April 27 2024 08:07:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Polsko 1939
Tajpan
už sa o tom rozprávalo , ale keby sa náhodou zabudlo.....

1. Obmedziť počty Bf109. Ideálne na max 8 ks.
Historicky dosti možná blbosť , ale tu ide o hratelnosť. Prevaha kvality aj kvantity.
Radšej nech je to mapa pre Ju87. aspon bude funny zábava.
Ju87 vz Pz11.

2. ak by sa to spravilo, pridať aj nejaký ochranný flak na letiská kde budú len Ju87.

3. nebolo by zlé , pridať aj nejaké He111 H2, i ked počtom max 2ks. Aj ked verzia je z 1941, nemalo by to tak vadiť.

4. Čo tak pridať na nejaké letisko italské dvojplošníkové Fiaty CR42, ako Hs123? Šklebící se

5. Pridal by som flaky pre polskú stranu, hlavne množstvo. Teraz tanky bráni len jeden flak. Ja viem , polský flak nebol niečo extra, ale teraz je dosti videné , že Ju87 si letia cca 500m a pod 45 stupnom bombardujú.
Ak by bolo viac flakov , ju87 by museli letieť viac vyššie a bombardovať strmhlav. viz Jiríčkove štuky.
 
Hoper
si myslím, že jen doletět ty štuky dá PZLkům dost práce Šklebící se
 
GC3_Messik
Tajpane na Ah nejsou limitované počty letadel, to je na Lionech tahle skvělá věc.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
3IAP_Momo
No vidíte, třeba takové Polsko 39 .... totálně nevýhodná mapa pro červené, ale nikdo nikdy nevotuje (ted nevim jestli na AH to vubec jde) ale taky se nikdo neodpojuje ... a jak se krásně lítá s PZL 11 kou, co ? Mrknutí :sm10: Jo tuhle mapu mám rád :sm43:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
Tajpan
3IAP_Messik napsal:
Tajpane na Ah nejsou limitované počty letadel, to je na Lionech tahle skvělá věc.


Ide to. V letisku máš možnosť properties- kružnicu. Jej velkostou meníš počet respawnovacích lietadiel na letisku. Viz WT mapa Poltava 1944 ,
, technické prevedenie Schmouddle , pre P51 max počet 2ks.
 
MK_Paja
3IAP_Tajpan napsal:
už sa o tom rozprávalo , ale keby sa náhodou zabudlo.....

1. Obmedziť počty Bf109. Ideálne na max 8 ks.
Historicky dosti možná blbosť , ale tu ide o hratelnosť. Prevaha kvality aj kvantity.
Radšej nech je to mapa pre Ju87. aspon bude funny zábava.
Ju87 vz Pz11.

2. ak by sa to spravilo, pridať aj nejaký ochranný flak na letiská kde budú len Ju87.

3. nebolo by zlé , pridať aj nejaké He111 H2, i ked počtom max 2ks. Aj ked verzia je z 1941, nemalo by to tak vadiť.

4. Čo tak pridať na nejaké letisko italské dvojplošníkové Fiaty CR42, ako Hs123? Šklebící se

5. Pridal by som flaky pre polskú stranu, hlavne množstvo. Teraz tanky bráni len jeden flak. Ja viem , polský flak nebol niečo extra, ale teraz je dosti videné , že Ju87 si letia cca 500m a pod 45 stupnom bombardujú.
Ak by bolo viac flakov , ju87 by museli letieť viac vyššie a bombardovať strmhlav. viz Jiríčkove štuky.


6. Na mapě kursk_1943 zakázat La 5FN :sm19: jen pro úplnost :jamamoto:
 
GC3_Messik
jo něco jak je v rumunsku s La 5 .. to mě nenapadlo.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Tajpan
Pájo, keby tak išlo zakázať pre Bf109G6 používanie 30mm kanona do cca poloviny 1944 , hlavne pre východnú frontu.
:jamamoto:
 
310_Ikar
3IAP_Tajpan napsal:
...
Radšej nech je to mapa pre Ju87. aspon bude funny zábava.
Ju87 vz Pz11....


Tak ja osobne budu radeji s tema "jedenactkama" bojovat proti 109tce!
Kdyz jsem to naposled letel s Macherem, tak jsme je tam cvicili jak maly ulicniky.
Macher jich udelal tusim 5 na jeden let Šklebící se
Upravil/a 310_Ikar dne 20-11-2005 14:07
 
www.310raf.com
1stCL_Jiricek
Zakázat Messikovy ty ostré zatáčky
 
GC3_Messik
v P.11 ?? :lol: ok tak tě budu zoomovat z 6 km. Ale potřebuju aby jsi mě tam nejdřív dotáhnul ve vlekuÚsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
3IAP_Momo
jak ostré?..ono s tím ani zatáčet na větším poloměru prostě nejde ....to samo...od sebe...samo ..no ...:yes:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
1stCL_Jiricek
Divil by ses, ale viděl jsem i zoomovací P11. Daň za útok byl sice oddělený návrat trupu a nosných ploch na letiště, ale ty Emily skutečně uzoomovávala.
 
Tajpan
313_Ikar napsal:
3IAP_Tajpan napsal:
...
Radšej nech je to mapa pre Ju87. aspon bude funny zábava.
Ju87 vz Pz11....


Tak ja osobne budu radeji s tema "jedenactkama" bojovat proti 109tce!
Kdyz jsem to naposled letel s Macherem, tak jsme je tam cvicili jak maly ulicniky.
Macher jich udelal tusim 5 na jeden let Šklebící se


okej , ste lepší. ja len dve Bf-ká a dalšiu štuku som taranoval. A prežil, nepoškodený. :sm16:

Ono sa dá bojovať , ked niektorý bf-kári lietajú v 200metroch na klapkách a točia a točia a točili by pokial by ich niekto nezostrelil. :sm6:
 
3IAP_Momo
Hele lidi pozor, naposled když jsem tu mapu letěl, tak němci objevili novou taktiku boje !!! .... nábojema se trefovat netrefovali, tak nas nabirali kridlem ... prachsrproste se natocili tak aby jejich kridlo ustrihlo nase kridlo, jeden borec to tam tak aplikoval a sundal nas tam dva behem 2 min, uplne stejnym zpusobem...:mad: nerad jeden Naštvaný
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
1stCL_Jiricek
jedno křídlo na jednu P11. Buď rád, že neobětoval i ocasní plochy a podvozek.
 
3IAP_Momo
ale on nic neobětoval, snad jen nátěr , on to vždy přežil bez újmy Smutný
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
GC3_Messik
a tak to má být, proto v sovětském svazu vynaleznou superpevnou překližku na laggy:lol::lol::lol:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Tajpan
3IAP_Messik napsal:
a tak to má být, proto v sovětském svazu vynaleznou superpevnou překližku na laggy:lol::lol::lol:


neviem, neviem. Včera som trochu potlačil , utrhlo sa krídlo, zapálil som sa , a server mi udelil -300 za vlastný zostrel seba samého .
:sm19::sm19::sm29:
 
GC3_Messik
No to buď rád že jsem tam nebyl jáŠklebící se To by nebylo jen třista bodů:lol::lol::lol::Jiricek:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,768,826 návštěv