May 04 2024 06:53:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NAVAL AIR EMBATTLED - SHOOTING STAR
1stCL_PETRAS
Boys...Coca_Cola je dopita, letouny se suší v hangáru.Já vyklepal z kapsy jednoho jižního italskýho sumečka,kterej se mi tam dostal při posledním nedobrždění na palubě a koukám, že nikdo nesděluje svoje včerejší zážitky !!! ??? Vyděšený A že jich sakra bylo !!

Jen pro nezůčastněné čtenáře ( záznam z radiokorespondence ) :

I. " Sedim na palubě "

II. " Cože ? Sedim ?? ... né touch and go ?? "

I. " Ne, normální přistání "

II. " Tak to je blbý " .......BUM,BUM ..... -2 letouny

CHAT : III. to narvala do země

velitel : " trojko , co se stalo ??? "

III. "No, koukám co se mele na palubě s I. a II. a narval jsem to do země " Smutný

-------------------------

IV. " Palubo tady IV.ka , finále .... jé ,sem to utopil "

-------------------------

velitel později : "pánové , po dnešním letovém dni nám zbyl všeho všudy jeden letoun z devíti !!! " ... ROZCHOD.

A sušit !!! Mrknutí

--------------------------

Chtěl bych tímto poděkovat veliteli za přípravu a organizaci bezva poletu a ostatním za účast .Je vidět ,že i když létání není "bojové" dá se hodně naučit a zažít pěknou srandu.

P.S. AIčka koušou co ??? Vyděšený

OVER.

[img]http://uscockpits.com/Jet%20Fighters/F-80C_Shooting_Star21.jpg[/img] is not a valid Image.


povedená stránka : http://www.combat...rbees3.htm
Upravil/a 1stCL_PETRAS dne 29-05-2008 09:41
 
j4ck41
ja to nechci rikat, ALE JA TO RIKAL!! danovy poplatnici nam muzou hodne podekovat ... pristich pet let jsou o vode a chlebu Cool



jako vcera byl z me strany opravdu povedeny letovy den:

c. 107 = utrzeny podvozen a nouzak - nutno rici ze povedeny - v Janove;
c. 113 (jiz popsano Petrasem) = "prelet" z Neapole do Janova s touch-and-go na letadlovce. pro priste bych zakazal venkovni pohledy ... sice se desne bavim kdyz se Dryjo pekelnou rychlosti blizi k Edimu, narazi do nej a odhazuje ho pres palubu aniz by sam utrpel poskozeni a znovu vzleta Mrknutí ... navrat do kabiny jiz ale tak vesely neni bo zjistuju ze klesam odhadem pod uhlem 60° a zeme je vzdalena asi 20 metru Šklebící se

co se tyce neklasifikovane bojove casti tak tam skoda mluvit ... sice jsem uz par Migu-9 sestrelil, ale teprve vcera jsem videl jak se to od nej odrazi uplne stejnym zpusobem jako od Sturmu ... nechutne
 
AH_Poti
Včerejší polet byl super až na to že jsem umyl 103 a 114. Jinak to zhasínání motoru je fakt adrenalinový zážitek, zvláště když naskočí asi 10 m nad mořem kdy se připravuji na nouzový přistání na hladinu.

Edi hoď prosím někam soubor s misí stou letadlovku ať můžeme potrénovat to přistávání - ať daňový poplatníci nejsou jen o chlebu.
 
www.malovidy.cz
Lekk
Musím se pochválit - včera jako jeden z mála jsem nekloktal slanou vodu Janovského zálivu, nýbrž jsem hezky po husitsku zahořel pro víru na palubě při otáčení na start - holt mě ti generálové na mustku srali!Šklebící se
 
313_Vity
Chci se omluvit za to narvani do prvniho startovaciho letounu,tusim ze to byl Poti Šklebící se ale ja jsem slysel jen Poti "Start" mno tak sem naroloval a zapomel zaklinovat Smutný((
 
313_Vity
Jooo a taky ten nepovedeny TaG ale za to sem nemohl,nechapu proc to zhaslo normal sem polozil ero na lod a zacal pomalu rolovat (opravdu pomalu) a hned to heblo : ( ale jinak je to SUPR
 
57thMH_Edison
Aktualizovány stránky. Přidal jsem vám tam tréninkovou misi ke stažení. Kdo bude mít nějaké super screenshoty, tak mi je pošlete na Email. Včerejšek byl super, takové malé destruction derby Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se.
Na příště máje jen 8 letadel. Edi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
a muze se teda v ramci offline preletnout ty masiny z Neapoli do Janova?
 
57thMH_Edison
VGR_j4ck41 napsal:
a muze se teda v ramci offline preletnout ty masiny z Neapoli do Janova?

Dáme si sraz nějakej den a přelítneme to dohromady. To bude lepší. Ať nepřelítá jednu mašinu 5 lidí, každej v offline. Edi
Upravil/a 57thMH_Edison dne 29-05-2008 19:00
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
1stCL_PETRAS
[img]http://img230.imageshack.us/img230/108/wmplayer200805292243244fd4.jpg[/img] is not a valid Image.

---------------------------------------------------------


DOVOLUJI SI POSTNOUT KRATIČKÉ VIDEO :


http://leteckapos.../523044252

...sosněte , jukněte Vyděšený
Upravil/a 1stCL_PETRAS dne 29-05-2008 22:46
 
j4ck41
MAMIIIIIIIIIIIIII, sem v televiziiiiiiiiiiiii CoolCoolCool

sem si ani nevsim, ze sem utrhnul ten cumak ... do tyhle chvile jsem si myslel, ze to bylo bez poskozeni Vyděšený
 
57thMH_Edison
Aktualizován skin_pack !!!!
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Jirka
Co je to u toho videa za muziku? Znám to, ale mám okno.
 
313_Vity
57thMH_Edison napsal:
Aktualizován skin_pack !!!!


Sem ho Edi instaloval a - >
Nesouhlasí CRC v P-80_C_121.BMP. Soubor je poškozen
Neočekávaný konec archivu

: / co s tim?
 
57thMH_Edison
Vity napsal:
57thMH_Edison napsal:
Aktualizován skin_pack !!!!


Sem ho Edi instaloval a - >
Nesouhlasí CRC v P-80_C_121.BMP. Soubor je poškozen
Neočekávaný konec archivu

: / co s tim?

Sosni to znovu a bude to gutt
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
57thMH_Edison
Založena nová mise na STŘEDU 4.6.08 od 21:00 na TS AH SPEC.

Popis na WEBu, základním planeset na začátku vlákna. Pokud nebude dostatek lidí (min. šest pilotů), akce se bude opakovat v SOBOTU 7.6.08 od 21:00 !!!!

Edison
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
AH_Poti
určitě dorazím
 
www.malovidy.cz
313_Vity
se mnou taky počítejte Úsměv
 
alfik
Mno... být tam můžu, ale tak na 15 minut... zase noční. A v sobotu budu taky pryč. Bohužel. Nejdříve tak příští týden.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_PETRAS
šel bych..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,254 návštěv