March 29 2024 09:15:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
606_Druindin

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Rise of Flight - diskuse o simulátoru z období první světové války
Baron
Mira napsal:

Nevím či pan JG1 Rotermann je našinec a upřímně je mi to jedno, ba co víc doufám, že není, ale koukám že je v letce s některými pravidelnými přispěvateli na tomto foru a proto bych je chtěl požádat o jedno..bylo by možné mu vyřídit at se trochu krotí a nenazývá všechny kolem sebe nooby, ba je dokonce posílal jakožto nooby pryč ze serveru..bacha nemluví ze mne dotčenost, mne se to netýkalo..chápu, že je to velké eso s asi velkým egem, ale trocha pokory by rozhodně neuškodila. Každej nějak začínal a na to by neměl nikdo nikdy zapomínat. Tahle hra potřebuje nové hráče, kteří se začínají objevovat a toto chování tomu moc na reklamě nepřidá a těm novým to znepříjemní. Už tak stačí, že jsou těmto harcovníkům lehkými cvičnými terči. Moje poslední tři umrtí měl na svědomí taky pravděpodobně nováček ( na mé straně, s vařícím Albíkem ) který v honbě za sestřelem do mne narazil, ale nějak jsem to ustál a ušetřil se citových výlevů do chatu ( možná proto, že jsem taky ještě nováček Šklebící se ) jak je každej noob..raději napíšu na chatu at si klučina otevře radiator, než hned někoho " urážet " ..no a pokud je místní, doufám, že si toto přečte sám..Mrknutí Peace..


Sťažnosť je postúpená veliteľovi JG1 Richthofen a veliteľovi Jasta 11.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Zifi napsal:

Miro. Někdo tě nazval Noobem a tebe to dostalo. On má prostě silnější realitu a vtáhl tě do ní. Buď prostě větší chlap a mávni nad tím rukou.


Zifi...prosím...přečti si co jsem psal ještě jednou Mrknutí nebylo to na mně, ani jednou. On létal na opačné straně, za centrály na mapě kde maj za ukol jen branit cíle proti náletům spojenců = množství spojeneckých bombarderu ve vzduchu = žně pro německé stíhače..( jak kdy ). moc stíhačů na málo místě, no a občas asi došlo ke srážce s vlastním a z toho plynoucí frustrace.

4Baron..díky za info..
 
Zifi
můžeš prosit jak chceš .... celé mě to nikdo nedonutí přečíst. Na to je život příliš krátký Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
Zifi napsal:

můžeš prosit jak chceš .... celé mě to nikdo nedonutí přečíst. Na to je život příliš krátký Šklebící se
Ještě že je dost dlouhý na to, aby se plýtvalo časem na SVK a vyjadřovalo k něčemu, co si nemáme čas ani přečíst.Úsměv
 
Zifi
chvilku jsem se nudil ve vlaku, ale ne tak dostatečně abych četl každou bolístku duše až do konce
 
Mira
Člověče, tak přečíst jen tu pasáž, na kterou jsi reagoval, mi zabralo cca 11 sekund, to jsi se opravdu moc dlouho nenudil. By mne zajímalo, jak dlouho ti trvalo napsat tu odpověď Šklebící se .. nic ,pohoda..slunce v duši..Mrknutí užívejte prázdnin a prodlouženého víkendu.
 
Zifi
já měl jen potřebu někomu předat nějaké své životní moudro a byl jsi na ráně Šklebící se ... to ostatní je čistá provokace Vyděšený

nedoporučuju nikomu se pokoušet o moji psychoanalýzu .... z důvodu zachochání vlastního psychického zdraví
 
313_Nevo
to ano, uz Novotnas sa snazil v inom vlakne o tvoju akoze psychoanalyzu a teda vobec mu to nevyslo by som napisal
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
Šklebící se
 
Zifi
313_Nevo napsal:

to ano, uz Novotnas sa snazil v inom vlakne o tvoju akoze psychoanalyzu a teda vobec mu to nevyslo by som napisal


Když bys to napísal, tak to rozhodně bude pravda
 
Mira
Nechci vyvolávat nějakou paniku ale Leon mi to dozajista potvrdí..dejte si pozor na hráče FromHell. Co ten předváděl ( resp. jeho zadní AI střelec ) z toho přestával rozum stát..přesné zásahy do manevrující stíhačky na vzdálenost 300+ nebyly ničím výjimečným.
 
LEON
Jsou to zvláštní případi, dlouho nevýrazní hráči, kteří se přes noc záhadně stanou postrachem serveru, dva tři měsíce tam dělají kusy nad kterými zůstává rozum stát, ale vždycky je to naštěstí přestane bavit a zmizí ze scény. Teď je to FromHell, před tím slovenský hráč SpectrumLegacy, před ním ještě jiní. Ale docela mě překvapilo, že tenhle se s tím ani netajil a klidně přiznal, že tenhle hack na AI turret získal od J9_Austina.
 
https://www.rcfree.eu
petsild
Tohle téma podvádění by chtělo nejlépe oživit na ofiko Fóru Rofka. Na Bosku vyšel patch který tuhle vážnou chybu snad opravil?

edit:
Ještě se vlastně rozmohl ve velkém jeden nešvár podvodu a dokonce u letek nyní už věhlasných jmen. Jsou piloti kteří těsně před svojí hrdinskou smrtí provedou v menu Leave Server. Stane se vlastně to, že neumřou a zůstává jim stejné KD a to opakují tolikrát dokud je někdo nazabije tak rychle že ten úkon nestihnou provést.
Proč mi to a nejen mě vadí... protože naše letka FCU létá poctivě na jeden život a statistiky jsou díky podvodníkům plné falešných rádoby Es no.
Upravil/a petsild dne 18-07-2016 16:39
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
LEON
Ti, kdo to s lítáním myslí opravdu vážně, spíš mačkají před smrtí ALT+F4, klikat ESC/Menu Leave server trvá strašně dlouho, to už je velký riziko že to nestihne a smrt tak hrozně kurví KáDéčko Šklebící se

EDIT: Koho z tvůrců PetSilde ještě zajímá ROF, aby se obtěžovali vydat ještě jeden patch???
Upravil/a LEON dne 18-07-2016 17:29
 
https://www.rcfree.eu
Aces_Wild
Jediný s čím zatím přišli bylo oznámení, že mají nástroje jak detekovat nástroje podvodníků aneb jak generický nástroj detekuje generické nástroje. Pokud na sebe podvodník neupozorní nějakým příliš očividným nesmyslem, pak na něj stejně nepřijdou.
Hráčům je doporučeno na serverech k odstranění podvodníka používat /vote. Ano, už se objevilo několik falešných banů. Tolik k jejich prozatimnímu anti-podvod systému. Dokud nepřijdou s něčím serióznějším, pak se situace nikam nepohne. Příklad by si mohli vzít z Team Fusion, kde se do TF patchích prohánělo po obloze několik "wunderpilotů". Úsměv
 
SepiaX
A po TF patchi take:-) Byla to jen chvilka nez zjistili jak na to a nasledovalo raketove zlepseni nekterych znamych pilotu. Je to jen o charakteru jestli budu pouzivat neco co hra standardne neumoznuje trimy a automatikou kdoviceho pocinaje, neviditelnosti konce.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
To ještě neobjevili SHA-2 checksum? Na co potom jsou v počítačích ty hardwarové šifrovací TPM 2.0 moduly....
 
Rumcajs
AJaromir napsal:

To ještě neobjevili SHA-2 checksum? Na co potom jsou v počítačích ty hardwarové šifrovací TPM 2.0 moduly....
Každá ochrana něco stojí. To, co si můžou dovolit firmy jako je Blizzard, si nemůže dovolit 777. ROFko se nechalo napospas osudu. Další vývoj se nedá čekat. Hackeři mají volno. A vlastně ho měli vždy, bo ROFko nikdy neobsahovalo nic, co by se dalo chápat jako ochrana před hacknutím. Vlastně si nemyslím, že by 777 dokázalo vyprodukovat smysluplnou ochranu před hackováním. I v BOSku se to téměř jistě omezí na nějaké triviální kontroly, které dost pravděpodobně zkušený hacker relativně snadno a rychle najde a odpojí.

Vlastně je dobře, že se o tomhle mluví. Před pár lety jsem si přišel divnej, když jsem s tím přišel sem na forum. Kde kdo mě tu přesvědčoval, že moje postřehy jsou pouhá online nezkušenost. Že ti frajeři, co měli score 100:1, jsou jen a pouze dobří. Někteří jistě jsou. Můj problém je ale v tom, že hackerům vidím pod prsty.
Non est specifica
 
joska
Mira napsal:

Nechci vyvolávat nějakou paniku ale Leon mi to dozajista potvrdí..dejte si pozor na hráče FromHell. Co ten předváděl ( resp. jeho zadní AI střelec ) z toho přestával rozum stát..přesné zásahy do manevrující stíhačky na vzdálenost 300+ nebyly ničím výjimečným.


Potvrzuji , tento FromHell měl neuvěřitelně přesného AI střelce , stačiloNaštvaný se mu odkrýt na zlomek sekundy a bylo hotovo a stačila krátká dávka.
[img]http://www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png[/img] is not a valid Image.
 
http://joskapilot.webnode.cz/
Mira
Založeno pro našince, kterým fakbook není tak uplně cizí..
https://www.faceb...511309512/
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,153 návštěv