May 17 2024 09:46:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
COOPKA - ZAUME SAU
311_Tank
Koukam Mosquita nabudou tak me pls hodte do ty B-25 k Runnerovi.
 
Lekk
Takže mezistav volných strojů je následujícíc:

7 x B25 - komplet volné
1 x BF110 komplet volná.

Neváhejte - nebudou.Šklebící se
Upravil/a Lekk dne 22-08-2008 09:13
 
Lekk
AH_Enty napsal:
Tak já bych zkusil jednu B-25.

Jo, povedlo se mi najít osobně udělaný noční skin na bombra. Tak kdyby byl zájem.


Jasně skiny super - uzávěrka skinu je do středy 27.8.2008 do 20:00 hodin.

Má někdo možnost je dát někam ke stažení - máme také noční skiny pro BF110.
Mrknutí
 
j4ck41
VGR_Lekk napsal:
Má někdo možnost je dát někam ke stažení - máme také noční skiny pro BF110.
Mrknutí


a co takhle nase ftp? co? Úsměv
 
Rad
Zdar, vzal bych posledního navigátora/střelce v Bf 110, teď nelítám (a v dohledné době asi moc nebudu), ale tohle zní fakt dobře. Když nebude pilot, tak mě evidujte jako náhradníka. Thc
 
mha
VGR_Lekk napsal:
AH_Enty napsal:
Tak já bych zkusil jednu B-25.

Jo, povedlo se mi najít osobně udělaný noční skin na bombra. Tak kdyby byl zájem.


Jasně skiny super - uzávěrka skinu je do středy 27.8.2008 do 20:00 hodin.

Má někdo možnost je dát někam ke stažení - máme také noční skiny pro BF110.
Mrknutí


Toš co se domluviti tak, že Ti je jednotlivci pošlou na mejl a pak se udělá skinpak ke stažení?
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Lekk
VGR_mha napsal:
VGR_Lekk napsal:
AH_Enty napsal:
Tak já bych zkusil jednu B-25.

Jo, povedlo se mi najít osobně udělaný noční skin na bombra. Tak kdyby byl zájem.


Jasně skiny super - uzávěrka skinu je do středy 27.8.2008 do 20:00 hodin.

Má někdo možnost je dát někam ke stažení - máme také noční skiny pro BF110.
Mrknutí


Toš co se domluviti tak, že Ti je jednotlivci pošlou na mejl a pak se udělá skinpak ke stažení?


Já jsem pro - otázkou zustáva jestli naše ftp je možno takto napojit - myslím, že je tam stahování přes net zakázáno.

Skinpack je mimo mě..nejsem takovej znalec ILa abych to zvládnul nastavit plně automaticky. navíc každej má jiný cesty. pokud se někdo ujme budu rád.
 
Lekk
Takže mezistav volných strojů je následujícíc:

7 x B25 - komplet volné
1 x BF110 pilot poz. volná.

Neváhejte - nebudou.
 
j4ck41
ftp to umi, takze kdo bude chtit mit svuj skin tak mi ho poslete na
Upravil/a j4ck41 dne 22-08-2008 11:05
 
LesniHU
Jirka napsal:
LesniHU napsal:
VGR_Lekk napsal:
Ale abyste neřekli - porád mužu pro oživení místo 2x B25 napsat 2x Mosquito - Night reaper - sice bez navigátora a pozemního návodčího..ale porád by mohli strašit. Ale bez radaru to bude asi o ničem.
Myslim, ze i pilot si muze zapnout mapu alias radar.

Jsem zvedav, jak to bude s prezivanim bombarderu. Zatim mi to prijde jako wilde sau s tim rozdilem, ze stihaci maji navic radar s pohledem o 360° a podporu v navadeni, zatimco bombardery jsou odzbrojeny.


Poslouchej, ty šťourale. A není to jedno ? Žádná superrealita to sice nebude, holt Il je jen IL, ale smysl hry , to je pobavit přítomné to tutově splní. Vím to, letěl jsem zkoušku. Tak se buď přijď pobavit s námi a nebo se do toho takhle pochybovačně neser. Mrknutí A to platí obecně.
Momentalne nevim, jestli budu mit schopny komp, tak se zatim nehlasim. Jsem rad, ze jsi tak krasne povyskocil zrovna ty, jen nevim, proc sem tahas realisticnost Zamračený.
 
Lekk
Hmm..tak mě napadá..Lesníku co si dát comp do kupy, vyzkoušet to a zavrhovat myšlenku až poté.Šklebící se

Po dnešním treninku jsme zatím moc nachtjageru neviděli...což by bylo potřeba bay se naučili spolupracovat a hlavně najít cíl.
Další trenink bude v pondělí od 21:00 zase na TS AH akro. Doporučuji všem NJ co nebyli at se dostaví -výrazně to zvýší vaše šance na splnění úkolu.Mrknutí
 
LesniHU
VGR_Lekk napsal:
Hmm..tak mě napadá..Lesníku co si dát comp do kupy, vyzkoušet to a zavrhovat myšlenku až poté.Šklebící se
Ja nevim, proc mi porad neco podsouvate. Ja prece nic nezavrhuju. Ja jsem napsal dva postrehy, jeden, ze by i mosquito mohlo mit radar, druhy, ze je to prekvapive podobne jine akci.
 
Lekk
Hmm jo..je to v noci - to je asi jediná podobnost...pokud tedy bereš jako rozdíl taktiku poletu, počty, palebnou sílu, výkony letadel, absenci AI tuposti ve střelbě v noci na kilometr, spolupráci dvojic a návodčího.

Pokud je to pro tebe zanedbatelné pak máš pravdu..je to podobné Wilde Sau nad Normandií.Mrknutí

Nic ti nepodsouváme - jen ti říkáme, že dokud to nezkusíš nemužeš srovnávat - což by asi mělo platit u všech nových věcí.

Mosquito nemá druhou sesli...a pro tuto coopku nebude - je to mimo jeho akční radius. Nad Londýnem už to bude možná jinak..ale to napřed musím vymyslet.
Upravil/a Lekk dne 23-08-2008 00:32
 
Hiltos
Trenink super :-)
B25 kousou a jsou neviditelny :-)
 
313_Vity
Ahoj,vzal bych jednu B25 Vyděšený
 
AH_Enty
Skiny na B25 odeslány.
Jsou celkem 4.
2 ve velikosti 1024x1024 a 2 ve velikosti 512x512

vždy jeden blank pro zadaní RAF, a jeden pro zadaní None (neudělaji se kokardy na spodku přídel)

Enty

Kdo by si je chtěl stáhnout samostatne:

www.aholubi.org/d..._nocni.zip
Upravil/a AH_Enty dne 23-08-2008 09:28
 
Merten
Takže po včerejším nácviku jsem rád že na mě ta 110 nevyšla páč něco najít je skoro nadlidskej výkon což zvyšuje podstatně šance na přežití.To bylo furt doleva,doprava,ne doleva a já furt viděl kulový Šklebící seŠklebící seŠklebící se.Řekl bych dost dobrý Mrknutí
 
Tajpan
Merten napsal:
Takže po včerejším nácviku jsem rád že na mě ta 110 nevyšla páč něco najít je skoro nadlidskej výkon což zvyšuje podstatně šance na přežití.To bylo furt doleva,doprava,ne doleva a já furt viděl kulový Šklebící seŠklebící seŠklebící se.Řekl bych dost dobrý Mrknutí

nekrič hop, dokial si nepreskočil. ÚsměvMrknutí
pozerám že v rostery za stihačov je pár experten, ktorý už pred troma rokmi na Wilde Sau lovili B25 vo väčšom množstve ako bolo prípustné.
a nepotrebovali radar. Mrknutí
ale bude dôležité aké bude počasie Mrknutí
 
Lekk
Počasí je popsáno v uvodu.Mrknutí
 
Lekk
To Tajpan:

co si pamatuju tak nejjednodušší zpusob jak najít bombra bylo počkat až začne AI střílet..pak se tam všici vrhli jako mouchy na lejno a prali to do něj o stošest. Cíl navíc neustále střílel a byl stále k dosažení.

To all:
Jinak AI jsou bohužel tak tupý že nezhasnou po povelu Break - jak bylo dříve myšleno, ale jen když jsou bez kursu a solo. Chybka zřejmě vznikla špatným pozorováním chování AI při testu (schoda náhod). Nicméně nakonec se přece jen podařilo a byl nalezen zpusob jak je donutit letět bez světel a dokonce i ve formaci. Bohužel jej nelze prozradit NJ před bojem - takže pokud maptvurci mají zájem o info necht se ozvou by PM.Úsměv

Jinak máme porád 5 volných bombru a místo 1 pilota pro NJ je také volné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,892,035 návštěv