May 02 2024 20:09:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
310_cibule

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Nové stroje
Hoper
hlavně jestli takhle doopraví i ostatní stroje...
třebas úžasný je to, jak pro A6M5a udělali "plexisklový" překryt kabiny, přes kerý je místama blbě vidět.
což podle reálu asi sedí
jenže vůči ostatním letadlům je to těžce znevýhodněné, protože ostatní to nemají
atd atd...

ed: pardon - oprava - zhoršený výhled má ještě šiden - přes to čelní pancéřové sklo
;)
:/
Upravil/a Hoper dne 26-05-2009 22:05
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
311_Rampa
zhoršený výhled má lighning přes ty boční věci...ehm... motory... nemůže to někdo odstranit z výhledu? Šklebící se
 
Tajpan
XXX_Dazz napsal:
Tajpane mohl by jsi hodit odkaz, nebo aspoň napsat od koho to je ?
Takhle to vypadá jako úplně vytržené z kontextu, bez hlavy a paty. Naštvaný

Naštvaný
Dazzi, Dazzi, ach ty ("lamka"Mrknutí, je vidieť že môj niekolko týždnový starý link si asi vôbec neskúšal. Mrknutí
BTW: aj tak to asi nemá cenu, zase to je v štadiu WIP, a stahovať 2,5GB plus dalšie patche , ked zase chcú celkom komplet prerobiť FM niektorých lietadiel,
je asi zbytočné. Úsměv
 
XXX_Dazz
Tajpan napsal:
XXX_Dazz napsal:
Tajpane mohl by jsi hodit odkaz, nebo aspoň napsat od koho to je ?
Takhle to vypadá jako úplně vytržené z kontextu, bez hlavy a paty. Naštvaný

Naštvaný
Dazzi, Dazzi, ach ty ("lamka"Mrknutí, je vidieť že môj niekolko týždnový starý link si asi vôbec neskúšal. Mrknutí
BTW: aj tak to asi nemá cenu, zase to je v štadiu WIP, a stahovať 2,5GB plus dalšie patche , ked zase chcú celkom komplet prerobiť FM niektorých lietadiel,
je asi zbytočné. Úsměv


Kua Tajpane vím, že jsem lama jak cip, ale co bylo před 14 dny si nepamatuješ ani ty, pomazaná hlava z JG1 navíc, když to zapadlo za dalších 100 příspěvku.
Klekám na všechna čtyři lamí kolena a prosím hoď sem odkaz !!! Smutný

PS: JG1 už neumí létat bez těch nacheatovaných FW ? Šklebící se
Upravil/a XXX_Dazz dne 27-05-2009 08:01
 
XXX_Dazz
Tajpane si děsně pomalý Šklebící se

Myslíš asi tohle http://gruenherzj...=0&start=0
 
310_Gringo
Hoper napsal:
hlavně jestli takhle doopraví i ostatní stroje...
třebas úžasný je to, jak pro A6M5a udělali "plexisklový" překryt kabiny, přes kerý je místama blbě vidět.
což podle reálu asi sedí
jenže vůči ostatním letadlům je to těžce znevýhodněné, protože ostatní to nemají
atd atd...

ed: pardon - oprava - zhoršený výhled má ještě šiden - přes to čelní pancéřové sklo
Mrknutí
:/


Já stejně toho Hopera obdivuju.Je to snad jediný tvor na české scéně, který má rád ty nádherný Japonský éra.Přesto, že tak hoří a teď ještě navíc mají špatnej výhled.
Klobouk dolů Hopere u mě jsi machrŠklebící seMrknutí
 
Tajpan
XXX_Dazz napsal:
Tajpan napsal:
XXX_Dazz napsal:
Tajpane mohl by jsi hodit odkaz, nebo aspoň napsat od koho to je ?
Takhle to vypadá jako úplně vytržené z kontextu, bez hlavy a paty. Naštvaný

Naštvaný
Dazzi, Dazzi, ach ty ("lamka"Mrknutí, je vidieť že môj niekolko týždnový starý link si asi vôbec neskúšal. Mrknutí
BTW: aj tak to asi nemá cenu, zase to je v štadiu WIP, a stahovať 2,5GB plus dalšie patche , ked zase chcú celkom komplet prerobiť FM niektorých lietadiel,
je asi zbytočné. Úsměv


Kua Tajpane vím, že jsem lama jak cip, ale co bylo před 14 dny si nepamatuješ ani ty, pomazaná hlava z JG1 navíc, když to zapadlo za dalších 100 příspěvku.
Klekám na všechna čtyři lamí kolena a prosím hoď sem odkaz !!! Smutný

PS: JG1 už neumí létat bez těch nacheatovaných FW ? Šklebící se

Dazz, NIKDY by som o tebe nepovedal, že si lama. Mal to byť tip , odkial to je. Mrknutí
Odkaz som nedával z dôvodu:
1: bude nová verzia, čaká sa "vraj" už len na mapu BoB 1:1
2.dúfam v dalšie úpravy FM u spojeneckých strojov, lebo je to podla (v terajšej dobe) mna velmi nevyvážené.
(aj ked tie úpravy robia "redáci"Mrknutí
Za JG1: nelieta sa s týmito Fw190.
1. nie sú kompaktibilitné s AAA (naštastie. lebo ak by sa toto ujalo, tak by red letky..... ehmm.... Naštvaný )
2. nie sú vhodné na cooperáciu a let v teame. tak vhodné pre "alone wolf" na DF.
 
XXX_Dazz
Tajpane teď si mě 2 x urazil,
zaprvé protože Lama sem, za druhé protože nechápu tvé skryté jinotaje Šklebící se
 
1stCL_Fucida
XXX_Dazz napsal:
... za druhé protože nechápu tvé skryté jinotaje Šklebící se


To v podstatě naopak dokazuje tvé dušení zdraví Úsměv Tajpan a Clone jsou endemité lidským mozkem nepochopitelní Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Jsem zvědavý co na nový FM místní znalci a flígři lítajících na "one nineties".
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fucida
Joe Hallenbeck napsal:
Jsem zvědavý co na nový FM místní znalci a flígři lítajících na "one nineties".


Částečně se na AAA pokoušeli diskutovat a namítat jisté věci, nadhazovat fakta a ukazovat na historické souvislosti. Poté, co byli vyfuckováni na to serou a létají se svými starými 190kami. Protože to je hnus, velebnosti, ty D-11 a D-13 Úsměv

Ale ten A-3 Fokáč ještě celkem jde. Je to taková obdoba A-5, subjektivně v nich moc markantní rozdíl nevidím, což je historicky korektní zjištění. Velice správná je úprava motorů a přenastavení jejich výkonu (a odebrání systému EN). To je historicky korektní. Výkon letadla se nikterak nezmění, jen pilot neaktivuje "WEP" a má ten výkon k dispzoici jen pohybem plynovky. FM, DM a zbraně taktéž zůstávají původní. Dle mého názoru správná cesta.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 27-05-2009 12:03
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Napadá mě jen jediná nová věc kolem Fw 190 která za něco stála - odstranění posraného dolního rámu z výhledu.

Jinak všichni ti modeři vědí sice naprosto přesně jak mají ruzné verze Fokáčů létat, ale přitom pomalu netuší čím se od sebe vlastně lišily.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
Me by zajimalo co mistni znalci rikaj na Me-410.Šklebící se
 
1stCL_Fucida
311_Tank napsal:
Me by zajimalo co mistni znalci rikaj na Me-410.Šklebící se


O tomhle mám jen málo pramenů. Eric Brown se o tom zmiňoval jako o největším žihadle, v jakém kdy seděl (možná narážka na jméno Hornisse - sršeň), ale to samo o sobě je zjištění celkem k ničemu. Dle mého názoru je dosti podezřelé, že je až tak moc populární a červení si na něj dosti stěžují. Já sám v tom nalétal tak 15 minut..offline Úsměv

Ale chtělo by to nějaké ty dobové testy ukazující stoupavost a rychlost v závislosti na výšce.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lavo
311_Tank napsal:
Me by zajimalo co mistni znalci rikaj na Me-410.Šklebící se


Krasne lietadlo vzbudzujuce zasluzeny respekt.620km/h ( prazdna ,iba s palivom), dostup 10000m,dolet 2330km.Udajne mimoriadne obratne ( samozrejme k svojej velkosti),vynikajuca zbranova platforma .Nato snad montovali vsetko co mohli od 20mm MG az po 6 hlavnove rotacne raketnice v bombovnici.Mal aj kridlove bombove zavesniky( co modery ignoruju) do 500 kg, vynimocne aj 1000kg.Trpel zlou povestou Me210.Mimoriadne vykonny nocny stihac a aj mimoriadne silno ozbrojeny.Vyrobeny v mnohych variaciach v pocte asi 1121 kusov...V hre je pomaly ,ale kurewsky obratny...Vyděšený
 
606_Temp
Ona ta 410 i pěkně kroutí a obstojně roluje na dvoumotorák. Dokáže ukroutit snad všechno (44+ na západě), krom spitfajra a toho vyroluje :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
310_Max
606_Tempik napsal:
Dokáže ukroutit snad všechno (44+ na západě), krom spitfajra a toho vyroluje :-)


Tohle je až moc mystické tvrzení. Neříkám, že není obratný, ale na kobylku se mu většinou člověk dostane. Opravdový problém jsou ty jeho zadní laufy, co tě rozkrájej, než řekneš švec. Prakticky pokrývají veškerý prostor na účinnou střelbu. Když se k tomu přidá ta jeho obratnost, tak tu máme velmi nepříjemnou včeličku.Vyděšený
Upravil/a 310_Max dne 27-05-2009 16:20
 
313_Ffajtl
Když nevíš jak na něj, tak si počkej, až za někým začne zuřivě stoupat a ty ho zezhora rozkrájej.... To je ta nejjednodušší varianta, mít letadlo celé rozprostřené a pomalé v zaměřovači s krásným pocitem, že si ani nevystřelí Úsměv
 
http://www.313.cz/
WT_Schmouddle
Ano, říkám tomu přibít na kříž...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Tajpan
311_Tank napsal:
Me by zajimalo co mistni znalci rikaj na Me-410.Šklebící se

totálny prepadák pre LW a Gôringa. Šklebící se
210-tka (predchodza 410) mal príst do služby už 1939, koniec prezbrojenia v 1941. Upravené verzie 310,410 už odstánili najväčšie chyby, ale to aj tak nestačilo, a 410-tka ako prvé moderné lietadlo LW, ukončilo výrobu septembri 1944, posledných 40ks vyrobených. 110-tka (ktorú mala 210/410 nahradiť) sa vyrábala až do konca vojny.
V 1941-42 by to podla mna bolo asi najlepšia stíhačka, ale 1944 už na západnú frontu nestíhala. Nebol podla mna žiadny výkonnostný skok oproti 110. viz zrušenie výroby.
v IL2 : je to velmi nebezpečná stíhačka, hlavne vdaka Zajcev AI zadný strelec.
Škoda, že nie je spravený zadný strelec, v nejakej coopke (s pilotom a strelcom) by toto lietadlo nebolo až tak možno účinné.
viz jeden coop dogfight Me110 vez Pe3 (piloti a strelci).
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,803,392 návštěv