal Lavo. A mě snad nebudeš obviňovat z toho, že neumím po čehúňsku Úsměv
 
VGR_Terp
Crackene, ty jsi nejaký agresívní na teho našeho přespolního bratra. Ať z tebe jehomaravská sekce neudělá dvaMrknutí
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
Cracken
Nezlobím se na tebe, oldo. Diskuzi, o tom, k čemu se můžeme vyjadřovat a k čemu ne jsme tu už kdysi měli. (Odstartoval ji jeden dost vulgární pán...) Ale to tys sem ještě asi nechodil tak často. Proto mi přijde zbytečné dál jakkoliv reagovat. Tak si počkejme na další stroje.

A upřímně doufám, že se objeví něco, co bude stát za to: např. B-26, Do-17, Whirlwind, Defiant apod.
Upravil/a Cracken dne 17-01-2010 10:29
 
MK_Paja
doktorkop napsal:
Mě přijde HS-129 z historického hlediska zásadnější než Avie,ale klidně mě někdo opravteÚsměv

Souhlas, hlavně jeho 75mm zákluzový kanon, je prostě sexy Úsměv
 
olda Olde maly
Cracken napsal:
Nezlobím se na tebe, oldo. Diskuzi, o tom, k čemu se můžeme vyjadřovat a k čemu ne jsme tu už kdysi měli. (Odstartoval ji jeden dost vulgární pán...) Ale to tys sem ještě asi nechodil tak často. Proto mi přijde zbytečné dál jakkoliv reagovat. Tak si počkejme na další stroje.

A upřímně doufám, že se objeví něco, co bude stát za to: např. B-26, Do-17, Whirlwind, Defiant apod.



JJ. Taky se ke všemu nevyjadřuju. Rychlý soudy jsou k ničemu. Jen mě mrzí, když se tady do sebe kluci zbytečně navážej. Taky doufám, že budou přibývat nový letadla, ale každý by chtěl to svoje a to je potom těžký každýmu vyhovět. Vidíš, pro někoho je Hs-129 to pravé a já spíš oceňuji tu Avii. No já jsem ale spíš na ty naše plečky Úsměv takže mě by teď udělal radost létatelný Šmolďas MrknutíŠklebící se
 
Robo
Cracken, dik za vlakno, updaty ohladne 4.10 budu prichadzat kazdy stvrtok.

http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=12568

http://forums.ubi.com/eve/forums?a=tpc&s=400102&f=23110283&m=5121031528&r=5121031528#5121031528

http://simhq.com/forum/ubbthreads.php/topics/2940679/Patch_4_10_Development_Updates.html#Post2940679

To je v poriadku, kazdemu sa paci nieco ine. Jedneho nadchne kokpit do Smolika, dalsieho poriadna Hs 129 (pre tuto hru daleko podstatnejsie lietadlo), dalsi ma v pazi obidve a radsej by dostal opraveny FM na 190...

Vacsina neceskoslovenskeho sveta sa na B.534 pozera asi ako ty na R-5. Takze kazdemu nevyhovies, to sa neda a o to sa ani nepokusame.

V updatoch budu nasledovat aj zaujimavejsie veci, ktore ocenia najma fanuskovia hardcore simulacie, nechajte sa prekvapit.

Cracken btw problem nebolv Lavovej cestine ale tvojej slovencine, takze načim si kýsi vokabulár nahotovať aby si ako dajaký papľuh daromný hlúposti nedrúzgal.
 
WT_Horrido
Hehe, jestli Šturm opravdu něco nepotřebuje, tak to jsou nová letadla.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
olda maly napsal:
Cracken napsal:

Každopádně, podle mě zatím nic moc extra



Nezlob se na mě Crackene, ale toto vyjádření svým vyzněním působí tak, jak napsal Lavo. A mě snad nebudeš obviňovat z toho, že neumím po čehúňsku Úsměv

Víš, ale nás učili v české škole takovou poučku:
Zájmeno mně/mě nahradíme jménem Vašek.
Pokud je tam Vaška = mě, pokud je tam Vaškovi = mně

Crackenova věta je tedy: Každopádně, podle Vaška zatím nic moc ..
Takže on tam chybu nemá. Šklebící se

Ale jinak je to tlučhuba (Panek hadr). Kritizovat to mu jde, ale jakmile mu někdo něco řekne k jeho práci, tak je příjemnej, jako by měl PMS.
Šklebící se
 
Hoper
Horri, tak nějak...
zatím jsem nečetl link, co poslal Cracken, ale pokud dojde k překodování Šturma, tak to (pro mne osobně) bude bomba
a ne spousty nehotových letadla typu Halifax atd... (i když - Daidalos aspoňnevydá nehotový éo... :) )
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Panek napsal:
Víš, ale nás učili v české škole takovou poučku:
Zájmeno mně/mě nahradíme jménem Vašek.
Pokud je tam Vaška = mě, pokud je tam Vaškovi = mně

jiný kraj, jiný mrav - mně / mě - tobě/ti(tě) :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Crackene, viděl jsem zatím jen to první video ohledně FMB, ale už tohle bude bomba
a divím se, že ty, co by tvořitel kampaní tohle neoceníš....

(ale nezapaluju, to zas neé ;) )
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Cracken
Hoper napsal:
Crackene, viděl jsem zatím jen to první video ohledně FMB, ale už tohle bude bomba
a divím se, že ty, co by tvořitel kampaní tohle neoceníš....

(ale nezapaluju, to zas neé Mrknutí )


Další, kdo neumí číst.Šklebící se

Cracken napsal:


pár vylepšení FMB (které vítám, páč občas dostávám křeče do ruky.)
 
TozziFan
Cracken napsal:
... upřímně doufám, že se objeví něco, co bude stát za to: např. B-26, Do-17, Whirlwind, Defiant apod.

jestli si dobře pamatuji, tak mašiny z období BoBu nejsou vítany guru Olegem.
 
606_Temp
Stačilo by mi bohatě, kdyby to umělo pracovat vícevláknově a dokázalo to využít aspoň trochu dvou/tří/čtyř/x jádra CPU.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_Vity
Nebýt Daidalosu tak officiálně je Il-2 už mrtvý,já jsem rád za všechno co dělaj Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,029 návštěv