May 02 2024 15:44:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of Flight - Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
WT_Ded_ROF_24/7 - diskuse
LEON
Každopádně velká pochvala za to, že v balíku map jsou i mapy s deštivým počasím Mrknutí Skoro jsem ze současných ROF serverů začínal mít pocit, že v dobách 1. světové války bylo 99% dnů v roce jasných s ideální dohledností Šklebící se I když v IL-2 to nebylo na Hyperlobby o moc jinačí...
 
https://www.rcfree.eu
WT_Schmouddle
Mapy podhozeny, AI zachováno, sněžení vypnuto. Úsměv

Díky Krakene!
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
j4ck41
tak jsem si dneska poprvy zalital RoF online ... 2 Nieporty a balon dole, pak jsem se srazil s jednim Pupem jakej lagoval jako prase a skakal sem a tam, oddelal jsem tim vrtuli, hodil jsem si nouzacek na vlastnim uzemi napsalo me to ze jsem udelal nejakejch 193 bodu ... ale vubec netusim o co na ty mape December 1916 slo ... jenom sestrelovat enemaky nebo tam jsou dilci podukoly?
 
WT_Horrido
Nebyl briefing?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
j4ck41
pokud ma byt briefing v tom okne v levym hornim rohu po naloadovani na server - tak nebyl bo to okno bylo prazdne;

pokud ma byt nekde jinde tak jsem si ho vubec nevsimnul - a pak to je moje blbost;
 
BP_Tyrl
Díky za rychlou úpravu. Deštík mi nevadí. Teda co do cukání. To že v něm nic nevydím, eliminuji šplháním nad mraky, kde si pak v klidu sóluji. Šklebící se
Dotaz: Lítalo se vůbec za první světový když pršelo? Logicky. Mám hadraplán, který zvlhne, zkroutí se, lana povolí a bůh ví jak se dostanu na zem. Budíky, mám asi tři a v mracích ani jeden užitečnej a na letiště pouze podle vizuálu, což v kupovité oblačnosti je dost složitá operace. Ergo bych usuzoval, že za hnusné oblačnosti, neřkuli dešti létali pouze když je hnusná oblačnost potkala při cestě domů. Z tohoto důvodu bych se přimlouval, aby pršelo a mraky se plazili po zemi maximálně na 10% map.
Přiměřená kupovitá oblačnost apřípadné poryvy větru na závadu nejsou. Naopak si myslím, že ve vyších levelech by vítr mohl vanouti pěkně svižně a nepletu-li se v různých výškách do různých stran. Pak by byl dobrý v breefingu referát meteorologa, aby si člověk spočítal, že na cestu tam je prima letět ve dvou kilometrech a zpátky ve třech. Což ,až dojde k nasazení pilotovatelných dvouplošníků, by mohlo dodat prvky strategičnosti. Mrknutí
 
AH_Kraken
BP_Tyrl napsal:
...Z tohoto důvodu bych se přimlouval, aby pršelo a mraky se plazili po zemi maximálně na 10% map.
Přiměřená kupovitá oblačnost apřípadné poryvy větru na závadu nejsou. Naopak si myslím, že ve vyších levelech by vítr mohl vanouti pěkně svižně a nepletu-li se v různých výškách do různých stran. Pak by byl dobrý v breefingu referát meteorologa, aby si člověk spočítal, že na cestu tam je prima letět ve dvou kilometrech a zpátky ve třech. Což ,až dojde k nasazení pilotovatelných dvouplošníků, by mohlo dodat prvky strategičnosti. Mrknutí


Musím tě Tyrle zklamat. Prší na 16.6666% map (na 1 z 6)Šklebící se

Co se týče toho větru, tak změny rychlosti a směru větru s výškou už na mapách jsou, ale ne tak drasticky jak by jsi si asi představoval. Když tak na nejaké další mapě se dá přitvrditÚsměv

Co se týče určování úkolů v mapách.
Cílem bylo udělat pár jednoduchých map, které budou představovat pár typických období První světové války, kdy hráč který letí na hlídku (nechtělo se mě hráče vodit za ručičku jako to dělají jiné servery - mě se to nelíbí proto je briefing jednoduchý) může podkávat situace které pilot v té době mohl zažít. AI kterych je tam z důvodu zátížení serveru minimum plní úkoly které byly za První světové války běžné, ale pro hráče nejsou dostupné (dvousedadlovky) nebo lákavé (doprovod dvousedadlovek, stíhací ochrana balonů, hlídka nad frontou atd.) Protože ROF je na tom lépe než IL-2 tak mapy, v určité omezené míře, reagují i na to co hráči provedou. Takže se může stát že když si AI něčím naštvete, tak na to může mapa reagovat tak, jak by +- reagoval místní velitel té doby, nebo když jim nic neuděláte, tak někdy nemusíte žádné AI vůbec potkat.
 
WT_Horrido
V naprosté slotě se nelétalo, muselo být vidět alespoň minimálně kvůli navigaci. Stíhači rozhodně neměli výcvik na létání bez vidu Šklebící se

Jinak to byli docela drsoni, v pěti tisicích bez dejcháku, v dešti, v mrazu... Ale např. přes zimní měsíce se skoro nelétalo, protože to opravdu nešlo.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
BP_Tyrl
Já do výroby map naprosto neryji, jen se snažím být užitečný.Šklebící se Co se týče lítání v zimně, ani se nedivím, že moc nenalétali. Mráz v pětitisících musel být prostě kulervoucí.
 
WT_Schmouddle
Já tě Krakene obdivuju. Já jsem se nedokopal ten ROF FMB pochopit. Mohu požádat o krátkou instruktáž po TS?Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
AH_Kraken
Ale jo. Třeba to pochopím i já když to budu někomu vysvětlovatÚsměv
 
WT_Schmouddle
To je kouzelné, děkuji..Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
BP_Tyrl
Dotaz:
Včera se mi při útocích na pozemní cíle stávalo, že mi tyto mizeli. Letím, zamířím a autíčko udělá blik a není. Přeletím a autíčko mě vesele osprejuje. Je to nějaká Krakenova specialita? Nebo se to děje i jinde? ZVP_Iceman hulákal, že mu to dělají také.
 
WT_Horrido
Může to být tímto?

do not place more than 20 objects of identical type (everything from this list Bridges, Buildings, Airfields, Battlefield and Library windows) «in picture» (approximately within 5 km.)
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Merten
Jj nám se to stávalo taky.Interně jsme si to pojmenovali Klingonské štíty Cool
 
BP_Tyrl
No to je dost na pitchu. Ale to by museli mizet i domečky v městečkách a ty nemizí. Podle mě to upozornění je myšleno spíše kvůli lagování. Nad letištěm mi to při odhozu krásně laglo, a když to dolaglo, tak mi vlastní bomba urvala celé pozadí a přilehlé okolí. Každopádně dokud se to nepořeší bych doporučoval omezit u cílů Klingonský flak.
 
WT_Horrido
Navrhuju omezit Jabo a soustředit se na Ja.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
AH_Kraken
Na to omezit počet cílů nepomůže. Aut je tam 5 a lodí (která také občas zmizí) těch je 1. Flak je vidět jen od určité vzdálenosti a nad ni mizí.
Pomůže jen přesměrovat všechnu energii do štítů a připravit fázery.
 
ZVP_Iceman
Nu tak třeba já jsem přišel na to, že vyspělá Klingonská technologie je neúčinná proti konvenčním bombičkám.....takže zaměřit se přímím letem, když Klingoni spustí maskovací zařízení tak pokračovat úplně rovně a nad zemí odhodit.....Jinak Velbloud točí slušně i s těma bombičkama.... Vyděšený
 
1stCL_PETRAS
Včera mi bylo teskno, kreditka se kroutila v peněžence. Smutný

Na jedné mapě byly jen dva kusy Nieuporta, jiná letadla nee.Byla zamčena, protože je prostě nemám.
Jednoho jsem rozbil na ruce při vzletu a druhého uvrtal ve vrtáku až do lesa.
A bylo po lítání.
Zařekl jsem se,že zatím letadla dokupovat nebudu.
Šlo by na mapách přidat pár letadel "ze základu" ? (mám Iron cross) a připadám si chudě s tím svým planesetem Šklebící se

Jinak počasí až na tu blinkající - blikající mlhu je naprosto suprové.

A ještě se chci zeptat na ty externí pohledy.V RoF nejdou vypnout ?Díky
Upravil/a 1stCL_PETRAS dne 23-11-2010 16:42
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,319 návštěv