May 17 2024 09:15:01
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Avia B-135
Topper-Czech
Pěkná práce Mrknutí Stoupo, proč se věnuješ po nocích zrovna nám? Si to zasloužíme? Vyděšený
 
http://www.e-airport.wz.cz
Kocy24
Jo!!!!Šklebící se Hráči šturmovika to taky musí mít!!!!Šklebící se
 
310_cibule
Pěkný, moc pěkný.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Stoupa
Rozhodl jsem se, že ten model letadla a kokpitu ač ho dělam do FMS simu (který nepodporuje pohled z kokpitu) udělam jako kdybych ho dělal do ILa aby případný člověk co se ho rozhodne převést do hry neměl tolik práce. V mích silách je udělat 3D modely a textury (v metasequoiai ), dotyčný bude muset v Gmaxu/3D maxu udělat *.msh animace a zřejmě znova otexturovat, protože po převodu do *.3ds se mi strací textury (možná je potřeba něco povolit...netušim, v Gmaxu vůbec neumim). A nakonec co je nejtěžši dostat to do hry.
Upravil/a Stoupa dne 23-12-2009 12:42
 
Hoper
modely do šturma by měly splňovat určitá kritéria
já je neznám, ale vím, že existují
takže než se do toho pustíš hlouběji, raději si je zjistit, abys pak neřešil, že tvůj model je třeba moc dokonalý....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Stoupa
o nejakch kriteriich vim..tusim stihac musi mit max 5000 polygonů
Upravil/a Stoupa dne 18-03-2010 22:19
 
olda Olde maly
No a jak seš teda daleko? Něco nového na kukandu by nebylo?
 
Stoupa
S dokoncenim cekam az bude hotovej kokpit, podle nej upravim tvar trupu.
Upravil/a Stoupa dne 18-03-2010 21:56
 
Stoupa
Aby jste videli jak jsem/nejsem daleko model ke stažení zde , metasequoia zde, Lic. číslo zde, Stahujte Shareware verzi.

P.S. Po instalaci zapněte, other language, objevise nejaky hlasky ignorujte, v menu File odfajfkuljte basic mode, menu Panel zafajfkujte Material panel a Object panel a presunte/ukotvete je na pravou stranu pod sebe (me se to takto osvědčilo), menu Help/registration/ a dejte tam to lic. cislo. Otevrete model a dvojklikem na texturu (bílé) v material panel zadejte cestu k texturam. menu File/configuration/Preview/ zapnete: enable to use Direct3D,Show textures smoothy, v maximum resolution of textures dejte 4096, Enable to use Open GL,Show textures smoothes, gepometry proc.., Maximum .... na 4096. Pak na panelu co jsou na obrazovce v levo pod wiev prepnete na open GL oboje..ted tam mate tusim software.
Upravil/a Stoupa dne 29-11-2023 15:44
 
Stoupa
Muj novej model do FMS simu. Aero/Avia MB-200.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/MB-200.jpg[/img] is not a valid Image.
>>DOWNLOAD<<
Upravil/a Stoupa dne 29-11-2023 15:46
 
olda Olde maly
Dobrý. Dost dobrý. Škoda, že to do ILa zřejmě nepůjde. K čemu taky, že? Frantíci lítali na MB-210 jako noční. Nevím jestli byly 200 operačně nasazeny a v jakém množství. Ale jako starýmu patriotovi se mi takovéto počiny líbí moc. Díky Stoupo Mrknutí
 
Cracken
Pěkné! Dělej to prosím do Ila, když už to takhle sypeš z rukávu! A že asi nebyly nasazeny? Ať žije fikce!

Proč si třeba v březnu 1939 nezaletět na Berlín?Úsměv
 
Stoupa
Podle mne je tento model vhodný i do ila....pouze je potřeba někoho kdo by ho uměl dostat do hry.

67 (+4 ve výrobě) letounů po okupaci zabrali němci - ke školním letům, 12 letadel pak dali Bulharsku - noční bombardování, 20 kusů Rumunsku, několik Chorvatsku a jeden zůstal na Slovensku.
 
olda Olde maly
A já se ptám: Kdo to tam dá? No, kdo to tam dá? Úsměv
 
WT_Horrido
Serie pro Bulharsko s tou rovnou náběžnou hranou je fujky. Prototypy s eliptickým křídlem vypadají lépe.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Cracken
Stoupa napsal:
Podle mne je tento model vhodný i do ila....pouze je potřeba někoho kdo by ho uměl dostat do hry.

67 (+4 ve výrobě) letounů po okupaci zabrali němci - ke školním letům, 12 letadel pak dali Bulharsku - noční bombardování, 20 kusů Rumunsku, několik Chorvatsku a jeden zůstal na Slovensku.


A co takhle kontaktovat někoho z SAS???
 
olda Olde maly
Stoupa třeba myslel ofiko, než to nechat no Cool
 
Cracken
Myslíš ofiku už za 14 dní? (V přepočtu na naše jednotky tak za 2 roky?)Šklebící se
 
olda Olde maly
Úsměv
 
ringlett
je to hodně na levačku, máme s kamarádem hotová tři letadla a nikdo to nechce prohnat přes Javu aby to rozchodil ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,858 návštěv