May 02 2024 03:24:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of Flight - Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
WT_Ded_ROF_24/7 - diskuse
eman
ZVP_Iceman napsal:
K termínu rotační a hvězdicový. Za první války se používali rotační hvězdicové motory, pro jednoduchost popisu pro piloty letounů z WWII je to zhruba jako by jste vzali motor od FW 190A4 a tam, kam se normálně přidělává letadlo přidělali vrtuli a letadlo přidělali tam, kam se přidělává povětšinou vrtule. Tuším, že to takhle vymyšlené bylo kvůli lepšímu chlazení válců.

Toť asi vše...


Asi tak nějak Mrknutí

http://www.animat...nome.shtml
 
Merten
A proto že měly tak malou hmotnost nemají ty éra vůbec žádnej gyro efekt Šklebící se.

K těm motorům http://www.youtub...re=related
Upravil/a Merten dne 23-11-2010 23:53
 
phikin
To znamená že máš zaškrtlé tohle Úsměv

A kde mám tohle okno s tím modem najít???Úsměv
 
Valec
Muze mi nekdo napsat kde litate a na jakem TS se schazite?
 
BP_Tyrl
Ve čtvrtek na WT. Zbytek týdne na WT, nebo na tom nejplnějším serveru s Full nastavením. TS, WT, Lioni, BP.
Když se kdykoli večer připojíš do 20:00 na WT, tak nejpozději do 10ti minut je do koho střílet. Bývá to spíše komornější, ale zase se tam slézají spíše fajnšmekři, kterým nejde o sestřel za každou cenu a občas tě nechají přistát.
 
LEON
To Valec: Syndicate, pokud Ti nevadí FULL REAL nastavení a hledáš něco víc, než jen masomlejnový dogfight. Každou neděli asi od 20h je Syndicate pod heslem vintage a jedou tam historicke mise.
Pokud létáš v nějaké větší letce, tak doporučuji přihlásit letku na turnaje s Jasta 99, která rozjíždí velice zajímavý projekt takových mini virtuálních válek, kde se hraje o dobývání území soupeře pomocí ničení letišť a strategických objektů.
 
https://www.rcfree.eu
Valec
Diky kluci.Server Syndicate prave zkousim.A TS mam Liony a BP nemuzete mi poslat jeste na WTcka.Dik
 
BP_Tyrl
Name:
WT TS3
Address:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:22222
 
Valec
BP_Tyrl napsal:
Name:
WT TS3
Address:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:22222
To je TS2?a heslo tam neni?
 
Hokus
ts3
Valec napsal:
BP_Tyrl napsal:
Name:
WT TS3
Address:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:22222
To je TS2?a heslo tam neni?
 
Valec
Hokus napsal:
ts3
Valec napsal:
BP_Tyrl napsal:
Name:
WT TS3
Address:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:22222
To je TS2?a heslo tam neni?
dik
 
1stCL_Novotny
Je to TS3 a heslo - tiger. Jméno samo dost napovídá-WT TS3. Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 03-01-2011 20:23
 
Valec
1stCL Novotny napsal:
Je to TS3 a heslo - tiger. Jméno samo dost napovídá-WT TS3. Mrknutí
Taky me to hned napadlo ale neslo se tam bez hesla pripojit tak jsem se radsi ujistil Mrknutí
 
WT_Schmouddle
Zdar lidicky,

novy quadkchore je online, zkuste se pripojovat, jestli jsem to vsechno dobre ponastavoval. Jinak 3.2Ghz quadkchore jede s ROF DS na 43% v klidu. OMG to je aplikace!Zamračený

Napiste sem jestli je vsechno OK. (TS3 i ROF server)Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
j4ck41
nepripojim se - hodilo me to zpatky do menu
 
WT_Schmouddle
Uz je to OK, muzes zkusit znovu..
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Peci
Server funguje, pěkně jsem si polítal, AIčka nelagují, zatím vše vypadá OK. Už by snad i náš serverguru mohl začít lítat. Úsměv
 
WT_Horrido
Potvrzuji, letěl jsem na jitrnici a objevilo se tam AI, letělo sice blbě, ale plynule. Ctyřjádro do každé rodiny! Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
swt
Pro jistotu to plácnu i sem ...

Chtěl bych se k vám taky občas přidat, dneska jsem dokonce zkoušel připojit se na multiplayer, ale WT server tam má furt "loading mission"
Pak jsem byl chvilku na nějakým serveru kde byl WT_Peci ale ten furt někde prej umíral tak jsme se nějak nepotkali.

Pokud byste měli někdo zvrhlou touhu skusit udělat nějakou miniškoličku nováčkovi sice schopnýmu lítat ale totálně neschopnýmu bojovat, manévrovat a něco trefit, tak bych byl vděčen. Bejvám na ICQ 447605 ...
 
WT_Peci
Každý čtvrtek je "lítací den", kdy jsme na našem TS, lítá se buď na serveru syndicate, nebo hellequins (či jak se to píše).
Sry za včerejšek, ale v ruský masomlejn je ruský masomlejn :-)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,124 návštěv