April 25 2024 12:01:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
311_Mart

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Německý kýbl 1945
WT_Horrido
Oblévaný kýbl použitý u s.Pz.Abt. Feldherrenhalle 2 v bitvě o Lanžhot. 1:35

[img]http://www.wtigers.org/extra/tiger/P1020840.JPG[/img] is not a valid Image.
Upravil/a WT_Horrido dne 05-05-2009 17:45
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Proč v něm neni nas*áno?Zamračený
 
WT_Slava
Cassie, nas*áno v něm není protože se k němu ještě nedostali Rusové.
Jinak je pěkně patrný úpadek na konci války, takhle zahnojenej a otlučenej kýbl? To tu válku fakt nemohli vyhrát.
 
313_Ffajtl
vypadá hodně pěkně... to musela být makačka dostat na něho ty barvy autentyčnosti.... Jaký panďulák ho bude mít u ruky? Aha, tak dva možná... Jeden bude střílet z MG32 a ten s tím kýblem bude polévat hlaveň Úsměv
 
http://www.313.cz/
Hoper
Sláva ještě žije ? ;)
Sláva! :)

:)

jinak z diorámatu je zatím jen ten (hezký) kýbl ? Bude to něco jako ti amíci v hradu/zámku, co jsem tudle někde viděl ? (řez několika patry...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
FK_Rychtyg
Zajímavé, po přečtení názvu vlákna jsem očekával Kdf 82Mrknutí
Upravil/a FK_Rychtyg dne 05-05-2009 18:58
 
310_Podrs
Pěknej kýbl...ten by se mi tudle na letkovým srazu hodil Šklebící se
 
http://www.310raf.com
310_cibule
Tak takhle německej kýbl vůbec nevypadal. Všechny německý kýble byly natřeny standardně barvou "polní šeď" (feldgrau), tohle je o dva odstíny světlejší. To prolamování nahoře bylo o půl milimetru užší a držadlo mělo podle dostupných pramenů dřevěný hmatník.

Jsi úplně vedle, jak sem vůbec můžeš něco takového dát. Zkus být příště o poznání pečlivější a přesnější.

Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_123
pro zajímavost
u hasící verze (to je ta s tím dřevěným držadlem)
dvojka byla už vylepšena oproti verzi jedna
verze jedna se dala používat jen na písek bo voda prosakovala
a docházelo tedy ke zbytečnému vycmrndávání

ženě jsem pořídil repliku 1:1 anglického (červený)
a je používán při mnoha činostech v domácnosti
 
313_Ffajtl
numero Mrknutí palec nahoru.... A kdyby to Cibul udělal trochu fftipnější, měl by ho taky... Šklebící se0
 
http://www.313.cz/
WT_Horrido
310_cibule napsal:
Tak takhle německej kýbl vůbec nevypadal. Všechny německý kýble byly natřeny standardně barvou "polní šeď" (feldgrau), tohle je o dva odstíny světlejší. To prolamování nahoře bylo o půl milimetru užší a držadlo mělo podle dostupných pramenů dřevěný hmatník.

Jsi úplně vedle, jak sem vůbec můžeš něco takového dát. Zkus být příště o poznání pečlivější a přesnější.

Cool


Já se studiem kýblů zabývám několik let, v podstatě celý život. Kdybych nebyl zbytečně skromný odvážil bych se napsat, že jsem jeden z největších odborníků na německé kýble v této republice. Bežně rediguju světovou odbornou literaturu o kýblech. A rozhodně nemám na mysli ubohé polske publikace ze kterých zřejmě čerpáš své, úplně špatné (jak jinak), informace. Proto se nebudu vůbec vyjadřovat.

Jinak nejdříve nějaký kýbl udělej a potom můžeš radit.

Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Peci
Pche, prdlajz odborník. To je kýbl starý Blažkový z Břeclavi, co ho používala místo hajzlu, aby nemusela v noci na dvorek.Šklebící se
Tahá nás za fusekli, "pan odborník". Upálit bysme ho měli, provokatéra!!!Vyděšený
Upravil/a WT_Peci dne 06-05-2009 08:12
 
WT_Horrido
Stará Blažková ho právě darovala mužům s.Pz.Abt. Feldherrenhalle 2 jako výraz vděku za jejich neochvějný boj na straně evropských ideálů a civilizace. Aby mohli pohodlně dolévat kapaliny do svého Tigera...
Upravil/a WT_Horrido dne 06-05-2009 08:18
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Peci
To jsem netušil, oooooo veliký odborníku. Omlouvám se, že jsem se negativně vyjádřil o Tvých znalostech. Jen by mě zajímalo, jak se muži z.Pz.Abt. Feldherrenhalle 2 tvářili, když jim dala kýbl hoven jako výraz vděku. Statečná to žena, to já bych asi neměl takovou odvahu Cool
 
WT_Horrido
Tady na jižní moravě byli odbojáři uplně všichni. A mnozí hned od 8. května.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Peci
copak v Dolních Rakousích, tam je možné úplně všechno Vyděšený
 
clone9cz
Německej kýbl
Mrknutí
 
http://www.wwii-illusion.net
Hoper
todle bude dobrý vlákno ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Falcon
Horrido, kvalita zpracování toho kýble mě posadila na kýbl. Úsměv Už dost dlouho stavím modely pozemní techniky 1:35 (většinou Tamiya, případně Italeri) a na německou často věším nějakej kýbl, ale takovou práci jsem si ještě s žádným nedal a takhle pěkně bych ho ani udělat neuměl. Úsměv
 
WT_Flan
Ja se nemuzu vyjadrit. Ja jsem zacatecnik. Ja jsem zatim ustrnul na levelu pilovani vzhledu obsahu kyblu u postele po navratu z akci Chliv Cup. Ale fotky sem nedam, jeste by jste mi to zkopcili Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,368 návštěv