May 19 2024 05:09:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Logitech Flight System G940
Valec
WT_Horrido napsal:
Tak se mi na plynovce emancipuje čudl T1. V mezní poloze, tedy když stáhnu plyn, vynechává (mám tam magneto). Dojde na povolení toho kabelu.
To ti mozna pomuze na chvilku ale u me 940 se jeste po tomto zakroku pojebal hotas ktery prestal pracovat.
 
remmi
Hoj, lze kolečko R1 na plynu použít na plynulý zoom např. přiblížení pohledu nebo je to problém ?
dík
Upravil/a remmi dne 21-04-2012 16:25
 
313_Paegas
1stCL_Fucida napsal:
313_Paegas napsal:
remmi napsal:
Ještě to promyslím a buď půjdu do G940 nebo si připlatím na Warthog a k tomu rovnou pedaly od saiteku.
Děkuji za reakce.. Úsměv

No já mám Logitech G940 a znova bych si ho nekoupil, dnes bych volil Warthog Mrknutí


Proč?


Nefungují mi kolečka R1,R2, čekám kdy skolabuje T1-4.
Pedály... ohodnotit nemůžu, protože jsem jiné neměl, ale po dvou letech mi ustřeluje poťák či co to tam přenáší tu šlapací odezvu.
Joy...nepřesné hovado s vůlema traktoru (opravdu vhodné jen pro FW- zmáčknout, držet a kvedlat, tady nemusíš kvedlat, protože kvedlá sám a tomu odpovídá přesnost) zlatá x52jka a když už něco s FF jedině Sidewinder, ten jsem si ošahal u Numera a málem jsem mu ho sebral Mrknutí

Jak jsem napsal, buď bych se vrátil zpět k saiteku a nebo šel dál k Warthogu (mimochodem tak jako G940 je kopií pák z A10tky, jenom bych řekl, lepší a bez zbytečného FF Vyděšený )
Upravil/a 313_Paegas dne 21-04-2012 18:30
 
WT_Horrido
Nevím jestli je obrat "zlata X52" úplně vhodny při porovnávání joysticků. Úsměv


武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_OTU_oblak
warthog jsem neměl možnost, saitek cyborg evo byl total shiot....MS precission nebo sidewinder byly nejlepší..přesné, padnoucí do ruky.Mrknutí
 
remmi
Stále se rozhoduji o koupi G940 a moc mě to tedy nepomohlo, spíše jsem se v tom ještě více zamotal. Smutný Warthog je skvělý joyset, problém je cena a potřeba pedálů jako zvláštní koupě bez kterých se neobejdu. G940 má mouchy, ale zatím vychází asi nejlépe ze všech joy v téhle cenové kategorii, jen mám obavu že něco rychle odejde, ale tak to bude asi u všech ovladačů stejné. Co jsem měl tu možnost ošahat, ergonomie je tak nastejno mno. Mám X52pro ale bohužel má už svá léta za sebou a chtělo by to změnu.

no konečně to budu muset rozseknout Úsměv
 
Baron
Napisem to polopate:

G940:

klady:

1. jednoznacne ForceFeedbak (ten je jednoducho bohovsky Šklebící se)

2. vsetko ostatne Úsměv

zapory:

1. za nejaky cas (lisi sa kus od kusu) zacnu skakat kolecka R1 a R2 na plynovke. (Naprava je jednoducha - nepouzivat Šklebící se doplnil som Quadrantom od Saiteku a odvtedy mam po problemoch)


Za seba - nie je momentalne lepsia volba.
Upravil/a Baron dne 21-04-2012 20:19
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
On bohužel začne skákat celkem brzo i ten Throttle Quadrant Zamračený První mi vydržel rok a půl, druhý dva roky...
 
https://www.rcfree.eu
313_123
jj SW je klasa s tímhle lítam dva roky
první nepřežil po letech čaj s medem a citronem
pedály CH mám je deset let a furt stejně dobře funkční
plyn od x52 cca 5 let

hele 940 mám ve skříni(náhradní joy) a modlím se aby mě SW ještě dlooouho vydržel

pokud cheš lítat dlouho a často 1-2h deně, na logitech se vyser Mrknutí
nestojí za ty peníze
ale boužel s FF asi nic jinýho/lepšího neseženeš
Upravil/a 313_123 dne 22-04-2012 13:48
 
310_Pip
313_123 napsal:
jj SW je klasa s tímhle lítam dva roky
první nepřežil po letech čaj s medem a citronem
pedály CH mám je deset let a furt stejně dobře funkční
plyn od x52 cca 5 let

hele 940 mám ve skříni(náhradní joy) a modlím se aby mě SW ještě dlooouho vydržel

pokud cheš lítat dlouho a často 1-2h deně, na logitech se vyser Mrknutí
nestojí za ty peníze
ale boužel s FF asi nic jinýho/lepšího neseženeš


litam v podstate denne 3-4h a mam G940, vo co go? Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
313_123
za 2 - 3 roky si popovídáme Úsměv
Upravil/a 313_123 dne 22-04-2012 18:35
 
310_Pip
mam od roku 2009 Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Baron
LEON napsal:
On bohužel začne skákat celkem brzo i ten Throttle Quadrant Zamračený První mi vydržel rok a půl, druhý dva roky...


Tak to si ma velmi nepotesil...
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
To Baron: Když má pak člověk dva trimboxy od Saiteku s nekvalitními potenciometry a všech 6 os mu tam skáče, tak je skoro nemožný namapovat v simulátoru zrovna TU osu, co člověk potřebuje, neustále se tam cpou všechny Zamračený Když už má člověk namapováno, tak už to kmitání takový problém není, protože to, že mi lítá nastavení směsi mezi 80-85%, mě už nijak neohrožuje, jen ta lítající páčka v kokpitu nepůsobí příliš esteticky. Třetí Trim box od Saiteku ale rozhodně už kupovat nebudu Naštvaný To si radši vyzkouším ty nové trim boxy od Big Joe...
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Fucida
Chlapi, já myslím, že životnost okolo dvou let je v naprostým pořádku. Nemůžete čekat, že mechanický HW vydrží výrazně déle..jedině kdyby tam byly hally, což by ale vyšroubovalo cenu nahoru.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LEON
Např. potenciometry v microsoftích joystickách jsou i po 5-ti letech přesné, jako břitva. Alespoň co mi prošly rukama...
Upravil/a LEON dne 22-04-2012 20:21
 
https://www.rcfree.eu
Lala
G940 je dnes u nás nejlepší volba joye s FF, musel jsem přejít po MS sidewinderu, kterému nejprve odešel twist a později tlačítka (po cca sedmi letech) na jiný joy, jsa zvyklý na FF nebyla jiná volba, a musím potvrdit, že je stejně dobrý jak sidewinder. Po zkouškách s X52, který jsem vlastně koupil jen kvůli plynovce a páku nepoužíval vůbec, (se nedalo, je to hnusný tlustý, do ruky nepadnoucí klacek) pak odešel Sidewinder nadobro, a volba byla jasná, jsem již dva roky spokojen.
Mohu jen doporučit. Mrknutí
 
Baron
to Leon: Aha, tak po dvoch rokoch. Tak to ma necháva pokojným, po dvoch rokoch je to akceptovateľné a s touto dobou viac-menej aj počítam.
Hals - und Beinbruch!
 
Mech
Vymenit/prodlouzit ty kabliky by nemel byt pro sikovny ruce vaznejsi problem. Je skoda ze logitech takhle setri, ale myslim ze to delaji promyslene a jejich politika je "udelame to levny, prodame to dvakrat".

Kablik od mysi(mx510) sem uz musel zkracovat tolikrat, ze zacina byt problem ji dostat na stul. Stejnej problem melo hodne lidi a duvod je jen v tom, ze misto kde vychazi kablik z mysi melo ostrou hranu, o kterou se ten kablik lamal. Nakonec to chtelo mirne drastickou upravu otvoru pro kabel a od ty doby se nezlomil uz ani jednou.
Logitech bud nedostatecne testuje sve vyrobky, nebo je jim to jedno. Ovsem od joye za 300 dolaru/euro bych cekal vic nez pouhy dva roky.
 
1stCL_Fucida
Dva roky je při provozu 3 - 4x týdně dobrý výdrž za tuhle cenu Úsměv. Mně drží už přes dva roky a nemám problém.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,906,692 návštěv