March 29 2024 11:06:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
MS Strategic Commander a Visty
310_cibule
Hele, vy jste tu všichni takový docela chytrý...

Neumíte někdo rozchodit MS Strategic Commander ve Vistách 64 bit? Driver a profiler?

MS Sidewinder chodí, pedály od Saiteku chodí, CH plynová páka chodí. Ale tohle prostě ne a ne rozchodit...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jp-
Google it bitch Vyděšený

http://www.vistax...ems-2.html

na konci threadu sou linky na ten custom made driver s tim by ti to mělo jít nebo hledej pak přímo název toho driveru

http://www.bodyph...upv1.3.exe

bez záruky
Upravil/a Jp- dne 05-03-2009 14:20
 
310_cibule
Džejpí, na tebe jsem hodně spoléhal...

Ale zklamals... Mrknutí

Tohle jsem zkoušel včera celý večer, ale zasekl jsem se na sedmém řádku - "...then you will be given a list in that list will be Microsoft Sidewinder Strategic Commander HID Drivers". Není!

Ano, a pročetl jsem si celký thread pečlivě.

Co dál?
Upravil/a 310_cibule dne 05-03-2009 14:19
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jp-
edit je pomalejší než ty Šklebící se
ten custom driver si zkoušel?
Upravil/a Jp- dne 05-03-2009 14:22
 
WT_Horrido
Strategic Commander nejede. Prodej ho.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Uáááá, já ho nechci prodávat (už jen proto, že mi chodí pod XP).

Fakt to nemá řešení? Řada lidí ho zjevně podle toho džejpího odkazu rozchodila. Proč ne já? Není to něco proti mně osobně?

Custom driver nefunguje. Dycky ti to pak řekne, driver je corrupted or missing. Fuck.
Upravil/a 310_cibule dne 05-03-2009 14:52
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Na 64-bit Strategic Commander nepojede. Neprodávej ho.
Upravil/a WT_Horrido dne 05-03-2009 14:58
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
To je ale svinstvo, čistý a nefalšovaný svinstvo. Za tohle jsem klíčema nezvonil, sakra...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Je. Můžes svolat přes facebook demonstraci do Redmondu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Jo, to vůbe není špatný nápad. Jdu se registrovat do toho búku...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak kdyby někdo ještě narazil ve Vistách a sedmičkách na stejný problém jako já, tady je řešení

http://www.64bitd...ect=ignore

P.S. Přeinstalovával jsem wokna a vůbec všechno (odešel hadr), a když jsem znovu vše hledal, vyběhlo na mě toto vlákno na SVK.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
christinebelle
můžete získat 64 bitové ovladače odtud: http://www.driverdr.com/drivers-download/ zde si můžete stáhnout všechny Windows XP 64 bit, Vista 64, 7 64 bit a 8 64 bit ovladače.
 
windows10skill.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,093 návštěv