May 02 2024 16:48:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
COOPKA - ZAUME SAU
311_Tank
4 jackal: Vzheldem ktomu jak je celej radarovej system postavenej tak jediny co mi kreje prdel je rozdilna vejska, budu bez mapy, bez radiomajakovyho navedeni, bez pathfinderu bez REB a jeste s omezenou letovou hladinou, tak sem proste skeptickej.

Jediny v co muzu doufat ze flak usmazi naky svoje vlastni.
 
Hoper
Tanku,

mapu si holt budeš muset vytisknout... (aspon ti nebude svítit do xichtu)

ve formaci letět nemůžeš - jak z důvodu neudržitelnosti formace, tak i z důvodu znesnadnění lovu skopčákům

letové výšky - bylo by vhodné si před vlastním letem probrat, kdo jak poletí - kurzy a především výšky - nevím, kolik tam bude flaků a jestli má cenu letět pod 1500m, ale rozdílné výšky a rozdílné přílety a odlety mohou pomoci bomberům ve skrývání se...

skopčáci by měli být spíše pod bomberama, když je budou muset výškově hledat, proti zemi se hledá hůře... (pokud toto budou dodržovat, bomber, i s dvoučlennou osádkou, toho moc neuvidí ;) )

ale ten nápad s deseti B-24 (1+1) a dalšíma deseti AI se mi líbí
těch deset AI B-24 pak sice bude po nalezení jako ovce na odstřel :)) ale pokud padnou ti a ne "živí"...
a hlavně aby se Vogon dobře bavil ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSW_Butys
V úvodu je psáno, že všichni budou blue, takže žádné flaky nebudou. Do počtu lidí musíte započítat ještě dva návodčí.
Dofám jěště Lekku, že 25 mají start ze vzduchu a skopčáci z letiště.
 
311_Tank
-Celé Německo je jednou radarovou stanicí, světlomety a baterie protiletadlovců jsou na každém kroku – nejvíce v důležitých průmyslových oblastech


Ze by ?
 
Lekk
XXX_Dazz napsal:
Já bych bombery obsadil dvěma lidma i za cenu že jich bude méně, resp. některé moho být záměrně jen AI čili celkový počet může zůstat.
Navíc bych použil čtyřmotoráky, jelikož B-25 mají malý dolet a z obsatzených území spojenci nedoletí Vyděšený


Bf-110 ... 6 strojů ... 12 lidí

B-24 ... 9 strojů ... 18 lidí ?

B-24 ... třeba dalších 15 ... AI

Tohle by mohlo být zábavné i pro bombery a nebudou z nich je trapné cíle pro stihače. Vyděšený


tak především - je to COOP - tj jak se naskládáte do B25 je vaše věc - server uživí 32 lidu max a z toho 13-14 je blokováno pro NJ a návodčí. COOP je to proto abyste právě mohli všichni ke zbraním.

Není třeba rozvádět skutečnost, že let ve formaci v noci je nepraktická troufalost hraničící se sebevraždou - ale na funkční taktiku si musí taky přijít RAF sama - od toho má/bude mít svého velitele. Ostatně v noci je především každej sám za sebe.

Butys napsal:
V úvodu je psáno, že všichni budou blue, takže žádné flaky nebudou. Do počtu lidí musíte započítat ještě dva návodčí.
Dofám jěště Lekku, že 25 mají start ze vzduchu a skopčáci z letiště.


Ohledně popisu Německa je samozřejmostí že cíle budou mít nějakou flak obranu - jenže tam zase nemužou NJ - takže se poletí nejvíc hlavou a příletový kurs je základem úspěchu. Flaky budou totiž neutrální - takže vesele bacají po všem co se hne. To že by v roce 1943 nevěděla RAF inteligence kde jsou baráže, flaky a jiné pasti je vysoce nepravděpodobné (tj. pro ty natvrdlý - mapa pro RAF bude dosti podrobná)
Min. výška je dána pro lety nad cílem právě kvuli flakům...tj. jestli poletíte celou mapu v mracích je na vás - pokud se pak nad cílem necháte sestřelit flakem tak také. radio majáky nejsou v IL funkční - tj. bude to na vašich navigačních schopnostech - kdo si chce požitek z nočního náletu v bombru kazit čučením na přesvícenou mapu jeho věc jediné co pozná je, že vedle něj letí někdo v neznámé výšce - a pokud to nedej bože bude vynervovanej střelec v jiné B25 muže tak akorát dostat pár do kožichu (když se náhodou trfí do stejné hladinyVyděšený

A Ano Bombry startují ve 2km na okraji mapy - budou rozmístěni po celém okraji ve dvou skupinách - takže si mužete vybrat jak do mapy vstoupite.

Komunikace je rozdělena na kanály - Bombry - jak si nastaví, NJ každá posádka na samostatném kanále + kanál pro návodčího.

Ohledně bezpečnosti bombrů:
není žádná - jak uvedeno výše a v souladu se skutečností - bombr v noci spoléhá jen na štěstí, rychlost a neviditelnost. I ve skutečném boji nevěřili střelci z bombru, že byly v zaměřovači vlastního NJ na vzdálenost 200 stop - takže nechat AI at vaši pozici prozradí na 1 km je blbost - proto všichni BLUE. (až se poletí nad Londýnem tak budou všichni REDVyděšený) Osobně jsem si sestřelil NJ v B25 jako zadní střelec - zapnut level stabilizer, nepřítel byl slyšet, střelba otevřena na 250 metru. Samozřejmě jsem z toho nevyšel uplně bez zásahu, ale přežil jsem nálet NJ a poslal jej v plameni k zemi. Ve stroji jsem byl sám a nad cíl jsem se vracel několikrát - nežli mě NJ našel. Vy nad cílem budete jen nezbytně nutnou dobu a pak pryč. takže okamžik na zachycení bude pro NJ extrémně malý. Navíc, když je Nj na jednom místě nemuže být zároven na jiném - třeba u vás žeVyděšený

Bohužel vám nedokážu přiblížit jaký z toho všichni měli bezva pocity při zkouškách, jinak nežli, že to zkusíte. Osobně si myslím, že je to nejlepší specko/coopka co se nám zatím povedla vytvořit.

Bohužel skutečnou realitu poletu s radarem zatím IL neumí.

Jinak ohledně SM modu na serveru a 4motorových strojů - opakuji jak bylo uvedeno dříve - nemáme server se SM k dispozici - proto je to zatím v bez SM planesetu. Pokud se najde server pro SM klidně to mužeme pozměnit.Šklebící se
 
Lekk
Jinak pro ty co jsou stále na vážkách - budu pořádat další výscvikový polet pro Nj - takže si to mužou vyzkoušet - bude to pátek cca od 21 hod. - sraz na AH akro TS.
 
311_Tank
Radiomajaky mozna funkcni nejsou ale nad tokyo sem podle nich doletel ..

BTW kdyz je to coop proc sou vypsany nahradni stroje ?
 
j4ck41
VGR_Lekk napsal:
... Osobně jsem si sestřelil NJ v B25 jako zadní střelec - zapnut level stabilizer, nepřítel byl slyšet, střelba otevřena na 250 metru. Samozřejmě jsem z toho nevyšel uplně bez zásahu, ale přežil jsem nálet NJ a poslal jej v plameni k zemi. Ve stroji jsem byl sám a nad cíl jsem se vracel několikrát - nežli mě NJ našel. ...


jenom pro upresneni abys nebyl za supermana Vyděšený ... kdybych te nechtel dodelat po tom co jsi prestal horet, tak sis ani neskrt ... a pak si stejne musel skakat
 
doktorkop
Tak já bych si také rezervoval jednu B-25
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
Lekk
VGR_j4ck41 napsal:
VGR_Lekk napsal:
... Osobně jsem si sestřelil NJ v B25 jako zadní střelec - zapnut level stabilizer, nepřítel byl slyšet, střelba otevřena na 250 metru. Samozřejmě jsem z toho nevyšel uplně bez zásahu, ale přežil jsem nálet NJ a poslal jej v plameni k zemi. Ve stroji jsem byl sám a nad cíl jsem se vracel několikrát - nežli mě NJ našel. ...


jenom pro upresneni abys nebyl za supermana Vyděšený ... kdybych te nechtel dodelat po tom co jsi prestal horet, tak sis ani neskrt ... a pak si stejne musel skakat


taky musíš vykecat všechno Šklebící se
 
Jirka
Koukám, na rozpis. Prosím Tě Lekku, přešoupni mě k Butysovi do letky s B-25. Ď
 
Jirka
BIVOY tu není registrovaný. Prosí o zápis do B-25 k Butysovi.
 
Lekk
značkaŠklebící se
 
310_Runner
Tož prosím jednu B25
 
BIVOY
Zdravím všechny . Adrenalín je to , když letíš a ve svitu luny cca1km nad vidíš BF110 Cool . Slyšet tak TS jak mu řve , že ho už musí na těch 300m vidět Pff . Ale přijďte v pátek zkusit , fakt dobrý . A mapu jsem používal z akrobaťáku v pohodě . Zas něco nového .
 
Jirka
Lekku, prosím Tě, připiš k nám Jimika do B-25. Ď
 
Hoper
jak je to s těma náhradníma strojema, když se jedná o KOOP ?

a už se našel server pro SM ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Lekk
Hoper napsal:
jak je to s těma náhradníma strojema, když se jedná o KOOP ?

a už se našel server pro SM ?


jo ty jsou patrně pozustatek ze sepckovýho mustru, který používám.
 
1stCL_Punkey
Připiš mě prosim k Wulfimu na hrb, dík.
 
AH_Enty
Tak já bych zkusil jednu B-25.

Jo, povedlo se mi najít osobně udělaný noční skin na bombra. Tak kdyby byl zájem.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,574 návštěv