March 28 2024 19:56:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Takhle se nelítá !!!
Fuzo
Německý pilot byl při letu tak opilý, že nemohl najít letiště:
http://www.novink...tiste.html
 
http://www.fuzo.cz
3IAP_Sasa
to je u nás v Rusku zcela běžný
 
310_Gringo
3IAP_Sasa napsal:
to je u nás v Rusku zcela běžný


No jo, jenže tam jste na to zvyklý, dokonce mám podezření, jestli vám to nezvyšuje výkonost (Zvláštní národ ti soudruzi Šklebící se )..chudák němčour, nevěděl která bije
 
310_cibule
Tohle se mi stává při speciálkách dost pravidelně. Bez chlastu se prakticky některé bombardovací mise (či třeba hon na Jamamota) létat nedají.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
Ono to vypadá jako zábava do doby, než si člověk uvědomí, že se musí opatrně přiblížit k zemi a dotknout se jí při větší jak 100km rychlosti.

No, bez papírů, ale vyváznul živej a to se počítá.
Upravil/a clone9cz dne 04-09-2009 13:11
 
http://www.wwii-illusion.net
3BAP_Bugs
Každé pristátie, po ktorom odídeš po vlastných, je dobré pristátie.Cool
 
http://3iap.org
WT_Schmouddle
A pokud se pak dá létací aparát bez zásadních oprav znovu použít, je to považováno za skvělé přistání!Šklebící se

[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Panek
Znám člověka, který po přistátí odešel po vlastních. Létací aparát si sbalil a šel domů. Jenže v noci na něj přítelkyně vášnivě nalehla a cit v nohách byl v ... ten tam.
 
WT_Schmouddle
No tak za to může ta přítelkyně a ne to přistání ne?Zamračený
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
3BAP_Rohlos
310_cibule napsal:
Tohle se mi stává při speciálkách dost pravidelně. Bez chlastu se prakticky některé bombardovací mise (či třeba hon na Jamamota) létat nedají.

No tak s tymdle nelze jinak, než souhlasit. Já u lítání chlastám téměř pravidelně.Mrknutí


Ale jednou jedinkrát jsem letěl ještě s promilema ráno po UL sletu domů na rogale a řeknu vám, že už nikdy víc. Jak jsem si tak dejchal ty ranní výpary v tý integrální helmě z huby do huby, tak jsem se málem poblil. Nejhorší by ale bylo, že bych si zase nablil zpátky do huby a to bych se asi musel poblít znova. Fuj ešče teď se mě votočil pajšl při tý vzpomínce...

Přísahám bohu, že už nikdy více!! Naštvaný
 
WT_Horrido
Panek napsal:
Znám člověka, který po přistátí odešel po vlastních. Létací aparát si sbalil a šel domů. Jenže v noci na něj přítelkyně vášnivě nalehla a cit v nohách byl v ... ten tam.


Hergot, to musela být vášeň....
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
Já bych spíš řekl, že se jedná o zoufalý pokus, jak vytáhnout z pojišťovny peníze za vážný úraz, protože závěsné létání má ve vyjímkách.
 
WT_Schmouddle
Ale to by měl tu jeho přítulku zavřít za zcela jasně zaviněnou vážnou újmu na zdraví ne?Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Kurtis
Mně je to celý nějaký divný. Prej 4x tolik, co povolená hranice. Tj. 2.0 %o (jak se na klávesnici píše promile?)
To je nějakejch 6-8 dvanáctek. To ještě ani nemelete blbě. Jo, možná trochu náladička. Ale zabloudit a pak si dělat vtípky z letové kontroly?

To je blbost. Naopak by se snažil sekat latinu, aby si jenom jako mysleli, že zakufroval. Mrknutí
 
310_cibule
Osobně po osmi dvanáctkách lezu po zemi a kokrhám...

Kolik je to přepočteno na whisky či červené víno?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Panek
Dvě promile jsou těžká opilost! Cool
 
Merten
3BAP_Rohlos napsal:
310_cibule napsal:
Tohle se mi stává při speciálkách dost pravidelně. Bez chlastu se prakticky některé bombardovací mise (či třeba hon na Jamamota) létat nedají.

No tak s tymdle nelze jinak, než souhlasit. Já u lítání chlastám téměř pravidelně.Mrknutí


Ale jednou jedinkrát jsem letěl ještě s promilema ráno po UL sletu domů na rogale a řeknu vám, že už nikdy víc. Jak jsem si tak dejchal ty ranní výpary v tý integrální helmě z huby do huby, tak jsem se málem poblil. Nejhorší by ale bylo, že bych si zase nablil zpátky do huby a to bych se asi musel poblít znova. Fuj ešče teď se mě votočil pajšl při tý vzpomínce...

Přísahám bohu, že už nikdy více!! Naštvaný
Rohlíku příště zkus fintu od nás motomagorů trošku si pootevři plexi čerstvej vzduch dělá divy Šklebící se.Apropo jakou má to rogalo topspeed?Šklebící se
 
3BAP_Rohlos
Merten napsal:
3BAP_Rohlos napsal:
310_cibule napsal:
Tohle se mi stává při speciálkách dost pravidelně. Bez chlastu se prakticky některé bombardovací mise (či třeba hon na Jamamota) létat nedají.

No tak s tymdle nelze jinak, než souhlasit. Já u lítání chlastám téměř pravidelně.Mrknutí


Ale jednou jedinkrát jsem letěl ještě s promilema ráno po UL sletu domů na rogale a řeknu vám, že už nikdy víc. Jak jsem si tak dejchal ty ranní výpary v tý integrální helmě z huby do huby, tak jsem se málem poblil. Nejhorší by ale bylo, že bych si zase nablil zpátky do huby a to bych se asi musel poblít znova. Fuj ešče teď se mě votočil pajšl při tý vzpomínce...

Přísahám bohu, že už nikdy více!! Naštvaný
Rohlíku příště zkus fintu od nás motomagorů trošku si pootevři plexi čerstvej vzduch dělá divy Šklebící se.Apropo jakou má to rogalo topspeed?Šklebící se


Když jsem si pootevřel štítek, tak mě tak funělo do vočí, že jsem přes ty slzy nic neviděl. Tak jsem si radši nastoupal do 400 metrů, abych těch 55 kiláků ze Skutče nějak dolítl. Nouzák bylo pro mě v tu dobu něco nemyslitelnýho. Jo a topspýd měla ta moja kraxna kolem 80 km/h.
 
Merten
Šklebící se v 80sáti to vůbec nefouká Šklebící se
 
Kurtis
Panek napsal:
Dvě promile jsou těžká opilost!
To se říká. Ale kde jsou důkazy? Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,597,958 návštěv