May 18 2024 12:00:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NAVAL AIR EMBATTLED - SHOOTING STAR
Lekk
pokusím se...
 
j4ck41
jak pokusim se ... dyk to bude posledni akce pred sletem (aspon u me teda jooo) tak at muzeme kluky ohromit tema historkama jak jsme nad Finskem smazli pulku VVS Šklebící se
 
3IAP_Dryjo
hee vgrka, vy ste z prahy ne?skocime nekdy na pifko?Šklebící se
 
VGR_cardas
3IAP_Dryjo napsal:
hee vgrka, vy ste z prahy ne?skocime nekdy na pifko?Šklebící se

jen ja, mha a rad...ostatni se za nas akorat tak stydej Úsměv
 
3IAP_Dryjo
tak skocime?Cool
 
mha
VGR_j4ck41 napsal:
jak pokusim se ... dyk to bude posledni akce pred sletem (aspon u me teda jooo) tak at muzeme kluky ohromit tema historkama jak jsme nad Finskem smazli pulku VVS Šklebící se


Hlavně si dejte bacha imperialisti, aby Vám nevypli proud! Vyděšený
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
3IAP_Dryjo
no spis az v srpnu..ted na to urcite nemam cas..
 
VGR_cardas
3IAP_Dryjo napsal:
no spis az v srpnu..ted na to urcite nemam cas..

v srpnu mam 14 dovcu, ale jinak no problemo....

ps. sorry za OT, poresime to dal na nasem pripadne IAP foru.)
pps. takze ten konec klidne smaznout prosim
 
57thMH_Edison
VGR_cardas napsal:
3IAP_Dryjo napsal:
no spis az v srpnu..ted na to urcite nemam cas..

v srpnu mam 14 dovcu, ale jinak no problemo....

ps. sorry za OT, poresime to dal na nasem pripadne IAP foru.)
pps. takze ten konec klidne smaznout prosim


Toť pravda, tyto pijácké domluvy tu nemají co dělat, tak PLEASE !!!!! vše co se netýká VINAS, si smažte každý sám díky EDISON.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
CSW_Butys
Docela pěkná akce a ani ty YP 80 mě moc nevyděsily. Myslím si, že o největší rozruch jsem se postaral já, když jsem si spletl dvě naše letadla a řekl, že máme něco na páté, ale nakonec to relativně dobře dopadlo i když jsem byl degradován, že jsem nic netrefil. S. Butysov
Upravil/a CSW_Butys dne 03-07-2008 17:57
 
j4ck41
no tak VVS nic moc, ale LETADLOVKA ... to byl zabijak Mrknutí ... ja osobne jsem pristaval se zaseknutejma klapkama, s prazdou nadrzi a Ediho masinou na plose, coz me tak vynervovalo, ze jsem pristani totalne nezvladnul, pomlatil ji pri doteku a rozsekal o mustek NaštvanýNaštvanýNaštvaný

jinak zaznam letu

www.virtualgrimre...insko.ntrk - Lekk do pristani
www.virtualgrimre...k0041.ntrk - potom co odesel Lekk
 
mha
Zdravím,

dovolím si menší debrífing za VVS...

Úloha pro dnešní den zní jasně! Úsměv Máme demonstrovat vzdušnou sílu nad nárokovaným územím našeho tehdejšího nepřítele fašistickým Finskem, konkrétně nad městy Petsamo, Kirkeness a Nikel!

Rozvědka hlásí možný výskyt pokročilé západní letecké techniky, konkrétně přítomnost svazu bitevních letadlových lodí námořnictva Spojených států...

Start západně od Murmansku, přímý přelet směrem na Petsamo, nad Petsamem překročena státní hranice přímým směrem na Kirkeness, nad Kirkeness otočka směrem na Nikel, nad Nikelem obrat směr Petsamo, kratší hlídka nad Petsamem, obrat směrem domů, na východ, těsmě na hranici spozorovány neidentifikovatelné doty ze směru jihovýchod, tedy z naší strany hranice! Vyděšený

Pronásledujeme narušitele, identifikujeme je jako proudové stroje, následně propuká boj, v kterém mají jasně na vrch proudové stroje... Naštvaný

Boj pro nás dopadá špatně tři vyšší důstojníci musejí tvrdě nouzově sedat (soudruh Mhavovič, soudruh Tymurovič a soudruh Milhausovič), z toho je jeden středně těžce zraněn (soudruh Mhavovič)... Smutný

Roj soudruha Butysova se jediný vrací na přistání... Mrknutí

Po souboji nárokujeme dva poškozené letouny... Zamračený

PS : Následky této pohraniční šarvátky jsou nepříjemné... Soudruh velitel Mhavovič byl po vyléčení degradován, odsouzen vojenským tribunálem a trest si odpykává kdesi na Sibiři... Zbylí vyšší důstojníci byli degradováni, soudruh Butysov byl za svůj výkon povýšen a ustanoven do velitelské funkce, avšak je velmi důkladně sledován nemilosrdným politrukem pluku! Šklebící se
Upravil/a mha dne 03-07-2008 09:22
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
j4ck41
Vlada Spojenych Statu Americkych a Velitelstvi Severoatlanticke flotily se durazne ohrazuje proti nepravdivemu tvrzeni ktere zaznelo z tiskoveho prohlaseni VVS ohledne incidentu na sovetsko-finske hranici ze dne 02.06. t.r.

Tohoto dne ve 13:00 hod. mistniho casu odstartovala z paluby USS Essex skupina stroju P-80 patrici ke skupine VINAS k hlidkovemu letu v bezletovemu pasmu v prostoru Petsamo - Nikel. Po priletu do hlidkoveho prostoru se skupina rozdelila na 2 sekce po 3 letounech a zacala hlidkovou cinnost. V 13:35 zahledli piloti prvni sekce - letici v tu chvili severnim kurzem 2 kilometry vychodne od mesta Petsamo cilize PROKAZATELNE NA FINSKE STRANE HRANICE, 2 nezname letouny ve vysce cca 3 km ve vzdalenosti 5 km vychodne od Petsama, ktere smeruji z finskeho vnitrozemi smerem k hranici se SSSR. Prvni sekce se okamzite za nimi spustila aby je identifikovala a take druha sekce zamirila udanym kurzem. Nezname letouny zacali okamzite tocit pravou prudkou zatacku a volili agresivni vstricny kurz proti priblizujici se prvni sekci. tyto stroje byly identifikovany jako La-7 a diky jejich manevrovani dosli piloti VINAS k presvedceni ze chovaji nepratelske umysly. Z tohoto duvodu se pilot VINAS VGR_Lekk pri mijeni s dvojici sovetskych stroju uchylil k palbe, ktera zasahla a tezce poskodila vedouci stroj. V tu chvili take druha sekce ohlasila viceronasobne kontakty ktere je sleduji. Nasledne se rozpoutal letecky souboj ve kterem piloti VINAS zasahli a poskodili celkem 4 sovetske stroje typu La-7, ktere se odpoutali z mista stretu smerem na vychod a pravdepodobne nouzove pristali na uzemi SSSR. Dalsi dva stroje typu La-7 byli sestreleny a jejich trosky dopadli 2, respektive 3 kilometry severovychodne od finskeho mesta Petsamo ZAPADNE od hranic se SSSR. Z uvedeneho - a i ze sovetskeho komunike - je patrne, ze to byli prave sovetske letouny, ktere narusili vzdusny prostor suverenniho statu a oproti tomu piloti VINAS nenarusili vzdusny prostor SSSR a jejich jednani plne odpovida instrukcim a rozkazum vychazejicich ze zrizeni 20km bezletoveho pasu na finske strane hranice se SSSR, tak jak bylo deklarovana vladou Spojenych Statu Americkych a Spojeneho kralovstvi Velke Britanie a severniho Irska .

Šklebící seŠklebící se
Upravil/a j4ck41 dne 03-07-2008 10:14
 
Lekk
Sir yes sir!Mrknutí
 
mha
Vedoucí stroj byl těžce poškozen Edisonem... Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
j4ck41
VGR_mha napsal:
Vedoucí stroj byl těžce poškozen Edisonem... Mrknutí


ano to nikdo nepopira ... ovsem je nutno podotknout o ktery velitelsky stroj se jedna nebot vedouci stroj sovetske formace s cislem 01 (Mha) byl donucen k nouzovemu pristani diky palbe c. 101 (Edison), vedouci letoun druhe dvojice ve velitelske sekci s cislem 03 (Tymur) taktez nouzove pristani po davce c. 107 (ja - btw. videl jsem ze mu stoji motor ale v tracku se mu vrtule furt tocila ... na sletu se musim optat kde je pravda) a velitelsky letoun druhe sekce s cislem 05 (Milhaus) byl donucen k nouzovemu pristani po palbe c. 118 (Lekk)

jak vidis, NASE rozvedka funguje dokonale Šklebící se
Upravil/a j4ck41 dne 03-07-2008 13:27
 
1stCL_PETRAS
Pánové je mi líto mého haluzního letu,ale po nainstalování " vítr módu " mi asi foukal tento do zad..ku.

Jinak si ty dva žblunky nedovedu vysvětlit... a to jsem startoval jako poslední v řadě. Smutný Smutný Smutný
 
j4ck41
jak jsem se koukal na track z toho druhyho letu, tak jsi vubec nezatahnul podvozek ... ani ses o to nepokusil ... jestli treba nebyla chyba v tom?
 
1stCL_PETRAS
Skoro všechna latadla po odlepení na konci paluby stoupala,jen to moje sebou jeblo do vody.Na tréninku jsem vzlétl kdykoli.

Možná že se projevil nějaký LAMA efekt Smutný

Ale nebudu z toho dělat tragédii,jen je mi líto vykoupané 120 ky Mrknutí
 
57thMH_Edison
1stCL_PETRAS napsal:
Skoro všechna latadla po odlepení na konci paluby stoupala,jen to moje sebou jeblo do vody.Na tréninku jsem vzlétl kdykoli.

Možná že se projevil nějaký LAMA efekt Smutný

Ale nebudu z toho dělat tragédii,jen je mi líto vykoupané 120 ky Mrknutí

Když budeš hodný nechám ti vyrobit 220-tku !!!!! CoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCool
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,383 návštěv