May 02 2024 11:16:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Logitech Flight System G940
alfik
Jako správný závislák auto vykuchal, páč lítat se musí Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
311_Kerbi
No poťáky, nebo co to je na plynu skáčou +- 5%, o těch R1 a R2 se ani nebavim, ale přestávaji fungovat i tlačítka a oba HAT
 
313_Paegas
saldy napsal:
Pegi, já už jsem taky závislák, tak si to možná koupim, na kolik ty profily cca vyšly? Jo a na čem sedíte v autě Mrknutí

Omlouvám se nebyla to firma Haberkorn ale ASKMT, protože byli levnější :-) a celé to vyšlo na 5053,-Kč + 450,-Kč za sedačku (a nějaké ty šrouby s podložkama Vyděšený )

Katalog ke stažení TADY
 
Fiks
Zlomený kabliky,Kerbi.Šroubováky,klíč 8/10,mikropájku a trochu trpělivosti.
Potenciometry plynu ale nejspíš nahradit nepůjdou.
 
WT_Horrido
311_Kerbi napsal:
No poťáky, nebo co to je na plynu skáčou +- 5%, o těch R1 a R2 se ani nebavim, ale přestávaji fungovat i tlačítka a oba HAT


To je reversal bug. Odstranitelné pouze výměnou řidícího modulu. Někdo si s tím poradí a nevadí to (ROF, Il-2), ale třeba v DCS je plynovka na hranici použitelnosti.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Kerbi
O vikendu se ji podivam na střeva... Šroubováky mam, klič 8/10 taky, něco jako mikropajka se tu taky povaluje, trpělivosti moc nemam, ale zase vim, ze nedostatek trpelivosti lze nahradit ocelovou kulatinou o prumeru 35 mm a delce 750 mm Mrknutí
 
WT_Horrido
Tak tady inpirace: http://www.lca.ym...40mod.html
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
311_Kerbi napsal:
O vikendu se ji podivam na střeva... Šroubováky mam, klič 8/10 taky, něco jako mikropajka se tu taky povaluje, trpělivosti moc nemam, ale zase vim, ze nedostatek trpelivosti lze nahradit ocelovou kulatinou o prumeru 35 mm a delce 750 mm Mrknutí

Mas povytazenej ten jeden konektor jako vsichni tatari z Logitechu tam dali kratkej kabel. Pajka nemude potreba.
 
Alan Grey
Ahoj všem
Narazil jsem na zajímavý problém. Projevuje se to jak v IL2 1946 tak i v CloDu (jinde jsem netestoval). Mám vše namapované v softwaru G 940 a v samotných simulátorech mám přiřazené klávesové zkratky. Co se děje... když spustím hru, vše naběhne bez problémů. Dám například multiplayer v IL2 1946. Chci napsat IP adresu a najednou se mě rozběhne nějaká klávesa jako bych jí měl neustále stisknutou ( příklad aaaaaaaaaaaaaaaa..... nebo ddddddddddddd....) a stále běží dál a dál. Jediné jak to přerušit (co jsem zkusil) je přepínat na plynové páce MODE pozice 1-2-3 z boku plynovky

[img]http://www.logitech.com/repository/3496/jpg/27246.1.0.jpg[/img] is not a valid Image.

Pak vše přestane a běží bez problémů... tento problém může nastat i v chatu když píšu zprávu. Občas se stane i to když použiji Esc do vyskočení menu ( jak v IL2 tak CloD) a celé to skočí do "woken" Ale objeví se to vždy jen na začátku při spuštění simulátoru a použití klávesnice. Pak vše běhá bez problémů.
A já se ptám.. nemá někdo podobný problém ? Jde o problém joysticku nebo je to problém softwaru...

Díky za postřehy a rady.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
saldy
Mám to taky, je to někdy dost obtěžující, někdy nejde spustit ikona na ploše, jindy píšu text a najednou se splaší písmeno bbbbbbbbbbb...

řešim to tak že plynovku dám do středový polohy, ale stačí do ní brnknout nebo se dotknout pedálů a už to zase prudí Naštvaný
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Alan Grey
... aktualizuji dotaz. Má někdo podobný problém s G940 ve Windows 7 ??? Snažil jsem se najít řešení ale marně.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
WT_Horrido
Ne, nikdy jsem takové chování nepozoroval. Ale nemapuji tlačítka v softu Logitechu, jen vždy přímo ve hře.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Alan Grey
WT_Horrido napsal:
Ne, nikdy jsem takové chování nepozoroval. Ale nemapuji tlačítka v softu Logitechu, jen vždy přímo ve hře.


Ahoj
Já právě ano. Je to tím, že v softu od Logitechu je možnost využít právě tlačítko mode na plynu pro přepínání mezi tlačítky na plynovce. Tím se dá namapovat opravdu spoustu věcí a klávesnice je potom zbytečná... a to přímo ve hře nejde... tlačítko mod zde nefunguje... Ale možná je to řešení.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
1stCL_Novotny
Ahojky. Tak tohle je odvěký problém i u řady X52. Tam se to musí řešit tím jak nastavit dané tlačítko. Tady to může být to samé. Cirka takhle, dané tlačítko v ovladači dostane přidělenou klávesu, a ta následně musí dostat ůpravu funkce. Prostě musíš dakému tlačítku v možnostech přidat druch funkce, jako "Pouze klikni"(jen příklad nepamatuji se jak to tam je ofiko), nebo "Drž" atd. U mne to například poté dělá že když mám možnost "Drž" tak po zmáčknutí levého myšítka(na plinovce X52) to neustále píše "XXXXXXXXXXXXX". Po opětovném máčknutí to přestane. Mrknutí

Třeba to je to samé u tebe.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 01-11-2012 09:11
 
Alan Grey
Ahoj

Co jsem poslední dobou sledoval tak G 940 se asi pravděpodobně přestala vyrábět. Nemáte někdo informace ohledně nějakého nového produktu od Logitechu nebo jiné firmy??? Myslím tím flight system.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
WT_Horrido
HOTAS a pedály dohromady?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
Saitek X65F Combat Control System?
 
Fiks
magot : Saitek X65F Combat Control System?


Podle toho co jsem slyšel od jednoho majitele,tak pro vrtuláky nepoužitelné.
Možná tak pro proudová letadla.Nejdříve z něj byl nadšený a pak to vrátil.
 
WT_Horrido
Warthog. CHáčka. S Force Feedbackem nic.

Co se týče toho Saiteku - kvalitní silový snímač se prodává za 450 ojro. Kvalita snímače toho Saiteku odpovídá jeho ceně...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Alan Grey
WT_Horrido napsal:

Warthog. CHáčka. S Force Feedbackem nic.

Co se týče toho Saiteku - kvalitní silový snímač se prodává za 450 ojro. Kvalita snímače toho Saiteku odpovídá jeho ceně...


A má tu někdo Warthoga aby se podělil o info jak funguje a podobně ??? Hlavně v IL2 CloD RoF a podobně... nestačí na tyto simulátory X 52 PRO ???

Díky
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,209 návštěv