May 05 2024 18:42:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Strážci železné opony (verze2 pro DBW1.6 či UP3)
Uzin
Cracken napsal:
A už jsi někdy zkoušel v Sabru vůbec Miga dohonit?

A zkusil jsi to obráceně?
Dohonit Sabre MiGem?
Nebo ho ukroutit bez anti-G oblečku?
Jestli to není tím, že:
1. my offlinisti lítáme proti PC, který má nedostižně lepší kvality
2. (alespoň já) jsem mnohem zvyklejší lítat s lavkou, než s rourou. Ta chce trochui jinou taktiku.
 
Cracken
Když bojuju v Migu-15 proti Sabre, uteču mu ve vertikále kdykoliv se mi zlíbí. Pak už jen starej dobrej immelman, a bum...

Takže:

1) Mig-15 totálně deklasuje Sabre (tím ale neříkám, že po mě nevystřelí - když se nechám unést a čas od času poruším nějakou tu zásadu vzdušného boje...)

2) (taky na tom něco bude) mám Miga daleko líp osedlanýho než SabraŠklebící se
Upravil/a Cracken dne 03-01-2010 13:04
 
ZVP_flanker_cz
bigjirka napsal:
Proč se nepodívate na nějaký skutečně kvalitní dokument. Je tam odpověď na všechno, je to objektivně zpracované a hlavně jsou tam úžasné animace. Z těch lze snadno odečíst výkonové křivky, manévrovací schopnosti i účinnost zbraní.
A rozhodně to není "jedna paní povídala" Mrknutí


esli von to spíš nebude dokundament CoolCool
 
j4ck41
trosku narusim vasi debatu a vnesu trosku kritiky do kampane

Crackene je opravdu nutny aby Miginy mely nastavenou cruise speed na 300 km/hod? Kdyz si mrdnes autopilota a zrychlis cas tak to mas na haku, ale drzet formaci na nejakejch 25% je fakt super ... btw. taky by asi mozna bylo dobry aby - kdyz chces mit dogfight - dal nepratelsky letadla jako cile ... ono je fakt docela trapny strilet na letadla jaky se vubec nebranej, stejne tak jako ze se velitel nechava ostrelovat a krome rvani do radia se na nic jinyho nezmuze ... ted mam na mysli ctvrtou misi

jo a jeste dodatek k ty druhy ... zdalo se mi docela divny, ze vime ze pasazeri unesou Dakotu a mirej s ni za kopecky ale uz se jaksi nikdo neobtezoval rict v jaky vejsce ze to vlastne letej coz se mi pri souvisle pokryvce mraku v nejakym kilaku zda jako docela dulezita informace ... stejne tak by se hodilo info jestli ten bod na mape symbolizujici Dakotu je misto kde je prave ted nebo kde ji ocekavameza nejakou dobu
 
Cracken
Modří a červení si jdou po krku hned jak se dostanou na dohled a není pravda, že se velitel "nechá ostřelovat". A letadla, který se nebráněj - myslíš F-84? Ty se bráněj jak jen můžou - nezapomínej, že to jsou stíhací bombardéry, a ty v Migu prakticky převálcuješ kohokoliv - počkej si na Sověty na sedmnáctkách.Mrknutí

A Dakota - kdo hledá ten najde.

P.S.

A už jsi někdy zkoušel přepisovat cca 50 waypointů v každý misi?

Jestli ti nevoní autopilot (bez kterého já nedám ani ránu), tak ti nezbude než se kochat krajinou.Šklebící se
Upravil/a Cracken dne 03-01-2010 16:22
 
j4ck41
letadlama jaky se nebranej myslim letadla jaky letej ustalenym kurzem, ustalenou rychlosti a pranic se nestaraj o to ze za sebou maj enemaka jakej do nich strili ... a to v prubehu jedny mise udelali jak dve F-84 za ctyr tak Mig porucika Jaroslava Sramka

ad Dakota: nerikam ze kdo nehleda ten nenajde, akorat by to chtelo minimalne info jestli hledat nad mrakama nebo pod nima ... jako von rozkaz ke startu co je vlastne bojovym letem kterej spociva v infu, ze utekari ukradli letadlo a zdrhaj a zbytek je o tom Kdo hleda, ten najde ... to je fakt super rozkaz
 
j4ck41
Cracken napsal:
P.S.

A už jsi někdy zkoušel přepisovat cca 50 waypointů v každý misi?


ano jiz jsem prepisoval velke mnozstvi waypointu kdyz jsem chtel aby letadla v prubehu mise menili vysku, pripadne rychlost

a jako bez urazky, ale ja osobne jsem dost prekvapenej kdyz tak plodnej tvurce jako ty nevi ze nastaveni waypointu se kopiruje do toho nasledujiciho takze zmena cruise speed vyzaduje jeden jedinej prepis policka Speed

Jestli ti nevoní autopilot (bez kterého já nedám ani ránu), tak ti nezbude než se kochat krajinou.Šklebící se


vybornej pristup
 
cyberolas
Není pravda, že si červení a modří jdou vždycky po krku. Teď mám za sebou Bitvu o Arakan a tam v jedné misi letěli Japončíci, kteří se ani nebránili - ale tam to bylo jen v jedné misi a asi to byl záměr. Nebo že by to bylo tím, že mám MODovanou inteligenci? Zkusme si tady a te'd říct, kdo ji používá a kdo ne...
Upravil/a cyberolas dne 03-01-2010 18:19
 
Cracken
cyberolas napsal:
Není pravda, že si červení a modří jdou vždycky po krku. Teď mám za sebou Bitvu o Arakan a tam v jedné misi letěli Japončíci, kteří se ani nebránili - ale tam to bylo jen v jedné misi a asi to byl záměr. Nebo že by to bylo tím, že mám MODovanou inteligenci? Zkusme si tady a te'd říct, kdo ji používá a kdo ne...


Hm, tohle je určitě podnět k zamyšlení... Ještě se mi nestalo, že by vedle sebe obě strany proletěly "bez pozdravu".

A nemyslím, že používám něco extra. (UP 2)
 
cyberolas
A je součástí UP2? Měl by mít složku označenou AI MOD. Vyšlo asi 30 updatů a já používám (pokud vím) ten poslední z nich.
 
Cracken
Pokud vím, nemám v Ultrapacku 2 aktivováno nic extra, co by určovalo AI chování.
 
Kocy24
Jenom bych chtěl ,ještě říct ,že v poslední misi musím hned na začátku dát autopilota a pak vypnout. Proč??? Protože pokud ho nezapnu asi po 4. sekundách se letadlo samo otočí o 90 stupňů a je rozsekaná zadní část letadla
 
cyberolas
Předpokládám, že prší. Tehdy se mi ty éra taky začínají točit. Zřejmě kloužou po rozbahněném terénuVyděšený
Upravil/a cyberolas dne 04-01-2010 11:46
 
ZVP_Jindra
me taky (pri te misi jak je to zastavovani dakoty)
Upravil/a ZVP_Jindra dne 04-01-2010 15:09
 
Cracken
Věřte přátelé, že některé nové stroje a mapy v jistých situacích vykazují v určitých situacích dost divné chování. (Sice tím ženu vodu na mlýn odpůrcům modů, ale je to tak.)

Např. v životě jsem neměl problém s přistáním s autopilotem na Slovensku, zatímco v Alpách ano...

Nebo - I-153 z jednoho letiště na staré mapě Gran Chaco ne a ne vzlétnout na autopilota... cokoliv jiného pohoda, I-153 a jiné letiště taky OK... Prostě, některé věci jsou paranormální...
Upravil/a Cracken dne 04-01-2010 19:23
 
Enjoyr
Zdar Crackene, pro tohle vlákno sice OT...,ale...

Chtěl jsem si prolétnout tvou Kim's_Fagots, takže jsem upravoval soubory .mis pro UP 2.0m (editovány MiG-15/bis, F-86A-5, Sea Fury Mk.I z ultrapacku).
Editoval jsem to ručně v pozn.bloku, takže na nic jiného jsem nešahal (pouze vymazal skiny pro Ki-43 jako Sea Fury)...,nevím jestli by ti to k něčemu bylo, ale chceš-li, mohu poslat předělané soubory .mis pro UP 2.0m.
 
www.enjoyr-page.cz
Bart Simpson
Pri "rozbaľovaní" tejto misie mi vyskočí hláška (viď. Obr.).
Kde robím chybu? Zamračený

Obr.
[img]http://i53.tinypic.com/i3h0g8.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Bart Simpson dne 17-02-2011 15:33
 
313_Paegas
Pohled z druhého konce opony
Všimněte si, že angláni ne jen že prodali motory sovětům, ale i celou licenci. Takže pokud měli amíci problémy s MiGem 15, z velké části díky spojencům Mrknutí
Pokud nechcete sledovat celý dokument, skočte na minutu 20.
Jinak, když zhodotím Korejský pak, musím říct, že se jim povedl. V horizontu Saber ukroutí Miga, Mig zase uletí :-)
Upravil/a 313_Paegas dne 17-02-2011 12:48
 
WT_Horrido
Akorát že se rusové nenamáhali zaplatit ani penny za licenční poplatky, protože přece vyráběli "svůj" motor. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
to je ale přeci známé, že RR Nene byl dělám v licenci ;) Nebo aspoň já už to četl v Triádě :)

a jaký "pak" máš na mysli ? Už opravovanou 4řku ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,028 návštěv