May 19 2024 00:44:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Call of Duty 5 (pro PC)
3BAP_Rohlos
Tenhle výkend jsem dohrál singla a musím říct, že oproti čtyřce půl kroku vzad. Zpracování, animace, fyzickej model skvělý, ale chyběla mě tam atmosféra. Irácká kampaň ve čtyřce, aspoň pro mě, nepřekonána.

Těšil jsem se na japonský masakry a dočkal jsem se jen napůl. Takový trošku jednotvárný a neuvěřitelně krátký... Smutný

Oproti tomu mulťák mě příjemně překvapil. Spousta různejch možností obdobně jako ve čtyřce. Navíc se mě tam líbilo lepší ztvárnění smrti. Žádnej červenej prach okolo místa zásahu, ale regulérní tekoucí krev. Je taky možné třeba brokovnicou někomu upálit haksnu tak, že mu z toho trčijou jen cáry. Po výbuchu granátu mě taky přistála bota nepřítele i se sexy lejtkem u mejch nohou. Pěkně udělaný.
Zřejmě to bude mládeži nepřístupný, ale má to autentičnost pěknou.

Už jste to někdo hrál, co myslíte?
 
Talbot
Ono to robila grupa co robila COD3 co stalo tiez za prd,tak preto take poslabsie.Ale daaaa sa!
 
Rufu
Singl je prostě klasika 2.sv,a jak je psáno v recenzích, to lepší je za rusy.Japonci dost zklamali .

Multiplayer je dobrej ,hlavně většina map je dost členitá a jsou větší než ve 4ce.Akorát je potřeba hrát team deathmatch na hardcore servrech případně mod search a destroy na 1 život.Protože v jiných modech pak nemá člověk starší 20ti let šanci proti reflexům 14ti letejch. A psi jsou ze začátku hrozný překvápko.

Jo ještě dodatek.Podle Xfire ho hraje 1.5mil.lidí a CoD4 3mil.
Upravil/a Rufu dne 19-11-2008 14:08
 
3BAP_Rohlos
Já už ani na jiný servery než na hardcore nelezu. Nebaví mě to. Tohle je smrt jednou dvěma kulkama, tohle je realistický...
 
Wulfi
já čekám až se rozjede servery zaparit a arena. zatím mi to nejde zprovoznit Úsměv. call 4 je ok, ale taky hraju jenom hardcore, a HD koth. Patří mezi nejlepší střílečky. nekdy můžem zapařit více lidech
 
-MOR-Neo
cod 1-5 vždy byla, je a vždy bude arkáda jak řemen.... ok, ale netvrďte že je to reálný... to mě se*e CoolCoolCoolCoolCoolMrknutíŠklebící se
 
www.btkclan.cz
3BAP_Rohlos
-MOR-Neo napsal:
cod 1-5 vždy byla, je a vždy bude arkáda jak řemen.... ok, ale netvrďte že je to reálný... to mě se*e CoolCoolCoolCoolCoolMrknutíŠklebící se


Realny jak jen to u cod 1-5 jde...Mrknutí
 
1stCL_PETRAS
Hlavně by mě zajímalo jak kdokoli v našem věku a mladší může porovnávat cokoli s realitou ?? Vyděšený

Vy jste někdo letěl v letadle WW II ???
Vy jste někdo bojoval na Okinavě nebo v Berlíně ???

Jsou to přece kurva simulátory na PC Šklebící se


P:S: COD5 jsem dneska koupil.Grafika i atmosféra docela dobrá,ale v singlu je to klasická jdi a střílej.

Dejte někdo vědět jak s COOPEM nebo MP ... dík. Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tak porovnávat s realitou snad může kdokoli cokoli, pakliže neni AIčko.Mrknutí
 
Rufu
1stCL_PETRAS napsal:
P:S: COD5 jsem dneska koupil.Grafika i atmosféra docela dobrá,ale v singlu je to klasická jdi a střílej.

Dejte někdo vědět jak s COOPEM nebo MP ... dík. Mrknutí
Co chceš vědět ? Je to stejný.Lidi dost hrajou v coopu tu misi se zombíkama na výdrž.Jinak jsem už dneska potkal na polským servru cheatera kterýmu se přičítaly killy všech lidí a nick se mu měnil na jejich tak po 5 sekundách.Rotovaly na něm nicky hráčů ve hře.Ale jinak docela dobrý všechno kromě dethmače.
Upravil/a Rufu dne 21-11-2008 19:37
 
1stCL_PETRAS
Jo,hoši...japonské zákopy,to je fuška !! Ty šikmooký zjebové mi občas píchnou bodák do bříška Naštvaný

[img]http://img262.imageshack.us/img262/5199/zkopeb8.jpg[/img] is not a valid Image.

A MP je taky super...větší mapy,grafika taky parádní..
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já sem pro změnu "koupil" nějakou španělskou verzi a celé to bylo volako pomatené, tak sem to zase smazal.
 
3BAP_Rohlos
1stCL_PETRAS napsal:
Jo,hoši...japonské zákopy,to je fuška !! Ty šikmooký zjebové mi občas píchnou bodák do bříška Naštvaný


Když v okamžiku když tě japončík povalí na záda a chce ti bodnout bajonet do pajšlu, zmáčkneš melee attack (defaultně V ), tak nejenže mu tu pušku odkloníš vedle do země, ale pak mu i vrazíš kudlu do krku.

Pěkná chuťovka...Šklebící se
 
1stCL_PETRAS
Rohlos,ve čtyřiceti než zmáčknu "V" tak jsem dvakrát mrtvej Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Ale v singlu už jsem v Beríně ( na třetí obtížnost ) to metro je dobrý,ale kamikaze byli lepší.Fašouni jsou takový studený Šklebící se

Co MP...to je jiná.Nemyslím s nějakejma skillerama,ale s lamama jako jsem já Mrknutí
 
Rufu
Musíš si to navolit na myš jinak jsi v multiplayeru proti psům bez šance.
 
3BAP_Rohlos
BP_Rufu napsal:
Musíš si to navolit na myš jinak jsi v multiplayeru proti psům bez šance.


To mas recht. To bylo prvni co jsem jeste pred hranim udelal...Mrknutí Pejsci se pak killijou mooc pekne a melee utoky jsou pak bleskovy.
 
WT_Horrido
To mě vždy zajímalo kdo může něco takového jako CoD 2 až X hrát. Jsem rád, že už to vím Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Rohlos
WT_Horrido napsal:
To mě vždy zajímalo kdo může něco takového jako CoD 2 až X hrát. Jsem rád, že už to vím Úsměv


Obzory jsou siroky. CoD4 je prozatim nejprodavanejsi hra na svete...
 
310_McMarty
Čau tak já mastím CoD5 po netu o 106%. Můj nick ve hře je 310_McMarty. Tak písněte vaše ať můžeme zaskákat společně.
 
Rufu
Mě taky vždy zajímalo kdo může něco takového jako Il2 až X hrát. Jsem rád, že už to vím Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,557 návštěv