April 20 2024 14:40:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 2
Voyk, Vladimir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NAVAL AIR EMBATTLED - SHOOTING STAR
57thMH_Edison
[img]http://www.mousedrivers.tym.cz/soubory/net.jpg[/img] is not a valid Image.

Zdar všem příznivcům proudových strojů.


......Tuto akcičku bych chtěl pojmou jako cooperační kampaň, ve které se může na tvorbě jednotlivých misí podílet každý účastník. Kampaň se bude skládat z tréninků pro zvládnutí P-80-tky za všech povětrnostních podmínek i doby (NOC/DEN). Dále se naučíme přistávat na letadlovou loď (bez háku), bojové taktice a navigaci. Po skončení jednotlivých misí se budou shromažďovat data o sestřelech, době letu atd., vše bude k nahlédnutí na webových stránkách, které se právě tvoří. Počet misí bude neomezen. Počet pilotů stanovuji na 18. Ne všichni se musí zúčastnit na každé misi. Mise mohou být pro různý počet lidí i pro menší než bude přihlášeno. Pak dle termínu a dané mise se dohodneme kdo a kdy bude moc letět. Pro dotazy mi pište na PM !!!!

Odkaz na WEB

Upravil/a 57thMH_Edison dne 17-07-2008 21:13
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
WinteR
Rád bych se zučastnil P-80 je moje dávná láska...
 
AH_Poti
Taky bych to rád zkusil, rád se zůčastním
 
www.malovidy.cz
j4ck41
narozdil od Wintera jsem s P-80 nikda nechodil, spise ji ani nemam moc rad, ale zni to zajimave a co vic ... muze to byt zacatek hezkeho pratelstvi s tou mrchou ... takze bych se taky dovolil upsat
 
3IAP_Dryjo
noo, zkusil bych to..muzu se zapsat nejak nezavazne? nejsou k tomu zadny informace, tak nevim, co cekat..Mrknutí
 
WinteR
VGR_j4ck41 napsal:
narozdil od Wintera jsem s P-80 nikda nechodil, spise ji ani nemam moc rad, ale zni to zajimave a co vic ... muze to byt zacatek hezkeho pratelstvi s tou mrchou ... takze bych se taky dovolil upsat


Ja jo na Woe ,ještě jak tam byla ,4 sestřely jsem na ni dal:-Dona je to milá holka jen s ní musíš šetrně zacházet a ona se ti odmění:-)
 
57thMH_Edison
3IAP_Dryjo napsal:
noo, zkusil bych to..muzu se zapsat nejak nezavazne? nejsou k tomu zadny informace, tak nevim, co cekat..Mrknutí

Budou to nejprve seznamovací lety, aby si všichni mohli vyzkoušet ovládání ,hlavně motoru a i všechny dostupné letové možnosti tohoto letadla. Poté budeme létat jednotlivé coop-mise. Jelikož je to specifikováno jako námořní letectvo dost akcí se bude konat z letadlové lodi (plovoucí), ale nejen z ní. A jak jsem předeslal předtím pokud bude někdo ze zúčastněných chtít může vytvořit nebo dát nějaký ten návrh na misi, který se bude potom realizovat. Každého let se bude dále zaznamenávat v datové podobě (doba letu, počet sestřelů, počet zničených letadel cizích i vlastních atd.). Potom se zpětně můžeme poohlédnout kdo, kolik a co má vše za sebou.

A ještě se budou neustále obměňovat letadla a to tímto způsobem.
Pokud bude letadlo zničeno, nebo při nouzovém přistání v oblasti nepřítele, bude se to brát jako ztráta stroje a už se daný stroj (skin) používat nebude. Jako náhrada bude dodán nový od výrobce. Když bude nějaký poškozen (při přistání, nebo střelbou) bude mít stop na jeden letový den.
Edi
Upravil/a 57thMH_Edison dne 16-05-2008 18:47
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
alfik
Já bych to zkusil, ale... u mně je problém v tom že dělám na směny, a to tak že se občas mění i v průběhu týdne což se dozvím vždy až den předem. Víkendy jsou více méně úplně mimo možnost lítání. Na specky si "dělám" volno dost dlouho dopředu a i tak se to nemusí podařit.
Pokud toto nebude problém, rád se naučím s dalším letadlem.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
57thMH_Edison
aalf napsal:
Já bych to zkusil, ale... u mně je problém v tom že dělám na směny, a to tak že se občas mění i v průběhu týdne což se dozvím vždy až den předem. Víkendy jsou více méně úplně mimo možnost lítání. Na specky si "dělám" volno dost dlouho dopředu a i tak se to nemusí podařit.
Pokud toto nebude problém, rád se naučím s dalším letadlem.


Jak jsem psal už předem, nebude pravidlem, že se každé akce bude muset zúčastnit každý dle potřeby mise a dle toho jak kdo bude moct. Jsi tedy zapsán
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
313_Vity
Ediiii,mě tam musíš napsat!!! Mrknutí
 
3IAP_Dryjo
57thMH_Edison napsal:
3IAP_Dryjo napsal:
noo, zkusil bych to..muzu se zapsat nejak nezavazne? nejsou k tomu zadny informace, tak nevim, co cekat..Mrknutí

Budou to nejprve seznamovací lety, aby si všichni mohli vyzkoušet ovládání ,hlavně motoru a i všechny dostupné letové možnosti tohoto letadla. Poté budeme létat jednotlivé coop-mise. Jelikož je to specifikováno jako námořní letectvo dost akcí se bude konat z letadlové lodi (plovoucí), ale nejen z ní. A jak jsem předeslal předtím pokud bude někdo ze zúčastněných chtít může vytvořit nebo dát nějaký ten návrh na misi, který se bude potom realizovat. Každého let se bude dále zaznamenávat v datové podobě (doba letu, počet sestřelů, počet zničených letadel cizích i vlastních atd.). Potom se zpětně můžeme poohlédnout kdo, kolik a co má vše za sebou.

A ještě se budou neustále obměňovat letadla a to tímto způsobem.
Pokud bude letadlo zničeno, nebo při nouzovém přistání v oblasti nepřítele, bude se to brát jako ztráta stroje a už se daný stroj (skin) používat nebude. Jako náhrada bude dodán nový od výrobce. Když bude nějaký poškozen (při přistání, nebo střelbou) bude mít stop na jeden letový den.
Edi

joo, to mi zni dobre..tak dejte vedet pred nejakou akci.
 
57thMH_Edison
Rozjel jsem WEB odkaz je na začátku. Brzy to rozjedeme !!!!!
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
3IAP_Dryjo
web neni spatnej a jako forum funguje SVK?
 
57thMH_Edison
3IAP_Dryjo napsal:
web neni spatnej a jako forum funguje SVK?

Bude muset, fórun na webu ještě neumím. Ale pracuje se na tom !!!!! Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a 57thMH_Edison dne 18-05-2008 11:45
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
3IAP_Dryjo
ok, dost se tesim na prvni polet, kdy to tak odhadujes?
 
j4ck41
Mrknutí

tesim se a cekam na pokyny zhora
 
57thMH_Edison
Tak jsem znovu aktualizoval WEB, Jukněte se na něj. V podstatě už nic nebrání tomu, aby jsme začali lítat. Pošlete mi PM s tím, kdy by jste mohli tento týden letět !!!!! (myslím tím večery od 20:30 hod)
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
1stCL_PETRAS
Ahoj Edi..v případě,že vám bude někdo chybět bych mohl zaskočit jako náhradník.Přeci jen roura je roura Mrknutí
 
1stCL_Pospa
Taky bych si občas skočil. Mrknutí Když už se přihlásil i muj parťák Šklebící se Protože Petras zásadně nehoří sám Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
57thMH_Edison
1stCL_Pospa napsal:
Taky bych si občas skočil. Mrknutí Když už se přihlásil i muj parťák Šklebící se Protože Petras zásadně nehoří sám Šklebící se

Pokud budete chtít můžu vás dopsat na soupisku ...... Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,653 návštěv