May 05 2024 19:32:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Strážci železné opony (verze2 pro DBW1.6 či UP3)
Bart Simpson
Plánuje sa prerábka kampane na UP 3.0? Rád by som si ju zalietal na novom packu. Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Cracken
V dohledné době ně, protože nyní pracuji na své kampani "Strážci pokakaných plen", která už nyní má za sebou cca 240 misí, ale pořád taky dost misí před sebou.Vyděšený
 
Wilgott
Zdravim může mi někdo poradit jak tohle rozchodit mám verzi IL2 4,07 vše potřebné ke spuštění mám nainstalovaný.Mod aktivovaný v JSGM.Ale v karieře to nevidím,kde je chyba.
 
mart0110
Musíš mít minimálně 4.09m
 
Wilgott
Aha no tak zítra to přeinstaluju a zkusim 4,09.Ještě jedna věc UP2 nebo HSFX4,1 ce mají taky objevit v JSMG nebo se to nainstaluje do hry?
 
mart0110
Už nevím přesně , ale po nainstalování UP 2.0 je Il-2 1946 UP2.0 a
v JSGME se neukáže. V JSGME je jenom Stock 4.09 ( aktivováním se vrátíš na "čistou" 4.09 ), jinak přes JSGME aktivuješ různé Mody( ne v Il-2, ale v UP2.0 atd)
-- u Gabbyho je to taky tak - 4.09
- pozorně čti readme
 
Hoper
proč si prostě nenainstalovat poslední (aktuálně poslední) verzi a neřešit problémy s meziverzema...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Wilgott
No tak jsem střevo.Reinstal hry patch až na 410,1,instal JSMG - UP2 - Gabbiho a Strážců a pořád stejný problém (gabbi skončí na 23% a strážce vůbec nenajdu)Co dělám blbě kurec
 
TozziFan
Takže, nainstaluješ verzi IL-2 Strurmovik 1946 4.07 > 4.08m > 4.09m > skins 4.09m ? Pak nainstaluj Ultr@Pack v2.01, klikni na ikonu Upgrade/Restore a zvol možnost číslo 2. Mezi tím, než se ti UP upraví si můžeš prolézt ten bordel tady na SVK a najít si jak správně naroubovat tu misi do hry. Je tu toho ku*va hodně a něco se může hodit (pro příště).
 
Wilgott
Udělal jsem to jak si napsal.A narouboval to jak je popsáno v readme.Prostě mod je nakopíroval do složky hry.Vlezu do JSMG zapnu mody (vidím tam jen STD a czechoslovakia) aktivuji spustim hru.Kariera SNB-strážci nikde, Gabbi stale nemuže najít první mapu.Jsem lamák ani podle popisu mi to nejde.SmutnýSmutný
 
TozziFan
Právě jsem kvůli Tobě přišel o 20min., abych to odzkoušel.
[img]http://i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/0710201112-50-57.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/0710201112-50-58.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/0710201112-50-59.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/0710201112-51-04.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/0710201112-54-27.jpg[/img] is not a valid Image.

Ale zdá se, že to přeci jen bylo k něčemu dobré.
1. Update/Restore stále funguje
2. Není Koty je tvůj ztracený brácha ?
 
Wilgott
add 2. neni to ztracený bráchaÚsměv
Takže jsem to udělal jak si psal (instal hry 4,07 - patch 4,08m - 4,09m - 4,09m skiny - UP2 - pak JSMG. ) Rozbalil rar se stážci a gabbim.Některý složky se ve hře přepíšou a ve složce MODS mam STD a Czehoslovaki a složku maps mod myslim.Ve složce kampaně vidím jak karieru za strážce tak gabbiho.Aktivuji mody v JSMG ,spustím hru a campaň za czech. (SNCool neni nikde, gabbi sice je ale spustí se jen uvodní intro a briefing první mise bez mapy.potvrdím fly a load se sekne 23% hláška landscape eng-channel 1943load .ini. error.Zkusím to znovu až se vrátím z práce večer.

Ten update je myšlena ta černá obr kde je výběr 1 a 2?
 
SVK_Mechan
Pokud chceš chránit oponu, můžeš s náma hlídat oponu Severokorejskou v Mig-15.
 
TozziFan
Wilgott napsal:
Takže jsem to udělal jak si psal (instal hry 4,07 - patch 4,08m - 4,09m - 4,09m skiny - UP2 - pak JSMG.)

- proč ???? To už je součástí UP

Rozbalil rar se stážci a gabbim...

- správně a vše co je ve složce IL-2 Sturmovik 1946 zkopíruj do kořenového adresáře hry

Aktivuji mody v JSMG...

- chyba, přečti si Readme. Nikde nikdo nepíše o aktivování čehokoli v JSGME. Prostě jen dodržuj postup daný tvůrcem a příště víc čti.

Ten update je myšlena ta černá obr kde je výběr 1 a 2?

- ano, vyber 2 potvrď ENTERem
 
Wilgott
To:TozziFan už to jede moc dík za trpělivost a pomoc.Chyb bylo několik UP2 co jsem měl byla na hovno,a patch 4,09m taky (povodní fungoval ale byl o 250MB menší).S novýma to jelo hned.Dík moc
 
Has
Čau Crackene. Z dlouhé chvíle, která se uskutečnila asi před půl rokem jsem si předělal tuto skvělou kampaň na UP3.0. Všechny mise, které se měly odehrávat nad ČSR jsou nyní na "reálné" mapě Czechoslovakia'38, plus jsem taky poupravil některé mise nad Slovenskem. Opravdu hodně jsem se snažil o přenesení letadel z jedné mapy na druhou (jejich výška, počasí, počet nepřátel atd...). Také jsem použil nějaká nová letadla, jako třeba pozemní verzi Arada 196. Do brífingů jsem nezasahoval.
Pochopitelně jsem to nikam na net nedával, bylo to pouze pro moje vlastní potěšení, jenomže teď po nějaké době jsem si na to vzpoměl, a myslím že by byla škoda nešoupnout to alespoň sem. Jedná se pouze o mise, takže původní verzi kampaně potřebovat budete. Jestli se ti to bude hodit, můžeš to využít pro vytvoření oficiálního update, který by v dnešní době UP3 a DBW určitě nebyl špatnýMrknutí

http://www.4share...verze.html
 
Cracken
Ty jo, tak to jsi mě (moc mile) překvapil. Mrknutí Respektive, jsi mě předběhl. Teď finišuju s kampaněmi pro mapu Laponska, pak jsem se chystal na update této kampaně. Takže to spojím do jednoho spoluautorského balíku a znovu uploadnu. P.S. Používal jsi i naváděné rakety? Jestli ne, tak to udělám i s nimi, ať je nějaká zábava. (Sice normálně preferuju orlí zrak a pevnou ruku, ale pro jednou se svět nezboříÚsměv
 
Has
AhaZamračený, tak já to měl ve hře už asi půl roku a vzpomenu si na to až když autor bude chystal updateŠklebící se. Rakety pokud si dobře vzpomínám jsem nepoužil, v té době jsem s nimi ještě neuměl ani zacházet. Hlavně ale nezapomeň, že některým letadlům chybí skiny.
P.S. vidím že ve své nové kampani máš i Švédy. Ti jsou tam v nějaké misi pouze pro zkrášlení nebo je budeš mít jako své spojence? Ptát se proto, že právě testuji svou kampaň "Švédové proti Luftwaffe", která je zcela fiktivní a ve které jsem využil svůj map template Dánska.
 
Cracken
Skiny z Migu 15 jdou v pohodě i na Mig 17, stejně tak skiny F-86A jdou na většinu Sabrů, to by problém být neměl. Nijak radikálně planeset měnit nebudu.

Švédy jsem tam dal jako oživení, když hlavní aktéři Laponské války zabrousí tam, kam nemají. Mimochodem, v kampani je i obrana Tirpitzu v rámci JG 5. (Ale tohle by mělo být spíš na jiném vlákně než tady). Každopádně jsem dnes s kampaněmi ještě neřekl poslední slovo.
Upravil/a Cracken dne 01-01-2012 18:47
 
Cracken
UPDATE na verzi 2 pro DBW 1.6 či UP3

http://www.4share...ns_2.html?

(Jirpilot a Cracken)

Update zahrnuje: mapu Čech a nové stroje (Migy s naváděnými střelami, Avia S.99, Arado pevným podvozkem, Sabry s raketama).

Trošku jsem ještě poladil ten Jirpilotův update - ty historické mise na mapě Čech byly vesměs přesunuty z letiště v ČB na letiště u Plzně - především mise Jaroslava Šrámka a Zdeňka Volemana, kde to nebylo nutné (major Zeman vs. agent Bláha), zůstaly ty Budějovice.

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/background.jpg
i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/il2fb2012-01-0623-56-09-46.jpg
i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/il2fb2012-01-0600-48-16-06.jpg
i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/il2fb2012-01-0600-48-29-48.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,189 návštěv