May 07 2024 08:52:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Problém s X52
Lekk
JJ tak jak popisuje Tajpan - musíš nastavit kompletní HOTAS - na konci menu. Jinak ti to nepojede. |Je to ofline..krom verze 4.101 kde už to jde i online. Samotné nastavení jak se má chovat páka a tlačitko a plyn si nastavuješ v Saitek profileru...ale to asi znáš.
Mrknutí
 
Satcen
Tajpan napsal:
spusti Il2 , chod do Controls, nájdi si na konci zoznamu "tah motora" aktivuj si posuvom plynovej páky . podobne postupuj pri aktivácii trimu.
potom len záleží na smeru +/- . ktorý ti vyhovuje.


... no to je to: doteraz jsem to tak vždycky robil, ale co se mi objevil ten problém, tak plynová páka v HOTASU vůbec nereaguje. Můžu s ní hýbat horedole, ale Šturm ji vůbec nezaregistruje. Když ale šturma shodím, tak mi PC (kalibrování nebo Jyocontrol) ukazuje, že je vše v pořádku. Cítím se ponížený několika Gigabity digitálních informací Naštvaný
 
torr
mám x52pro a následující problém:zničehonic je páka naprosto bez odporu na všechny strany,stačí jemný pohyb a páka je na druhé straně.Když bych rozebral joy,je tam nějaké "utahovadlo" kterým se nastavuje odpor páky?nebo co se stím dá dělat? Přitom plynovka "utahovadlo" má.
 
1stCL_Fucida
Torre jestli z ničeho nic odpadl odpor, tak nejspíš praskla nějaká středící pružina. Tzn. reklamace.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
torr
této odpovědi jsem se bál,jsema asi 2měsíce za reklamací.navíc kvůli zdvojené či snad zesílené pružině jsem kupoval verzi PRO.Teda jestli mluvíš o té pružinové soustavě co je pod rukojetí
 
1stCL_Fucida
Ta pružina pod rukojetí je u Saiteku myslím pouze podpůrná. Domnívám se, že další pružiny jsou uvnitř podstavce. Ale rozmontovaného jsem ho neviděl hooodně dlouho, to spíš ať doplní nějaký vlastník tohohle kniplu.
Jestli se to prostě nevrací na střed, tak není co vymýšlet. Reklamace a hotovo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
MK_KaiN
No co si pamatuju tak ve vnitř žádná další pružina není. Pokud by praskla ta pod pákou. tak předpokládám že by to bylo vidět. Spíš bych řekl, že vnitř něco prasklo a teď to tam překáží, nebo se to zachytáva o nejakej kabelík, nebo tak něco.
 
313_OTTO
zkus si zaverglovat s pákou nahoru dolu, jestli ti někde neklouže buď rukojeť, nebo spíš jestli se ti nevysouvá celej knipl ze základny. Podle obrázků střev bych možná hledal problém právě v uchycení páky k základně. Pokud se ti to bude hejbat tak alespoň najdeš stranu kterou rozebrat. no ale to jsou jen mé dohady.
Nicméně toto by ti mohlo pomoct:
http://saitek.ru/...x52inside/
 
torr
předem dík za rady.joy jsem rozmontoval,zhrozil se nekvalitními a polozlámanými dráty co jsem viděl uvnitř,opravdu tam není žádný "utahovadlo" ,pořádně zakvedlal pákou,pružinami na páce zakroutil a hle z nejakého mne neznámého důvodu ,chod páky je normální.Je fakt že taky joyem jsem několikrát úmyslně praštil o stůl.
 
1stCL_Fucida
Torre, s tímhle systémem řešení potíží bys měl létat spíš za VVS, ne? Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTTO
jojo přístup když to nejde rukou, vem na to kladivo, když to nejde kladivem vem na to sekeru a když to nejde ani tak, tak chuj s tim. Úsměv
 
Ajvn
Čau chlapi potřeboval bych urychleně stahnout ovladač na Saitek X-52pro Win-7-64.
Odkazy na stažení ze stránek Saiteku jsou mrtvé. (I z jiných stránek: mrtvé.)
Nevěděl by někdo z majitelu X52 proč to nejede? Dík.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,830,151 návštěv