April 25 2024 11:26:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Mise a kampaně
Paulus
Tak jsme na tom asi stejně. Taky jsem ve fázi teorie.Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ruda
von Pavel napsal:
Potřeboval bych moct sestavit něco jako „letovou knížku“, nebo jak to nazvat.
Pokud bys mi s tím pomohl, budeš spoluautor!…

Já spoluautor nemusim být ale udělám ti pár návrhů samozřejmě prn co začnu je František a pak udělám ale teď nevím jména skupinku lidí co utíkali spolu jestli si to dobře pamatuji :-) naštěstí nikdo s nich neutekl přes Rumunsko tak toto odpadá Mrknutí
 
hybca
dlouho jsem hrál jen kampaně jen co jsou ve hře, ale nyní jsem dostal chuť na tu Pavlovu kampaň za Čs. perutě, jenže abych mohl hrát tu kampaň v UP 2.01, tak je tam doporučeno mít ten soundmod_cz, jsou tam na něj odkazy zde v tomto tématu od Pavla, když říká, že kampaň upravil pro UP 2.01, jenže oni ty soundmody_cz a ani ten cely BoB nejdou stáhnout, píše to něco jako "The file link that you requested is not valid". Mohl by někdo poslat nový odkaz? Velmi bych chtěl Pavlovu kampaň vyzkoušet. Přdem děkuji.
Upravil/a hybca dne 10-05-2011 14:49
 
Paulus
Kampaň si stáhni odsud, je znovu uložena.

http://www.uloz.t...-czech-rar

(adresa je i na str. 1 v tomto tématě)

„soundmod_cz“, který jsem si vytvořil, najdeš nově zde:

http://www.uloz.t...mod-cz-rar

Pokud bys hrál ve verzi IL-2 Sturmovik 1946 v.4.10.1 se zapnutým HSFX v5,01 tak to lze spustit i bez „soundmod_cz“.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
hybca
moc díky Pavle..a na kolik letů ta tvá kampaň asi tak je? Nepotrebuji to přesně, ale tak zhruba- 10,40,150?

Edit: už ani nemusíš odpovídat, zkouším dát do hry hsfx 5.0, nikdy jsem žádný do hry nedával, ani jeden malej co vylepšuje buhví co, nejde mi to, nevim jak instalovat, potřebuju prej nějakej SAS, ten jsem stáhnul, vypadlo mi asi 7 souborů, nevim co to po mě chce abych udělal, je to milion úkonů, než tam dám jedinou blbost, všude samej soubor MODS, něco někam kopírovat, přejměnovávat atd. A to jsem si tam chtěl dát jen ten hsfx 5.0 jen abych si konečně zahrál Bitvu o Británii, nikdy mi nic co se týkalo BoB nevyšlo, všechny hry mi padaly a teď zase tisíc věcí na instalaci jedinýho modu, proč to dělat jednoduše a dát do jednoho exe souboru, parkrat kliknu a je to nainstalovaný...nééé ono to musí bejt roze*rany po tisíc souborku, tohle přepsat, tamto udělat, je mi z toho hrozně, celej den se s tim se*u a k ničemu...všem vám tady všechno funguje, poplácejte sebe po ramenou, protože jeden blbec zase něco nechápe. BoB si snad už nikdy na ničem nezahraju..CoD taky neklaplo, takže zdar a sílu všem, co umějí dávat do hry milion módů a jede jim to. Já už rezignuju a půjdu si trhnout. Pavle díky za tvůj čas, ale házel jsi perly praseti. Zdar
Upravil/a hybca dne 10-05-2011 22:59
 
Paulus
Nevzdávej to!
Jestli chceš tak Ti poradím, nejlépe přes TS, abychom se slyšeli.
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
hybca
to bych byl moc rad Pavle, kdybys to se mnou nějak probral, tdej mi nick a nějak se domluvíme
 
Paulus
Pro hybca: Poslal jsem ti soukromou zprávu. Došla ti?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Paulus
Doplněna kampaň na první stránce.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
albatros785
ahoj u Bitva o Británii-Čechoslováci mi nejde načíst čtvrtá mise.Při načítání mi to píše Mesh3do/humans/Paratroopers/Russia/mono.sim not created poraďte mi pls
 
Paulus
Bohužel Ti asi nepomohu. Misi jsem kdysi vytvořil, ale starého Šturma už na PC nemám, tak to nemohu opravit. Asi tam je někde něco nového a potřebovalo by to opravit. Sorry.Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
saldy
Hele nedávno jsem dohrál starší kampaň SNP, doporučuju bylo to fajnový, pod čistou 4.12 http://www.letka1...amp;t=7744

A vůbec, hrajte kampaně protože z DF akorát ztloustnete , budou vás bolet oči a záda.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
cyberolas
Krásný brífingy, asi si to dám...
 
Algy
Dovoľujem si zatiaľ len video... Khalkhyn Gol 1939

... kampaň nebude treba sťahovať nakoľko vyjde v patchi 4.13 . Keďže nie som žiadny znalec tvorby videa, až keď som to dal dokopy bolo mi povedané, že som mal "niečo, niekde" nastaviť, aby bol širokouhlý obraz... tak bohužiaľ nie je...

YouTube Video



Upravil/a Algy dne 03-03-2015 22:35
 
www.letka13.sk
magot
To jsi mohl klidně dát do vlákna 4.13 Úsměv
 
ringlett
Trochu jsem si hrál.

Nabízím vám kampaň kde lovíte spojenecké lodě ve Středozemním moři.

[img]http://www.super-hobby.com/zdjecia/3/7/6/1658_rd.jpg[/img] is not a valid Image.

Hsfx7 + aktivovaný History mod a Command a Control mod 3.031

Vyzkoušejte, v případě spokojenosti pošlete dál.
V průběhu kampaně vzroste obtížnost, prvních pět misí je "tréninkových", zbytek je trošku tvrdším oříškem. Pozor na Spitfiry!

1.bp.blogspot.com/-j99P4eDcNsw/Ts-fZy8vLoI/AAAAAAAAECQ/ShoxBd1wkzU/s1600/a17.jpg

Nepotrpím si na pořizování obrázků ze hry, nedosahuji Saldyho preciznosti, ale myslím, že by vás mohli nalákat už jen tyto obrázky a neokoukaná mapa.


link:
http://www.mediaf...hiffen.rar
Upravil/a ringlett dne 01-08-2015 19:25
Nelétám, občas se plazím ...
 
ringlett
Pokud už to někdo letěl, jak to šlo?
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
V druhý misi při startu padaj přední roje do moře-mají krátký rozjezd-dej jim méně zátěže, nebo přehoď směr vzletu nebo je přendej i na boční dráhy (funkce taxi to take off-je s tím ale dost sraní). Doporučuju v kampaních nedávat do vlastní Squadron jiné AI Flighty protože v pokročilé fázi kampaně jak hráč získá více bodů, může začít řádit bug, který hráče narodí do libovolného Flightu či v jiném pořadí.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ringlett
saldy napsal:

V druhý misi při startu padaj přední roje do moře-mají krátký rozjezd-dej jim méně zátěže, nebo přehoď směr vzletu nebo je přendej i na boční dráhy (funkce taxi to take off-je s tím ale dost sraní). Doporučuju v kampaních nedávat do vlastní Squadron jiné AI Flighty protože v pokročilé fázi kampaně jak hráč získá více bodů, může začít řádit bug, který hráče narodí do libovolného Flightu či v jiném pořadí.


Díky za referenci, nevím kde je chyba, mám nastavený start pro každý roj z jiné dráhy, něco je tedy špatně v zabalené ostré. Podívám se na to a zatím to stáhnu.

Bug který zmiňuješ se mi nikdy nepovedl, je to pro mne novinka. Mám zatržítko pro všechny ostatní roje jako "pouze AI" a vždy se mi narodil na stejném místě. I v jiných misích, ne jen za tyhle A-17. Mám za to, že je to způsobené malou hodností na začátku kampaně. Normálně dávám vždy něco na úrovni majora.

Chtěl bych se zeptat, mě normálně funguje funkce na rozsvěcení ranveje, Tobě také?
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
Hraju za Major. Ten bug jsme tu řešili, nikdo asi neví kdy se to projeví. Ve FMB jsem se narodil v torpedonosci ale v kampani mě to hodilo do Jučka s bombami, v extrémnim případě to hráče kopne i k protivníkovi a zaškrtnutí "pouze AI" nepomůže. Ve FMB to vždy funguje korektně, bug se projeví jen při kampani. Popisuju mou zkušenost a ty flighty v kombinaci s tím, že kampaně držím do 10 misí zdá se na 99% funguje. Světla tam u dráhy nemáš, nenahráls tam nějakou starší verzi?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,248 návštěv