April 19 2024 23:35:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Dusk patrol 1943
Lekk
No u sebe na compu a v archivu akcí co mi tady pomalu vzniká.Mrknutí
 
Tajpan
VGR_Lekk napsal:
Tajpan napsal:

1. nemáme mapu, ale už by mala byť BoB-cannal v mierke 1:1
2. nemáme stále ani vhodný planeset
3. a lietať na terajšej mape 1:2 a s aktuálnym planesetom je tak dost neefektívne.
Odporúčam minimálne počkať do septembra/zárí než vyjde BoB mapa1:1, ak teda vyjde predpoklad. Mrknutí


To je pravda, na tohle jsem pozapomněl...to by skutečně nebylo ono. Nicméně taková Bitva o Francii by se dala zaletět klidně...na to máme dokonce i dost reálných strojů. Nevite jestli je Bf109 E1 součástí AAA 1,1 verze? myslim že jo, hurriky máme v základu, Glady taky, Blenheimy, a jiné obstarožní stroje taktéž. Jenom ty Dorniery mi chyběj.Smutný mapa by byla Sweet France a myslím, že by se dal nasimulovat třeba i prulom u Sedanu. (ale musím si to napřed nastudovat) - každopádně souhlasím s návrhem Petrase - žádné scriptování úkolů - prostě tady je mapa, tady jsou zdroje a porad si jak umíš.Vyděšený
Bohužel díky potřebě reálnosti prožitku musíme letět COOPku - takže možná se tato akce rozchodí až otestíme ultrapack, kde se dá pustit COOP pro 64 lidu a ještě je tam spousta jiných vychytávek (včetně zasekávání kulasů, pokození motoru při negativních E apod).

Vypadá to zajímavě - stay tunedMrknutí

Bf109E1 nie je súčastou AAA 1.1 .
K Francúzsku: tiež by som počkal , kedže sa pracuje na Fairey BATTLE jedinom spojeneckom stroji, ktorý by mal aspon nejakú šancu nemecký pancierový klin. I ked i o tom možno velmi pochybovať.
K ULtre: tiež by som počkal: má výjsť 1.7 s novými strojmi a s novým FM a DM. I ked sa obávam, že do Ultry nikoho nedostaneš za stranu RED. Mrknutí
Apropoo: blížia sa prázdniny, tak že radšej až po nich nejakú tú špeciálku organizuj. Úsměv
 
1stCL_PETRAS
Rohlos..tak precizní SAR ( search and rescue ) abys pohledal Mrknutí
To se to pak spolupracuje.Opravdu klobouk dolů,stíhat za letu ještě plotovat mapku.Škoda,že zajatce nakonec měli spojenci a ne my Šklebící se

K té noci ještě.. zkoušel jste někdo v noci sedat na otevřeném moři ?? Myslím,že s odhadem výšky to nebude moc jednoduché ..

Věřím,že když trošku přiložíme ruku k dílu,tak s Lekkem ještě něco zažijeme Mrknutí
 
310_Runner
No to není, tma jak v pytli a poznat kde začání moře a končí nebe je zajímavej zážitek, dá se to ale vcelku dobře trefit podle budíků, on se ten kajak od hladiny neodrazí, akorát to začne hezky šplouchat a tím poznáš že sedíš, no ale občas to nevyjde ani podle budíku Smutný
Upravil/a 310_Runner dne 23-06-2009 09:57
 
3BAP_Rohlos
1stCL_PETRAS napsal:
Rohlos..tak precizní SAR ( search and rescue ) abys pohledal Mrknutí
To se to pak spolupracuje.Opravdu klobouk dolů,stíhat za letu ještě plotovat mapku.Škoda,že zajatce nakonec měli spojenci a ne my Šklebící se

K té noci ještě.. zkoušel jste někdo v noci sedat na otevřeném moři ?? Myslím,že s odhadem výšky to nebude moc jednoduché ..

Věřím,že když trošku přiložíme ruku k dílu,tak s Lekkem ještě něco zažijeme Mrknutí


Díky Petrasi. Level stabilizér je kouzelná věc a dá se u ní stihnout spousta věcí Mrknutí

Jinak s tím sedáním na vodu v noci mám asi takovýdle zkušenosti. Dá se to!
Pokud je jasná noc tak v pohodě. Nejlepší je sedat v takovém směru abyste měli měsíc na druhé hodině a při sedání koukat právě tím směrem. Měsíc se pěkně blejští ve vlnách a dá se dobře odhadnout vejška. A navíc jak říká Runner, přístroje jsou dělaný na nadmořskou vejšku a když se nám to začíná přibližovat nule, tak sklesávání nechám na cca 2-3 m/s a čekám na žbluňknutí. Je lepší přistávat směrem na volné moře a pak se otočit a dopádlovat zpět, kvůli bezpečnosti.

Tak asi tak no...Úsměv
 
Lekk
Jenže to by neměly bejt vlny jak u StromboliVyděšený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,101 návštěv