April 25 2024 03:58:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NAVAL AIR EMBATTLED - SHOOTING STAR
j4ck41
ale to je zajimave ... veru zajimave ... to uz by nemelo dochazet k topeni coz?

taky ale si budeme muset odpustit parkovani na pridi pri pristavani v pripade ze lod pojede
Upravil/a j4ck41 dne 09-03-2009 08:58
 
AH_Poti
Je to super. Ještě by to chtělo něco na to přistávání.
 
www.malovidy.cz
j4ck41
hele Ed jedna technicka ... muzes to nechat nekde ke stazeni? me se nechce na AAA kvuliva tomu registrovat
 
AH_Poti
VGR_j4ck41 napsal:
hele Ed jedna technicka ... muzes to nechat nekde ke stazeni? me se nechce na AAA kvuliva tomu registrovat

Tak jsem vám to nahrál sem
http://leteckapos.../960124432
 
www.malovidy.cz
57thMH_Edison
Díky Poti !!!!

Je možné že po vložení tohoto MODu se nebude spouštět Šturmas tak ve složce mods si najděte složku windmod pokud jí máte a přejmenujte ji na -windmod tím tento mod vypnete. Prý to dělá nějakou neplechu. TOŤ VŠE !!!

CoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCool
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
Poti dik
 
j4ck41
mno ale trosinku me zklamalo ze plne natankovanyho Corsaira se 4000lb pum to do vzduchu nedostane
 
VioletLightning
také jsem se nad tím podivoval, ale nikdo na to v tom vlákně neeregoval
ale ten katapult je zatím v beta verzi, třebas ten ferda dokáže letadlu udělit vyšší rychlost :)
 
j4ck41
buuuu

ta F-80A je podmotorovana jako sfine ... s HVARama, bombama a privesnou nadrzi jsem jel po cely delce travnatyho letiste a na konci jsem mel slabejch 120 uzlu ... to se ani neudrzi ve vzduchu ... teprve kdyz jsem vyhodil droptanky tak uz se to zvedlo
 
VioletLightning
včéra jsem od oka hledal letadlovku s nejdelším katapultem
myslel jsem si, že to je Illoustrious
ale nebyla
pokud hoch dělal předanou rychlost dle reálu, kdy loď plula, pak je tenhle katapult v DF stále na dvě věci...

:((
 
57thMH_Edison
VGR_j4ck41 napsal:
buuuu

ta F-80A je podmotorovana jako sfine ... s HVARama, bombama a privesnou nadrzi jsem jel po cely delce travnatyho letiste a na konci jsem mel slabejch 120 uzlu ... to se ani neudrzi ve vzduchu ... teprve kdyz jsem vyhodil droptanky tak uz se to zvedlo


Jojo je to tak uvidíme až vyjde ostrá verze !!!
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
hmm tak jsem si procital diskuzi k tomu a uprimne receno moc tomu neverim ze ostra verze to nejak zmeni

Q - "...the plane seems quite a lot heavier and underpowered..."
A - "...Its the same plane, the same engine plus wing load. Its normal to be heavy. If you drop the thanks, its the same plane that a YP-80."

Q - "...fully loaded she is a heavy ***** and needs lots of room to take off. Preferably on a concrete runway..."` "...Any chance of using rocket assisted takeoff for this?"
A - "If the P-80A has rocket assisted takeoff I don´t have any problem to do that."


takze z toho vyplyva, ze asi maximalne pridela pomocny startovaci rakety - pokud se prokaze ze ji F-80A meli - o cemz pochybuju, ale vubec nebere v potaz tu skutecnost, ze YP-80 a F-80A meli rozdilny motory
Upravil/a j4ck41 dne 12-03-2009 14:49
 
57thMH_Edison
VGR_j4ck41 napsal:
hmm tak jsem si procital diskuzi k tomu a uprimne receno moc tomu neverim ze ostra verze to nejak zmeni

Q - "...the plane seems quite a lot heavier and underpowered..."
A - "...Its the same plane, the same engine plus wing load. Its normal to be heavy. If you drop the thanks, its the same plane that a YP-80."

Q - "...fully loaded she is a heavy ***** and needs lots of room to take off. Preferably on a concrete runway..."` "...Any chance of using rocket assisted takeoff for this?"
A - "If the P-80A has rocket assisted takeoff I don´t have any problem to do that."


takze z toho vyplyva, ze asi maximalne pridela pomocny startovaci rakety - pokud se prokaze ze ji F-80A meli - o cemz pochybuju, ale vubec nebere v potaz tu skutecnost, ze YP-80 a F-80A meli rozdilny motory


ještě je ve vývoji P-80C ta by to měla vyřešit !!!
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
tak soudruzi imperialisti,

Cracken napsal:
Jo, a taky F-86 Sabre:
http://www.allaircraftarcade.com/forum/viewtopic.php?t=13829&highlight=sabrehttp://www.allair...ight=sabre


tohle bude chtit vyzkouset!!! pak by to uz chtelo jenom mapu Korejskeho poloostrova, Mig-15 dokonceny P-80C na bitevniceni a mame dalsi valku
Upravil/a j4ck41 dne 07-04-2009 11:30
 
j4ck41
mno a kdyz uz jsme u toho co jsem naznacil vyse tak jsem na AAA nasel tuhle Korejskou coop kampan

jelikoz doporucuje minimalne 8 lidi tak to asi nebude to pravy vorechovy pro VINAS - i kdyz kdo vi? - kazdopadne jeho vyuziti Manchurie by mohlo byt inspirujici

EDIT - link
Upravil/a j4ck41 dne 09-04-2009 09:40
 
57thMH_Edison
Musíme počkat až dodělají tu P-80C a ten SABRE má jen hotový 3d model zbytek je YP-80. Jinak se těším až to znovu rozjedeme.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
tak ... ale ja osobne predpokladam, ze Sabre jeste s vyvojem neni u konce bo psal ze kokpit pouziva z p-80 jen proto, ze do Sabre jeste nema hotovej a doufam, ze si pohraje i s motorem atd.

jinak nejakej manik dela i na Mig-15, takze Korea by se opravdu mohla litat

Edit - btw. ten Sabre ale ve vzduchu vypada dobre Mrknutí
Upravil/a j4ck41 dne 09-04-2009 09:44
 
1stCL_PETRAS
hlásím se di MIG-15 Úsměv

[img]http://www.aerospaceweb.org/question/history/generations/mig15-f86.jpg[/img] is not a valid Image.

To bude mazec !!! Mrknutí
 
57thMH_Edison
VGR_j4ck41 napsal:
tak ... ale ja osobne predpokladam, ze Sabre jeste s vyvojem neni u konce bo psal ze kokpit pouziva z p-80 jen proto, ze do Sabre jeste nema hotovej a doufam, ze si pohraje i s motorem atd.

jinak nejakej manik dela i na Mig-15, takze Korea by se opravdu mohla litat

Edit - btw. ten Sabre ale ve vzduchu vypada dobre Mrknutí


JO JO a má super damage 3D model. Už se těším, ale ta Mig-15 je vlastně předělávaný Mig-9FS co jsem tam zatím viděl tak uvidíme jak to dopadne.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,756,809 návštěv