May 05 2024 11:38:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Strážci železné opony (verze2 pro DBW1.6 či UP3)
Cracken
Čest vaší práci soudruzi! Tady vám Děda Mráz něco opožděně nadělil k novému roku.

Toto je větvená kampaň pro čs. letectvo v letech 1947-1968, která má 20 misí. (pro Ultrapack 3 nebo DBW 1.6)

http://www.4share...ns_2.html?
UPDATE na verzi 2
(Cracken a Jirpilot): mapa Čech, letadla s naváděnými raketami)

YouTube Video





Začneš svou kariéru jako pilot letectva SNB a pak budeš přeložen k armádě, kde budeš létat především na Migu 15. Některé mise jsou postaveny na reálném základě, zatímco jiné (především kolem roku 1968) jsou čistá fikce. Chtěl jsem vytvořit tryskáčovou kampaň, kde bychom mohli využít náš voicepack.

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/background.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/2.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/3.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/4.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/5.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/6.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/7.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/8.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/9.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/10.jpg

i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/CSmig/11.jpg
Upravil/a Cracken dne 08-01-2012 22:15
 
Kocy24
hned to jdu zkusit díky Crackene!!!!!CoolCoolCoolCool
 
Strangy
Super, na nějakou podobnou kampaň jsem čekalCool Vzdávám hold CrackeneMrknutí
 
Cracken
Spíš mi pak všichni řekněte - mám dojem že Mig 15 až příliš drtivě válcuje všechny ty Thunderjety, Panthery a Sabry... A myslím tím nejen co se týče výzbroje,,,
 
ZVP_Jindra
kuááása-jen se chci zeptat co k tomu je potreba, abych nedopadl jak pri tve scw...
 
Cracken
Stačí jen Ultrapack 2 (nebo HSFX 4.1).

Pakliže chcete slyšet češtinu vyjmi "-" v Mods. (Čili aktivuj modovou úpravu "Czechoslovakia".)
 
j4ck41
Cracken napsal:
Spíš mi pak všichni řekněte - mám dojem že Mig 15 až příliš drtivě válcuje všechny ty Thunderjety, Panthery a Sabry... A myslím tím nejen co se týče výzbroje,,,


mno nevim jak to je ted, ale kdyz se zacali objevovat prvni P-80 a Sabry tak to byli pouze vizualni upravy YP-80 a u Migin bylo myslim to samy -> takze uprava z MIGu-9 ... a jelikoz YP-80 ma k tomu vsemu jeste slabsi motor nez meli seriovy P-80 tak se myslim neni cemu divit
 
Tajpan
dobrá práca Cracken.
ale chcelo pridať ešte jeden tryskáč pre ČSR: Avia S-92. Mrknutí
 
Cracken
Ten tam je taky - 3. mise - přeškolení na proudovou techniku.

Zrovna jsem zkusil nejlepší Sabre (1953) proti nejhorší verzi Miga 15, a vůbec jsem se nechytal...Smutný
 
Joe Hallenbeck
Sabre by mel byt lepsi v nizsich letovych hladinach. Snad lepsi zatacka a za vyssich rychlosti take ostrejsi manevry - hydraulika. Ale je to jen na zaklade jedna pani povidala, o teto ere letectvi mnoho nevim.
313_FlyBoy
RY-C
 
Kocy24
tak jsem už dohrál a řeknu ti poslední mise mi dala pěkně zabrat ,abych vůbec vzlétl a ten konec no Crackene... ten si mohl trochu změnitŠklebící se
Upravil/a Kocy24 dne 02-01-2010 19:00
 
Cracken
Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!Mrknutí

PS. Je zvláštní, že když jsem udělal poslední misi a testoval ji, bylo to OK. Ale když jsem testoval celou kampaň, vzlétl jsem až na posedmé - to už jsem byl tak zoufalej, že sem myslel, že to předělám...Úsměv

Každopádně, když budete hrát kampaň znova, nikdy nebude stejná - v cca polovině misí se mění druhy nepřátelských strojů a jejich počty.
 
j4ck41
Joe Hallenbeck napsal:
Sabre by mel byt lepsi v nizsich letovych hladinach. Snad lepsi zatacka a za vyssich rychlosti take ostrejsi manevry - hydraulika. Ale je to jen na zaklade jedna pani povidala, o teto ere letectvi mnoho nevim.


mno jak Migina tak americky jety jsou modovany letadla, tak bych do takovejhle detailu vubec nezabihal Šklebící se
 
ZVP_flanker_cz
Cracken napsal:
Spíš mi pak všichni řekněte - mám dojem že Mig 15 až příliš drtivě válcuje všechny ty Thunderjety, Panthery a Sabry... A myslím tím nejen co se týče výzbroje,,,


Dyk taky moh vojenský přidělence NATO trefit šlak miokardum,když je poprvý ČSLA vybalila na přehlídce v práglu . ))) moc bych za to nedal,že se v nich dlouho nikdo krve nedořezal . )))) Cool krááása . )

co se tejče výkonů,tak jsem už párkrát četl o tom že Mig byl prostě lepší,než první verze sabrů a američani je museli takříkajíc Migu ušít na míru,tedy poupravit (křídlo,forsáž atd)
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 03-01-2010 04:42
 
Kurtis
Proč se nepodívate na nějaký skutečně kvalitní dokument. Je tam odpověď na všechno, je to objektivně zpracované a hlavně jsou tam úžasné animace. Z těch lze snadno odečíst výkonové křivky, manévrovací schopnosti i účinnost zbraní.
A rozhodně to není "jedna paní povídala" Mrknutí
 
Cracken
A už jsi někdy zkoušel v Sabru vůbec Miga dohonit?
 
ZVP_Jindra
ale tahle mi jede-dokonce cesky
 
GC3_Messik
bigjirka napsal:
Proč se nepodívate na nějaký skutečně kvalitní dokument. Je tam odpověď na všechno, je to objektivně zpracované a hlavně jsou tam úžasné animace. Z těch lze snadno odečíst výkonové křivky, manévrovací schopnosti i účinnost zbraní.
A rozhodně to není "jedna paní povídala" Mrknutí


neni to ten serial z produkce jeden deda povidal??Šklebící se Befko je zde, deda je zde, dalsi befko zde. Po tolika letech to muze bejt presny asi jako rucni souboje nad pivem mesic po specialce Šklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
ZVP_Jindra
Šklebící seMrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Cracken napsal:
A už jsi někdy zkoušel v Sabru vůbec Miga dohonit?
Předpokládám, že tys to zkusil.Úsměv

Messíku mám pocit, že Kurtis zcela jasně ví, že celej ten dokument je jedna velká pravda na bibli dosvědčená.Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,205 návštěv