May 02 2024 03:47:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Pls pomoc!!!
ferdaxxx
Zdravím všechny, po pár letech hraní Sturmoviků jsem si řek že si to konečně zapařím online, ale jaksi mi to furt nejde rozchodit....
Mám IL2 sturm. 1946 a na tom patch ver. 4.08 m. Nic jiného tam nemám žádný updater atd, prostě uplně čistá instalace + patch.
stáhl jsem hyperlobby klienta a zkusil se přihlásit na nějaké servery ale i např. na asfaltové holuby atd... Vždy mi to při conectování napíše Connection attempt to remote host : failed Reason : Timeout
Firewally mám vyplé internet běží v poho, server plný není prostě nevim. Zkoušel jsem i přímo na adresu ale to píše to samé.
Prosím tedy poraďte mi někdo, opravdu rád bych si to zahrál, už mě nebaví létat jen s AI.............

PS: Prosím nepište mi takové zhovadilosti tipu. Trochu se snaž a vygoogli to.. nebo pročti si fora na různejch strankach a neotrvuj ci nespamuj tu.
Hledal jsem to velmi dlouho a našel jsem jen holandské forum ktere se tomuto problemu venovalo, samozrejme v holandstine...
 
BP_Tyrl
Napadají mě, pro začátek, tři věci.
1) Můžeš mít blokovaný port 21.000.
2) Nejsi náhodou z Olomouce s původním nickem Pawel?
3) Jak rychlé máš připojení?
 
Tomik
Správnou verzi simu máš, ale nefunguje ani připojení přímo z něj pomocí IP, tak to vypadá na nějakou síťařinu..

Jaký máš typ připojení k netu?

Tuto hlášku to většinou hází pokud se nepodaří navázat spojení se serverem - nejčastěji za to může blokování portů na firewallu. Pokud používáš např. ADSL, zkus ještě zkontrolovat nastavení firewallu na modemu (pokud ho má). IL-2 tuším standardně využívá port 21000. Pokud máš jiného poskytovatele, tak na něj hoď dotaz, jestli tyto porty (21xxx, některé servery používají trochu odlišné od defaultu) z nějakého důvodu neblokuje..

Edit: Koukám, že Tyrl byl rychlejší Úsměv
Ještě doplnění - ten port je UDP, takže se to i blbě testuje Smutný
Upravil/a Tomik dne 15-05-2009 08:56
 
BIVOY
Zkus si instalovat XFIRE je lepší(máš tam i IP adres) . Někdy , když to nešlo přes HL nebo XFIRE tak v multiplayeru to šlo OK .Mrknutí
 
fousX
Pokud používáš Hamachi tak ho vypni dělá to tenhle problém.
 
ferdaxxx
Díky za nápady jsem nečekal takovou rychlost Úsměv
Tak firewall opravdu žádný nemám ani na modemu prostě všude jsou vyplé... hamachi jsem také vypnul...
V setupu mam nastaven port 21000 a cable xdsl spojení.
Internetové připojení mám O2 adsl 8mb
Všechon mi jinak jde po síti tak si právě myslím že síťařský problém by to neměl být...
Zkusím ten xfire ale každopádně to že jsou tam Ip mi asi moc nepomůže. zkoušel sem se i přes to lognout a psalo to to samé...
Opravdu zvláštní problém Smutný
Pokud něco někoho napadne piště. A třeba i upné kraviny pže já už sem v koncích.
Dík moc...
 
ferdaxxx
Jo a z Olmutzu nejsom..
Jsem z Ceske trebove a pawel tedy take ne.
Jinak rychlost mam tedy tech 8mb/s s agregaci samozrejme takze realna rychlost je asi 860kb/s coz by nemelo delat problem....
 
Tapi
Pokud v té chybové hlášce máš ...Reason: timeout 1, by to mohlo znamenat, že nemáš stejnou verzi hry, jaká běží na serveru. Dnes již servery často používají modovanou verzi Il21946 z patchem 4.091bm.

Jak již někdo psal, stahni si a nainstaluj XFIRE, tam většinou v názvu serveru uvidíš, jakou verzi hry má daný server.
 
Joe Hallenbeck
odinstaluj hamachi

313_FlyBoy
RY-C
 
clone9cz
VGR_BIVOY napsal:
Zkus si instalovat XFIRE je lepší(máš tam i IP adres) . Někdy , když to nešlo přes HL nebo XFIRE tak v multiplayeru to šlo OK .Mrknutí


Nejde mu to ani pres IP adresu, tak tu nerad, aby instaloval XFIRE, kdyz neumis cist.
Sakra chcete mu pridelat praci nebo poradit ?!?!?!?
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
1. tvrzeni "instalaci 1946 a patch 4.08 mam" je spatne. Jake cislo verze ti to pise pri spousteni sturmovika (vlevo dole).

2. pokud vyplnujes IP adresu a port serveru nevyplnujes rucne (ctrl-c + ctrl-v), jsi presvedcen o tom, ze v zapisu nemas zadnou mezeru

3. jak dlouho to trva, nez se ti vrati zprava Connection attempt to remote host : failed Reason : Timeout
okamzite (problem site) nebo za pul minuty a dele (problem serveru)

4. doporucuji testovat oproti hostu, ktery ma zaple logovani a v logu hned uvidi, jestli ses vubec pripojil k serveru a s jakym vysledkem.
IL2 je v teto veci dosti prasacky naprogramovana a klientovi vraci asi jen 2 nic nerikajici hlasky (v pripade jine verze te to vykopne, snad by to ani nemelo psat Connection attempt to remote host : failed Reason : Timeout)

5. pokud mas vic siti, tak je vypni (wirelessy a bluetoothy).
muze te to napriklad pripojovat pres mobil krz bluetooth ... a to by asi neproslo Šklebící se
Upravil/a clone9cz dne 15-05-2009 17:19
 
http://www.wwii-illusion.net
ferdaxxx
Už mi to běží. Odinstaloval jsem hamachi a jde to uplne v poho...
Děkuji moc všem za rady...
BTW je to fakt super uplně jsem tomu propad!
 
Joe Hallenbeck
Co jsem rikal. Šklebící se

313_FlyBoy
RY-C
 
Bart Simpson
Prosím o pomoc!
V poslednom čase, keď si niečo stiahnem (film, knihu, program, ...), tak ho jednoducho nemôžem priamo otvoriť, ikona súboru je biela, dvojkilk ponúkne klasickú možnosť (Otvorenie v programe).
Alebo ho jednoducho neotvorím.

Obr.
Ale zaujímavé je, že jeden .avi súbor ide normálne.
[img]http://i53.tinypic.com/9uyoea.jpg[/img] is not a valid Image.
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
lochness
Zrejme ztrata asociaci souboru a programu. Bud si to k obrazu svemu upravil nejaky z prehravacu medii (ty to vetsinou delaj behem instalace - winamp, codecpack atd atd.) nebo mozna nezvany host z internetu.

Jdou asociace donastavit manualne? Kdyz das pravym mysitkem (nekdy mozna shift+prave mysitko) na soubor, vyberes "Otevrit v programu...", ze seznamu najdes program a zaskrtnes, aby se pro otevreni pouzival vzdy onen program?

Dalsi moznosti by bylo dat Start / Vychozi programy a tam to zkusit nastavit manualne (nevim, jestli to bylo v XP, ale Vista a W7 to snad maj)

Narychlo jsem vygooglil i nejake zminky o fixech registru, ktere tam ony asociace dopisi dodatecne, ale to jsem nikdy nezkousel, takze to nemuzu doporucit.

Nejjistejsi ale asi bude obnovit systemu z doby, kdy to bylo OK.

Kazdopadne si zkus prohlednout pc nejakym antivirem/antispyware. Ja mam celkem dobrou zkusenost se SuperAntiSpyware (sice pompezni jmeno, ale vysledky odvadi)
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Bart Simpson
Asociácie?
Ešte teda skúsim prejsť PC antivírom a prípadne aj bod obnovenia, ak sa mi to podarí. Potom dám vedieť.
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
lochness
Bart Simpson napsal:
Asociácie?
Ešte teda skúsim prejsť PC antivírom a prípadne aj bod obnovenia, ak sa mi to podarí. Potom dám vedieť.


Asociace = pridruzeni programu konkretnim typum souboru. Wokna si udrzuji informace o tom, jaky program se ma spustit pri poklepani na konkretni soubor. Proto mas napriklad u TXT souboru ikonku Poznamkoveho bloku, u AVI tvuj oblibeny prehravac videa atd. Tyhle udaje jsou, pokud se nepletu, zapsane primo v registrech. Bezne, kdyz se instaluje napriklad nejaky prehravac multimedii, zepta se, ktere typy souboru si ma "priradit" jako svoje a tedy pri poklepani na ne se bude spoustet prave onen program.

Jednou z mnou uvedenych moznosti
Jdou asociace donastavit manualne? Kdyz das pravym mysitkem (nekdy mozna shift+prave mysitko) na soubor, vyberes "Otevrit v programu...", ze seznamu najdes program a zaskrtnes, aby se pro otevreni pouzival vzdy onen program?

Dalsi moznosti by bylo dat Start / Vychozi programy a tam to zkusit nastavit manualne (nevim, jestli to bylo v XP, ale Vista a W7 to snad maj)

by melo jit nastavit pridruzeni regulerne, protoze to jsou bezne dostupne metody primo ve windows (cili zadne amaterske zasahy do registru). Ale zkus ten bod obnovy a uvidis. Drzim palec.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Bart Simpson
Jáj ták, už chápem, mimochodm aby bolo presnejšie, mám Vistu.
To som tiež skúšal, .avi súbor je normálne priradený a ako je vidieť blbne to.
Mal som problém s jedným .pdf (to ide v Nastavení priradenia normálne), ale aj tak blbne a jedným .exe súborom (ten sa tam tam nenachádza vôbec).
Niekedy cez víkend to vyskúšam, mám času dosť a nesúri to. Mrknutí
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,246 návštěv