May 17 2024 18:01:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký simulátor koupit?
Arthur
Ahojte,
který simulátor doporučujete v dnešní době koupit? Baví mě období 2. světové, současným mašinám jsem nějak nepřišel na chuť. Jsem nastartovaný do obchodu pro IL 2 - 1946, ale nerad bych pak zjistil, že mě nemá kdo sestřelovat (opačná varianta zatím nepadá v úvahu Úsměv), protože všichni přešli na něco novějšího.
Díky za názor a radu.Mrknutí
 
FK_Rychtyg
Arthur napsal:
Ahojte,
který simulátor doporučujete v dnešní době koupit? Baví mě období 2. světové, současným mašinám jsem nějak nepřišel na chuť. Jsem nastartovaný do obchodu pro IL 2 - 1946, ale nerad bych pak zjistil, že mě nemá kdo sestřelovat (opačná varianta zatím nepadá v úvahu Úsměv), protože všichni přešli na něco novějšího.
Díky za názor a radu.Mrknutí

Pokud jsi zainteresovanej do období WW2, tak myslím, že není co řešit. IL2 je dle mého názoru zatím nejdokonalejší simulátor z této doby, ať už na to koukáme z pohledu zpracovaní letadel graficky, fyzikálních vlastností jednotlivých letadel, realistické poškozování atd. Těch věcí bych zde opravdu mohl uvádě mnoho... Navíc, při koupi IL2 1946 nainstalluješ rovnou aktuální verzi 4.08m, která se létá online v celosvětovém měřítku, na mnoha serverech, od Dogfightů až po Coop mise. Na našem území najdeš také hojný počet všech možných letek, létajících jak na straně temné tak na straně spojenců, které ti jistě umožní přidat se k nim. Zábavu ti tedy zlepší kooperace mezi jednotlivými piloty pomocí různých komunikačních programů (zejména Team speak), povyšování, udělovaní všemožných vyznamenání díky statistikám a hlavně neustálé zlepšování svých leteckých dovedností a získávání nových zkušeností. Doporučuji tedy IL2 1946Mrknutí
 
clone9cz
Pokud jsem dobre informovan, tak lze prejit jen na TargetWare, ktere je v BETA verzi a zatim bez vetsiho poctu lidi.
Vsechny ostatni simulatory, konkurujici sturmoviku, jsou vetsinou starsi nez on sam, ac tedy pravidelne vylepsovane.

Warbirds jsou nejmene z roku 93 a Aces High z 2000 nebo 2001. U obou zminenych je 14 dni trial.

Ac tedy nesouhlasim s "nejdokonalejsim", tak se po tom co napsal Rychtyg da jen mlcet.
Mrknutí
 
http://www.wwii-illusion.net
Arthur
Tak to jsem rád, že jsem šel správným směrem Úsměv
Už se těším, jak se budu za hřmění motorů a rachotu opadávajících částí kapotáže letadla řítit k zemi.
Ale dost bylo řečí - běžím trénovat Vyděšený
 
313_Volume
nechci zakladat nove tema...a nechci to hazet k olegove BOB - pro nedockavce aspon nahrazka: http://www.gowild...irbattles/

je to legrace, ktera se da nastavit od arkady po "slusny" sim (trimy, motor management..atd), zabiji to naprosta absence nejake kampane a da se litat v podstate par misi - ale jsou mezi nimi i chutovky jako utok na Londyn, kde je ve vzduchu okolo 100 (mozna vice letadel) - HW narocnost v podstate nulova - zpracovani zeme bidne a slusne zvuky, ktere ale po chvili prokouknete - jsou furt ty same Úsměv

kazdopadne...ma to 400MB a sikovny clovek to kupovat nemusi Mrknutí co si budem rikat, ze jo....navic myslim, ze to snad uz ani koupit nejde...no, mate tip na zimni vecery az vam spadne internet

Jo a vlastne pozdravuju vsechny co me jeste pamatuji a vsechno nej do noveho roku..i kdyz znacne opozdene Šklebící se
Upravil/a 313_Volume dne 17-01-2009 00:31
 
Rufu
Nazdar Volume.
Nebo si to můžem zpestřit Rowaním Bobem tam je těch letadel ve vzduchu taky požehnaně.
Škoda že mi už od nich nějak nejde na vistách Mig Alley Naštvaný
 
MK_Paja
BP_Rufu napsal:
Nazdar Volume.
Nebo si to můžem zpestřit Rowaním Bobem tam je těch letadel ve vzduchu taky požehnaně.
Škoda že mi už od nich nějak nejde na vistách Mig Alley Naštvaný

Ty ho spustíš ve vistách ? Mi šel naposledy ve W98SE pak sem zanechal pokusů.
 
Joe Hallenbeck
BoBII jede uplne v pohode pod XPckama. Úsměv
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 17-01-2009 13:32
313_FlyBoy
RY-C
 
310_Podrs
Joe Hallenbeck napsal:
BoBII jede uplne v pohode pod XPckama. Úsměv


Tak my tady jak trubky už víc jak 14 dní čekáme na jedničku a pán si dokonce mastí už dvojku... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
MK_Paja
Nevím, jestli myslíme oba stejnou hru. http://www.gamesp...index.html
BOB II od Rowana je co ?
 
WT_Horrido
To je další level téhož Úsměv

http://www.gmxmed...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Volume
tak jsem si projel screeny z toho rowanovskeho bobu a zjistil jsem ze tohle je pravdepodobne jen pokus jak z nej dostat dalsi penize Šklebící se je to cele postavene na nem...screnshoty jsou naprosto stejne...budiky, HUD, ten radarek v rohu, zobrazeni mapy, pohledy z bombru atd....ma ten stary BOB ma nejakou rozumnou kampan? Ja uz nemam HW na rozjeti nejnovejsich IL2 (NTB2005 model), navic je spousta modu a neorientuju se v tom, ale obcas bych se prolitl offline, pokud by to navic jelo pod ubuntu, byl bych uplne spokojeny Šklebící se
 
WT_Horrido
Úsměv Jestli to nebude tím že BoB dvojka je předělaná BoB od Rowanů. Nová grafika, učesané "vnitřnosti" podpora TIRů atd.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Joe Hallenbeck
Jj presne tak Horri.
A pripada mi ta II taky lip uhlazena, nepada tak, je lip postelovana z hlediska vykonu.
Rozhodne doporucuji tu II na misto puvodniho Rowanovskeho simu.. Mrknutí
Je tam par grafickych zmen, more vypada jako zrcadlo, za projektily se tahne kourova stopa a podobne.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 18-01-2009 11:27
313_FlyBoy
RY-C
 
Bertifox
tady na dvojku patche
http://shockwavep...2ff765183d
 
TOKI
Zdravím všetkých .

Mám otázku na tému Rowan´s BATTLE OF BRITAIN.

Mám doma "originál" hru (nie napálenú) ktorá bola kedysi pribalená k časopisu SCORE.
Na starom pc (WIN XP) mi to lietalo v pohode , iba jeden problém bol , že keď som chcel hrať kampaň , dostal som sa do operačného sálu s mapou odkiaľ sa posielali perute do vzduchu , ale keď som chcel odísť - nedalo sa.
Skúšal som všetky možné postupy , ale žiadne tlačítko ma nedokázalo dostať von. Vždy som musel použiť núdzový postup CTRL+ALT+DEL a cez správcu úloh program ukončiť. Čo sa týka samotného lietania - to bolo v pohode .
Teraz mám nový pc (lepší HW , ale zase WIN XP). Hru som nainštaloval , ale vôbec sa mi nedá spustiť.
Vždy mi vyhodí chybovú hlášku že je nedostatok virtuálnej pamäte Smutný

Neviete niekto v čom môže byť problém ???
Ďakujem za všetky prípadné odpovede.

Letu zdar !
 
Joe Hallenbeck
V oper. systému?
313_FlyBoy
RY-C
 
TOKI
to Joe Hallenbeck :

Tá otázka bola určená mne ?
Pokiaľ áno , tak to nedokážem s istotou tvrdiť...
Po pokuse spustiť hru zostane obrazovka čierna , iba v strede je tá chybová hláška. Keď hlášku odkliknem , vráti ma to naspäť do windows.

Jediné čo ma zatiaľ napadlo , je či to nejak nesúvisí s Direktom X. Ten som neinštaloval z hry , pretože mám v pc novšiu verziu.
Ale osobne si nemyslím že by to mohlo byť tým.....
 
1stCL_Fucida
To může způsobovat milion věcí. Jako první bych to zkusil nainstalovat na jiném PC Úsměv Ať zjistíš, jestli je problém ve hře, nebo v počítači.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Nedá se náhodu nějak virtuální pamět zvýšit?
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,895,625 návštěv