May 17 2024 11:36:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
311_Mart

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký joystick si pořídit?
Hood
Nemáte už někdo zkušenosti s tímhle kouskem?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62528
Můj Saitek Cyborg vo odešel do věčných lovišť - velká vůle ve středních polohách.
Otáka je jestli ten výše uvedený neodejde po roce stejně jako Evo.....
 
1stCL_Fucida
Očekávám, že jeho vnitřnosti budou identické.., hodlám ho do měsíce prověřit hlouběji.
Nicméně Cyborg je jeden z těch již relativně odolných a trvalých joysticků.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Peci
BP_Rufu napsal:
Je to klasickej Hotas Thrustmaster bez FF.Ten se zpětnou vazbou přestali vyrábět.Na tomhle novým jsou přidaný myslím 2 tlačítka na plynovce a ty co jsou na základně joye..Jinak joy se rozdělí na dvě části plynovku a páku.Na směrovku je na páce kolíbka nebo na joyi twist kterej jde zaaretovat.Jinak pokud si dobře pamatuju tak na původního měl pěknou recenzi WT Peci tak by ji možná mohl někde najít.


Ta recenze je tady

http://www.pavpec...o/joy.html

Koukám, že tam mám ještě starý link na tohle forum a bude nutná aktualizace Zamračený
Nicméně pořád ho mám doma a pořád si na něj nemůžu stěžovat. Jediné, co mi opravdu vadí, je to, že Thrustmapper nefunguje pod Vistou a tak nejdou programovat tlačítka, což možná u toho nového joye půjde.
Pokud bych teď já kupoval nový joy a nechtěl do toho vrazit víc peněz, byl by pro mě thrustmaster jasná volba. Úsměv
 
Paulus
MrknutíVelký dík za vyčerpávající recenzi na THRUSTMASTER T-Flight HOTAS X.
Jediný co mi na něm vadí je to, že nemá FF. Už jsem si na to u BLACK WIDOW zvyknul. Ale vážně o něm uvažuju.
 
606_Temp
Hood napsal:
Nemáte už někdo zkušenosti s tímhle kouskem?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62528
Můj Saitek Cyborg vo odešel do věčných lovišť - velká vůle ve středních polohách.
Otáka je jestli ten výše uvedený neodejde po roce stejně jako Evo.....

ja jsem na tenhle kousek zvedavej. Sice vypada jak z beckovyho sci-fy filmu, ale podle rozpolozeni vseho mozneho, nastaveni, mnozstvi cudliku, 2x plyn... Nemusel by to byt spatny kousek HW
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Rufu
von Pavel napsal:
MrknutíVelký dík za vyčerpávající recenzi na THRUSTMASTER T-Flight HOTAS X.
Jediný co mi na něm vadí je to, že nemá FF. Už jsem si na to u BLACK WIDOW zvyknul. Ale vážně o něm uvažuju.

Ale ten alespoň podle dostupných materiálů taky nemá FF.Je rozdíl mezi vibracema a zpětnou odezvou.Vibrace provozuje motorek v rukojeti páky.Force feedback je rozpoznatelný tak že se páka sama hýbe -motorek ovládá pohyb celé páky.Pokud je FF vypnutý tak je páka úplně volná na pohyb není v ní žádný odpor na pohyb.
 
infe
Ahoj .Tak jsem opět zdeÚsměv Po reinstalu oken sem zničil hadr,takže sem musel koupit novej.Teď u to mám jakžtakž nastavený vše,ale mám opět lamáckej problém. Při letu mi čumák pořád míří vzhůru,takže musím celý let tlačit pákuÚsměv. Vím,že se to dělá trimováním a to je ten můj problém. na Evo jsem si namapoval na zkoušku "stabilizátor horizontálního letu".Nejdříve mi při zmáčknutí vytížil cpu na 100%.To už jsem odstranil dle návodu někde zde na foru.Bohužel ale tlačítko ve hře při letu vůbec nereaguje,ani když ho zmáčknu na klávesnici,ani na Joyi.Zkoušel jsem tedy i ostatní funkce(např. vyrovnání křidélek vlevo" a pod.).Zapl pohled z venčí a zjistil jsem,že mi nereaguje vůbec nic.Prostě mě funguje Joy pouze v základních funkcích.(páka,plyn). Jo,a když si chci v nastavení ovládání HOTAS namapovat funkci,kliknu do políčka,chci přiřadit funkci nějakým znakem na klávesnici,který bych si pak namapoval v SST,tak mi do toho políčka nejde nic uložit,zůstane prázdné.
Doufám,že tento problém už tu někde není,já ho nenašel. Díky za pomoc.Zamračený
 
Rufu
Stabilizátor mají v základní hře il1946 jen bombardéry takže jestli se ho snažíš použít u stíhaček tak asi marně.Zkus to u B25,He111,Ju88,Pe2
 
Panek
HOTAS na tlačítko? Když mapuješ hotas, tak jedině na nějakou osu.
Nebo se pletu?
 
infe
BP_Rufu napsal:
Stabilizátor mají v základní hře il1946 jen bombardéry takže jestli se ho snažíš použít u stíhaček tak asi marně.Zkus to u B25,He111,Ju88,Pe2


Samozřejmě ,že to dělám u stíhačekÚsměv Odpustťe úplnýmu začátečníkovi. 4ím se tedy vyrovnává ,abych při letu nemusel pořád držet páku dopředu? Našel jsem u toho nastavení Hotas "vyrovnání výškového kormidlsa" nebo tak nějak,ale to zase kolega píše,že tam je to jen na osy.
 
Rufu
Ta hra se snaží být v rámci 8 let starejch možností realistická.takže si nastav na tlačítko trim na výškovku a neutrální polohu výškovky.Je to sice takové divné poťukat třeba 8x na tlačítko abys to na chvíli dorovnal ale lepší než nic.Jinak když to nepůjde budeš držet knipl od sebe celou cestu.U druhýho letadla to zas bude jinak.
 
infe
ok,díky,du na to.
Upravil/a infe dne 29-01-2009 19:11
 
606_Temp
hodne lidi taky pouziva koleco mysi na trim vyskovky Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
infe
606_Tempik napsal:
hodne lidi taky pouziva koleco mysi na trim vyskovky Mrknutí


jj dobrej typMrknutí
 
57_OTU_Twenty
Pedrooza napsal:
Ale k věci mam asi 4 roky stary joy Logitech Wingman Force 3D s FF,nebyl moc lítaný,ale strašně mě tam točí ta vůle v nulové poleze,takže nejsem schopný pořádně letět ve formaci, a furt se houpu za ocasem ostatních Naštvaný docela mě to štve,protože tohle v realnem eru knipl nedělá no a další věc je že se po pár misích musí zkalibrovat. Přesně jak jste psali ten červený čtvereček mi tam furt lita mimo ten zelený,co to znamená?
Je to normální? nebo jak omezit tu citlivost v te vuli asi těmi Daeth zone co,ale netuším kam to posunout.


Zwei jahre tomu nazad co jsem měl stejný joystick a stejný problém. Odešel potenciometr na (tuším) ose X. A koupil jsem nový joy Mrknutí
 
www.57otu.cz
XXX_Dazz
V únoru by měl THRUSTMASTER vydat nový joy s novou snímací technologii více zde http://benchmarkr...&Itemid=47.
 
WT_Horrido
Stejně je to katastrofa. Pokud si chce člověk koupit nový joy s ForceFeedbackem (zásoby Sidewinderů se tenčí) tak si může vybrat až ze dvou modelů. A jeden je přitom Logitech.

Ten Thrustmaster možná bude mít úžasnou technologii, ale, nemůžu si pomoct, designove je někde v osmdesátých letech.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
XXX_Dazz
THRUSTMASTER měl vždycky pochroumaný desig Šklebící se
 
WT_Horrido
Cougar vypadá dobře Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Flan
Cekam, jestli zbyvajici vyrobci klacku v krizi nezrusi svoje "džojstykové" sekce, nevyhazí lidi a my se budeme moci vrhnout na home bastl made produkci Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,892,785 návštěv