May 17 2024 05:36:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nefunkcni kurzor v menu IL-2/1946
Hjack
Zdravim. Dnes jsem zakoupil origo IL-2 Sturmovik 1946 + Saitek Cyborg Evo a jal se natesene instalovat. Vse probehlo normalne a problem nastal az po nacteni hry, kdy po skonceni intra naskoci uvodni nastavovaci obrazovka, na ktere nejde pohnout kurzorem, respektive jde, ale naprosto nekontrolovatelne s tendenci zmizet v pravem dolnim rohu. Nemusi se ani pohnout mysi, staci jen klikat a kurzor je na ceste pric. Zkousel jsem snad vsechno, opakovane odinstal a zase instal, prepnout OpenGl na DX, procet snad vsechny fora a nikde nic podobneho, az jsem se odhodlal zalozit novej topic... Mam dvoujadro a Visty 32. Predem mnohe diky za radu...
 
BP_Tyrl
Kdysi dávno to dělaly staré ovladače na saitek. Lépe řečeno profiler. Ve spojení se staršími (tehdy nejnovějšími ovladači.) Skus vypnout profiler, pak odinstalovat ovladače na Joy a pak stáhnout nějakou jinou verzi.
 
Hjack
Nemyslim ze by to bylo tim, nez jsem si skaknul pro origosku a klacek, tak jsem se chtel na IL-2/1946 juknout a tak jsem ho mel nainstalovanyho/stazenyho a delalo to presne tohle a tak jsem dnes vyrazil pro origo a klacek, s tim ze to pomuze...
 
clone9cz
Ac ti neporadim, tak precejen nejsi sam, kdo ma podobne potize.

Osobne mam problem s koleckem na mysi k tabletu VACOM GraphireII, kdy pootoceni o jeden krok dolu posune kurzor do praveho dolniho rohu.

Chyba se zacala projevovat na novem PC, nikoliv uz s Windows 2000, ale s Windows XP a deje se tak ve vsech 3D hrach

na VACOM jsem se obracel bez vysledku, posledni drivery jsem mel a ty se shodovaly i s tema na Windows 2000, ne vzdy tedy musi byt na vine joystick

Testoval jsi stejne rozliseni desktopu a IL2 ? nektere mysi drivery toto muze zmast (me treba mys na tabletu ve 3D funguje, ale pero s kurzorem ani nehne, i kdyz to na desktopu skvele zvlada)
Upravil/a clone9cz dne 11-08-2008 17:16
 
http://www.wwii-illusion.net
Panek
Zkus přepnout parametr v conf.ini - třeba to pomůže
mouseUse=2
mouseUse=1
 
606_Temp
me se stava to stejne a vždy mi pomůže alt+tab do windowsu a zpet nakliknout ila a kurzor naskoci. Zkus to, vsadím boty že to pomůže. Nicméně poč to dělá netuším.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hjack
jo to zkusim, dobrej napad! Jinak Alt+Tab jsem uz bezuspesne zkousel...momentalne uz asi po seste odinstalovavam...Znovu nainstalovano, ale nedari se mi prepsat CONF.ini...
Upravil/a Hjack dne 11-08-2008 20:25
 
clone9cz
POZOR, conf.ini se da prepsat pouze v pripade, kdyz je IL2 vypnuta !!!

... se soucasnym vypnutim IL2 se totiz uklada conf.ini, ktery byl nacten pri spousteni hry
Upravil/a clone9cz dne 11-08-2008 20:41
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
http://wiki.sturmovik.de/index.php?title=Conf.ini

tvrdi

mouseUse=2 0 = keine Maus verwenden ,
1 = Windows-Mauszeiger,
2 = IL2-Mauszeiger
Wert 1 ist bei ferngesteuerten Desktops zu empfehlen, da nur so Steuerung per Maus möglich.
 
http://www.wwii-illusion.net
Hjack
Jsem asi natvrdlej a nebo levej, ale nejde to prepsat at delam co delam... otevru CONf.ini , najdu mouseUse=2 a upravim na mouseUse=1 , ale jakmile chci ten textak zavrit a tim ulozit zmeny, tak me to proste nedovoli...a snd jeste dodam, ze muj problem neni nehybnost kurzoru, ale naprosto nekontrolovatelny pohyb s tendenci co nejrychleji zmizet v pravem dolnim rohu...
Upravil/a Hjack dne 12-08-2008 11:24
 
Hjack
Il-2 mam vypleho (zkousel jsem prepsat ze zoufalstvi i se zapnutym) Tak jsem si steky rudej stahnul na zkousku Pacific Fighters a naprosto shodne priznaky, na chlup!!! Jinak podlozka maka uz pres rok bez jedine chybicky....a kdyz tak premyslim, tak kdysi se mi neco podobneho stalo s kurzorem u DOOM3, ale to jsem nijak neresil, proste smaznul a hotovo...
 
1stCL_Fucida
Mně třeba nevím proč v ILovi (jen v ILovi) zlobí klávesnice zapojená přes USB. Když tu samou zapojím přes PS2 (=bez přiložené redukce), pracuje zcela korektně.
To, proč to nejde uložit je zřejmě opravdu puštěným ILem. Zkus případně nějak zkontrolovat běžící procesy Woken, jestli tam ten IL na pozadí někde nevisí a ty Visty to neberou.
Kdysi dávno jsem měl jakýsi problém s myší, který byl způsoben špatným pořadím instalací patchů. Ale jestli jedeš na verzi bez patchů, pak by to tohle být nemělo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Hjack napsal:
Il-2 mam vypleho (zkousel jsem prepsat ze zoufalstvi i se zapnutym) Tak jsem si steky rudej stahnul na zkousku Pacific Fighters a naprosto shodne priznaky, na chlup!!! Jinak podlozka maka uz pres rok bez jedine chybicky....a kdyz tak premyslim, tak kdysi se mi neco podobneho stalo s kurzorem u DOOM3, ale to jsem nijak neresil, proste smaznul a hotovo...


Tedy bych to viděl na průbnutí jiné myši.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hjack
mam bezdratovej set od Logitechu a je pravda, ze bych za nej ruku do ohne nedal...ale na druhou stranu dopusud mimo toho DOOM3 nebyl sebemensi problem s mysakem...zapujcim herni mys od kamose a dam vedet...
Upravil/a Hjack dne 12-08-2008 12:26
 
clone9cz
Hjack napsal:
Jsem asi natvrdlej a nebo levej, ale nejde to prepsat at delam co delam... otevru CONf.ini , najdu mouseUse=2 a upravim na mouseUse=1 , ale jakmile chci ten textak zavrit a tim ulozit zmeny, tak me to proste nedovoli...


... ze by byl mel ve vlastnostech conf.ini nastavenej parametr read-only ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Hjack
...tak jsem v tech vlastnostech a neni tam zatrzeno nic, ani JEN KE CTENI a ani SKRYTY...zitra vyzkousim ten kamosuv minimalne o tridu lepsi set a dam vedet jak se predvede ta jeho myska...ale ted se musim jit uklidnit do SH3...
Upravil/a Hjack dne 12-08-2008 12:57
 
Rufu
Dle mého názoru je to jak píše Tyrl.Nenahrály se ti při něm nějaké ovladače na virtuální myš tak jako to má X52ka?Jestli ano je potřeba ji v systému zakázat.

Pokud ti nejde přepsat config znamená to nejspíš že nemáš přiřazena admin práva ve Vistách.Jde ti přepsat jakýkoli jiný třeba ini soubor ?
Upravil/a Rufu dne 12-08-2008 14:18
 
Hjack
CONF.ini prepsan, zadna zmena...jdu se podivat po tech ovladacich...a tak me napada, ze to takhle zlobilo jeste nez jsem vubec nakej joy pripojil...byla tam mrska "Saitek Magic Mouse" odinstalovana a opet zadna zmena...
Upravil/a Hjack dne 12-08-2008 14:46
 
BP_Tyrl
Taky mě zlobívala drahá multimediální klávesnice. Od tý doby, co mám klávesnici za 150,- Kč, tak v pohodě.
 
Hjack
Tak jsem pripojil jiny (lepsi) set a dela to naprosto stejny co do ted... P O M O C !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,556 návštěv