May 02 2024 01:17:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of Flight - Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
WT_Ded_ROF_24/7 - diskuse
LEON
To 1stCL_PETRAS: Externí pohledy samozřejmě vypnout jdou, mrkni třeba na jeden z nejnavštěvovanějších serverů JASTA99
EDIT: Server, který má povolené externí pohledy, je ve výpisu serverů indikován tou žlutou hvězdičkou.
Upravil/a LEON dne 23-11-2010 16:54
 
https://www.rcfree.eu
MK_KaiN
Jdou. Odmapuješ si klávesy. Úsměv
 
BP_Tyrl
Jak omezit Jabo? Jsou tam cíle? Jsou. Psal jsi že potřebuješ někoho, kdo se moc nebrání? Psal. Na to je Jabo pilot ideální.
Tím omezením flaku jsem neměl na mysly, že to pak třeba přestane mizet, ale spíš, že mizející cíle flak nepotřebují a pilota dost rozhořčí, když nalítá na flak, ten mu zmizí, aby ho za pár sec. rozšmelcoval. Na těžký bych nesahal, ale lehkého bych tam nechal jeden kousek pro dotvoření atmošky. Ty parchanti střílejí, i když jim hoří autíčko pod pr.delí.
A až přestanou autíčka mizet, tak se to zase může zaflakovat. Nebo tam přidej kolonku kroužící na pasece u lesa. Tam může být flaku fůra a mizet nebude.
 
1stCL_PETRAS
Jdou. Odmapuješ si klávesy


Good Idea Mrknutí ( no...radši si je nechám.Típou se tak pěkný obrázky.
 
1stCL_Novotny
Pohledy samo vypnout jdou! Jen musíš přesvědčit správu serveru! Šklebící se
 
MK_KaiN
Ach jo. Proč si chcete brát možnost kochat se nádhernými souboji? Vždyť v boji jsou nepoužitelný.
 
AH_Kraken
BP_Tyrl napsal:
Jak omezit Jabo? Jsou tam cíle? Jsou. Psal jsi že potřebuješ někoho, kdo se moc nebrání? Psal. Na to je Jabo pilot ideální.
Tím omezením flaku jsem neměl na mysly, že to pak třeba přestane mizet, ale spíš, že mizející cíle flak nepotřebují a pilota dost rozhořčí, když nalítá na flak, ten mu zmizí, aby ho za pár sec. rozšmelcoval. Na těžký bych nesahal, ale lehkého bych tam nechal jeden kousek pro dotvoření atmošky. Ty parchanti střílejí, i když jim hoří autíčko pod pr.delí.
A až přestanou autíčka mizet, tak se to zase může zaflakovat. Nebo tam přidej kolonku kroužící na pasece u lesa. Tam může být flaku fůra a mizet nebude.


Tyrle já teď trochu nerozumím o čem mluvíš. Žádné mizející cíle tam flak nemají. Pouze na jedné mapě (na jiných pozemní cíle nejsou) projíždí krátkou dobu kolona několika aut kolem letiště kde je flak a když jsem na ni u toho letiště útočil s Icemanem (nebo s Hokusem?), tak jsme ji zničili a flak nijak výrazně neobtěžoval. Ta kolna jede z východní strany mapy a 85% času je mimo jakýkoli flak tedy po tobě nemá čím střílet.

Lehký flak nemízí. U něho je problém ten že je vidět až na krátkou vzdálenost a když ho chceš dostat jen kulometama tak to do tebe pere dřív než je vidět. Nejspíš tak v ROF chtějí divně namodelovat maskování nebo co. Sám bůh ví. Mám vyzkoušeno že nejlepší je na něj hodit bombu nebo si ho nevšímat.

Co se týče blikající mlhy, mě se taky nelíbí. Jen čekám, jestli v 1.016(stále vydání oddalují) když tam má být ta pohyblivá oblačnost, se to změní nebo ne a teď se mě to jen nechce měnit.
 
LEON
Tak ne každý preferuje dětskou obtížnost, kde si může přes CTRL+F2 zobrazit soupeře ať je kdekoliv, já mám také raději ten pocit lovu v plném realu Vyděšený
Upravil/a LEON dne 23-11-2010 18:39
 
https://www.rcfree.eu
MK_KaiN
A co TS v RoF používáš? Vás superrealisty opravdu miluju.
 
LEON
Já zase miluju ten pocit, když zmáčknu BLIMPáka, potichu se v klidu usadím na soupeřově šestce a pak začnou trhat překvapeného soupeře moje kulky na hadříky. Nejde přece o žádný superrealismus, ale tohle máš menší šanci zažít s externími pohledy, protože když si každý několikrát přecvaká CTRL+F2, tak má solidní přehled o poloze všech soupeřů a těžko ho zaskočíš, jako v IL-2. Obzvlášť, když je na serveru méně jak 10 lidí, to si pak každej přecvaká polohu soupeřů přes externaly během chvilky. Toť vše.
Upravil/a LEON dne 23-11-2010 22:13
 
https://www.rcfree.eu
j4ck41
AB1_LEON napsal:
Já zase miluju ten pocit, když zmáčknu BLIPáka, potichu se v klidu usadím na soupeřově šestce a pak začnou trhat překvapeného soupeře moje kulky na hadříky. Nejde přece o žádný superrealismus, ale tohle máš menší šanci zažít s externími pohledy, protože když si každý několikrát přecvaká CTRL+F2, tak má solidní přehled o poloze všech soupeřů a těžko ho zaskočíš, jako v IL-2. Obzvlášť, když je na serveru méně jak 10 lidí, to si pak každej přecvaká polohu soupeřů přes externaly během chvilky. Toť vše.


teda Leone ty vo tom pouzivani exteru nejak moc vis VyděšenýVyděšený
 
MK_KaiN
Když si zmínil Blip. Měl jsem namapováný tlačítka joye přímo ve hře a u řadových motorů Blip nefungoval. Teď jsem si hrál profileditorem a namapoval tlačítka v něm a funguje to i u řadových motorů. Bylo to blbě předtím, nebo to mám blbě teď? Úsměv Měl jsem za to, že u řadových motorů to nejde a nějak jsem po tom nepatral.
Upravil/a MK_KaiN dne 23-11-2010 19:37
 
LEON
To VGR_j4ck41: Vím, protože před rokem vůbec žádné servery bez externích pohledů v RoF neexistovaly, dlouho se létalo pouze s externalama Smutný

To MK_KaiN: Blimp by měly mít pouze hvězdicové motory. Jestli se Ti podařilo ho dostat i do řadových, tak to cg Mrknutí
Upravil/a LEON dne 23-11-2010 22:13
 
https://www.rcfree.eu
MK_KaiN
Hehe. Jsem teď hroznej čítař. Jsem si s tím hrál dneska dopoledne. Jsem dával do kupy D.III a u ní jsem to právě zjistil.
 
j4ck41
AB1_LEON napsal:
To VGR_j4ck41: Vím, protože před rokem vůbec žádné servery bez externích pohledů v RoF neexistovaly, dlouho se létalo pouze s externalama Smutný


aha ... tak tady si evidentne nerozumime ... tak polopate: narazel jsem na to ze nejak moc dobre znas jak a kdy se pouzivaj externaly ... ale co, nech to

a ciste pro tvoji informaci: to ze na serveru jsou nahozeny externaly neznamena ze je kazdej automatickoy pouziva
 
LEON
To VGR_j4ck41: Ale rozumíme si - když se člověk pohybuje takovou dobu pouze na serverech s externaly (protože full real tehdy prostě nebyl), tak se samozřejmě dozví i o tom, jak se tam externaly používají/zneužívají a i proto raději létám bez nich. Sice ne každý je bude používat, to máš pravdu, ale zkus si chvíli lítat třeba na Syndicate a pak třeba na CoCoSu. Ten rozdíl, kdy na serveru s externalama soupeře málokdy zaskočíš, je poznat.
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Fucida
Blip je vypínač zapalování, resp. přívodu paliva (o něčem takovém jsme slyšel snad u motoru u DH.2), nebo co to je?

Btw: hvězdicové motory asi spíš ne - rotační a hvězdicový jsou dva odlišné termíny.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LEON
Tak tak. V ROF mají BLIMP všechna letadla s rotačním motorem, tedy DH-2, E.III, Dr.1, Camel, PuP, Triplane, N11, N17, a N28. Výborné např. při prudkém klesání, aby se nepřetáčel motor. A u Dr.1 se hodí krátkodobé použití BLIMPu i u některých manévrů.
EDIT: A v neposlední řadě ho rád použiju, pokud na někoho padám z velkého převýšení a nechci, aby mě prozradil motor ječící ve vysokých otáčkách.
Upravil/a LEON dne 23-11-2010 22:25
 
https://www.rcfree.eu
ZVP_Iceman
A tak zkusím dělat chvíli chytrého. Teda až na pravopis.
Blimp Switch je ve hře u všech rotačních hvězdicových motorů. Ne jen u DH2, která by byla společně s Fokkerem EIII bez tohoto zařízeníčka neovladatelná, tyto dva stroje totiž nemají škrtící klapku. Nepřerušuje palivo, ale pouze zapalování, a to po dobu zmáčknutí tlačítka. U řadových motorů toto není.... Ty mají místo toho ovládání žaluzií chladiče...Mrknutí

K termínu rotační a hvězdicový. Za první války se používali rotační hvězdicové motory, pro jednoduchost popisu pro piloty letounů z WWII je to zhruba jako by jste vzali motor od FW 190A4 a tam, kam se normálně přidělává letadlo přidělali vrtuli a letadlo přidělali tam, kam se přidělává povětšinou vrtule. Tuším, že to takhle vymyšlené bylo kvůli lepšímu chlazení válců.

Toť asi vše...
 
JPS
Ano hvězdicové motory mněli jako hlavní výhodu snadné chlazení a malou hmotnost, (wikipedie) Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,464 návštěv