May 17 2024 06:23:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Pomoc - HL
Merten
Nazdar lidi mám problém.Když spustím Hyperlobby dám připojit ale neukáže mi to žádný servery a i počet hráčů je 0 a po čase spadne a napíše "Connecting the HyperLobby server failed. Please check your firewall configuration. HyperLobby program (hlpro.exe) must have enabled access to the Internet !"

když spustím Teamspeak tak po vybrání kanálu to hodí error a taktéž nespojí a napíše "No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it"

a ani pokud chci zahrát jakoukoliv hru po síti tak to nejde ale třeba prohlížení stránek nebo ICQ mi jde bez potíží a zcela normálně tak mě napadlo nejdřív nějaká chyba v firewall ale tam mám jak HL tak TS i všechny ty ostatní věci povolený takže nevím jsem jen tupej uživatel.

Čím by to mohlo být?Dík
Upravil/a clone9cz dne 06-07-2008 17:22
 
311_Tank
Sedis za routrem kterej neumi UnPnP nebo ho ma jen v urcity rozsahu a nemas nastavenej PAT ?
 
Merten
tak z toho moudrej nejsem Zamračený
 
1stCL_Fucida
A nemáš prostě "jen" zablokovaný nestandardní porty? Zkus se obrátit na svýho providera, jestli s něčím nešašil.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Takový zablokovaný port 21000, to je mrcha. Ale zase je to prima Speciální mise. Nebo to sem nepatří?Zamračený
 
1stCL_valhera
Sice nevím, čím to je Mertene, ale taky bych potřeboval helfnout.

Když jsem dělal průzkumné fotky printscreenem na sobotní speciálku, tak jsme udělal 20 fotek (formatu tga), ale na vsech bylo to same. Proste vypadaly jako prvni fotka. Casy vytvoreni se lisily.
Track udelat sel, ale z nej vytvarene fotky byly opet stejne jako prvni fotka...

Vedel by nekdo ?
 
Hiltos
Hehe. Valhero, to sem zkousel taky a mam dojem, ze Sturm ma nejaky minimalni casovy interval mezi printscreeny. Jakymkoliv externim programkem to sejmes presne v okamziku, kdy to zmacknes
 
3IAP_Ondro
Merten, nie som odborník, ale neinštaloval si si niekedy teraz firewall? Ja mám Kerio a ten bežne blokuje TS (HL mi ide, ale dajú sa tam nastaviť výnimky)... Skús si to pozreť, možno pomôže...

Valhera, no to neviem. Ja robím fotky (=zábery) cez Zoner Photo Studio 8 a je to úplne bez problémov. Ale ide to cez viac programov (aj Irfan to tuším vie...)
 
311_Tank
Kterej diletanskej provider muze blokovat porty ?
 
ZBX
Co pouzivas za antivirovou ochranu? Moderni AV obsahuji firewall a to nekdy muze zlobit. Napis pres koho jsi pripojen, jaky pouzivas antivir a jestli mas zapnuty firewall ve Windows(mas XP?). Napr. firewall Windows XP a firewall antiviru se muzou tlouct, atp.
 
1stCL_Fucida
311_Tank napsal:
Kterej diletanskej provider muze blokovat porty ?


Kupodivu jsem se s tím kdysi docela setkával. Hezky povolit porty 25, 80, 110 a ten na SMTP a fertig. Mě samotnýho jednou provider takhle "přibrzdil" a pak se omlouval, že došlo k chybě.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tank
Sice nevim co je Fertig, asi naka novota z rise, nicmene me napada me dost dalsich kritickejc portu 53, 433, 8080, 20, 21 atd. a specialne bez ty 53ky to fakt nepude Úsměv)
 
1stCL_Fucida
"Fertig" je "hotovo". Německy.
53? DNS? Jo, bez něj to jde blbě. Nicméně mě docela udivuje, že ses nesetkal s tak běžnou záležitostí, jako je blokování portů providerem. Když jsem kdysi dávno pracoval v jedné webhostingové společnosti, tak tohle byl ten nejčastější skutečně technický důvod, proč se lidi nemohli připojit třeba na FTP, POP3, SMTP. Když tedy neberu jejich blbost, že to prostě neuměli, nebo si to vyrušili na svém PC. Aneb když není problém mezi klávesnicí a židlí, tak za vším hledej providera, protože u nás problém nebyl v podstatě nikdy. Tedy problém ano, ale ne tohoto rázu.

A pokud se ptá zrovna Merten, který víceméně bez potíží online létá pár týdnů, tak se tato možnost (po neprovedení žádné lokální změny) nejeví nikterak nereálně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTTO
Fučido, o tom jsem ještě neslyšel.
Upravil/a 313_OTTO dne 22-05-2008 10:39
 
311_Tank
Sem myslel ze je to naka spesl sluzba na nejakym spesl portu Úsměv)

No kdysi davni sem slysel naky urban legends ze naky provideri blokujou porty ale ani jeden z provideru co sem kdy mel, od vytacenejch pripojeni pres Dattel/UPC, GTS, Eurotel CDMA, Orange UK, Virgin UK, Telinet po ruzny free wifi hotspoty sem se s takovou praktikou nesetkal.

Takze me udivuje ze tu o zminujes jako beznou praktiku Úsměv

Proto by me zajimalo kdo to muze delat bo to si netrouf snad ani telecom za dob svoji nejvetsi 'slavy'.

Jinak konektivita na urcitej port se da snadno overit treba programem telnet. Kdo je drson muze snoopovat packety na sitovce a zjistit zdali odchazej nebo je zadrhel nekde jinde.
 
1stCL_Fucida
OTTO: někdy bych mohl sepsat pojednání, s čím vším jsem se za rok a půl práce na pozici administrátora a technické podpory setkal Úsměv

Malí lokální Wi-Fi provideři občas zazlobili. S Telecomem a velkými providery jsme se s podobnými věcmi nesetkávali. Když tedy pominu, že se jednou tahle chyba asi na dva méně rušné dny stala pár lidem na koleji.
Jenže berte to tak, že se na nás hrnuli doslova desetitisíce lidí a mezi nimi najdete už opravdu značné množství excesů, se kterými se ani velice zkušený uživatel nemusí za celé roky setkat - a najednou vám to nepřijde jako nic tak zvláštního Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tank
Pozde, dokonce o tom natocili seros jmenuje se to IT Crowd. Docela me udivuje ze to neznas Úsměv (a to nepocitam The Bastart Operator from Hell)

Sice nemam zkusenosti s end user tech supportem, ale mezi zkuseny uzivatele ani ty nezkuseny se bohuzel pocitat nemuzu Mrknutí
 
Panek
Potvrzuji někteří pípáci to fakt dělají. Já když měl Wi-Fi, tak mi lidi nerozuměli na TS - provider omezoval porty, musel jsem ho přemlouvat, naštěstí tam pracoval kámoš ze ZŠ.
 
1stCL_Fucida
311_Tank napsal:
Pozde, dokonce o tom natocili seros jmenuje se to IT Crowd.


...jen teď nevím, jestli se za zelenými dveřmi skrývají červené, nebo je to naopak... Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tank
flash, flash, flash, and NOW ! Double flash !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,838 návštěv