May 17 2024 02:14:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Black Shark preview
Hoper
WT_Horrido napsal:
Flight Simulator. Myslím co se týče detailnosti a grafiky... na kochání se s Mustangem. K ničemu jinému to nebude.
Proti A2A+FS, mimo toho že tam půjde střílet a házet bomby, to nic lepšího nenabídne.

jo takhle, to už chápu :)
(a souhlasím)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Merten
311_Tank napsal:
1stCL Novotny napsal:
Já to věděl že to příjde! Šklebící seŠklebící seŠklebící se

PS: Tanku Merten by ti hlavně řekl že taháš hrušky do jablek. A neboj ví o tom dost. DCS poletujema taky hodně!Mrknutí Ale to bude asi taky jedno cooo. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Povez mi co jsou hrusky a co jsou jabka ? A co ma spolecnyho to ze obcas litate DCS stim ze merten odmita akceptovat fakt ze vyrobit letadlo do WW2 simu je mnohonasobne (hlavne casove) narocnejsi nez hadraplan z WW1 ?Zamračený
Když už tak řekni o čem byla ta naše vzrušená debata na ts.Ne,že odmítám.Problém byl v tom,že ty jsi řekl,že tvůrci RoF by nedokázali vyrobit WW2 stroj což je hloupost Mrknutí.Uznal jsem ža by jim to zabralo více času to ano,ale v žádné případě ne několikanásobně více jak tu uvádíš Mrknutí.Jediné co je v WW2 oproti WW1 stroji navíc je radiostanice,hydraulika,samosvory a max. přeplňování a to ještě ani zdaleka ne na všech strojích.Všechno ostatní už tam je takže žádný několikanásobek Úsměv.To,že jsem použil jako přirovnání WoT a že ty vlastně říkáš ,že Wargaming by nebyl schopen do své hry dodat např.Abramse bylo jen a pouze abys i ty pochopil jak to bylo myšleno Vyděšený.Tímto ukončuji tuto OP a omlouvám se za zasírání vlákna Úsměv.
 
1stCL_Novotny
Tanku jen bych rád abys mne jako totálního blba uvedl na správnou míru. O čem to sakra mluvíš? To je na nějakej projekt o kterém jsme ještě nic nikde nezaslechli? Nebo je to konkrétně k DCS prostředí? Bo pokud bys chtěl to co popisuješ nejedná se ani o IL2, ani o RoF. Takže zase ty hrušky a jablka. Úsměv
Dík pane.
 
1stCL_Fucida
Mertene, tvrzení, že by tvůrci RoF něco dokázali či nedokázali není hloupost, ale spekulace. Dokud se o to nepokusí, tak nebudeme vědět. Rozhodně bych si ale na základě zpracování Albatrosů a Goth nedovolil tvrdit, že "automaticky" dokáží v obdobné kvalitě zpracovat druhoválečné, resp. zajdeme-li do extrému - jakékoliv letadlo.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 25-01-2012 15:32
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tank
Merten napsal:
311_Tank napsal:
1stCL Novotny napsal:
Já to věděl že to příjde! Šklebící seŠklebící seŠklebící se

PS: Tanku Merten by ti hlavně řekl že taháš hrušky do jablek. A neboj ví o tom dost. DCS poletujema taky hodně!Mrknutí Ale to bude asi taky jedno cooo. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Povez mi co jsou hrusky a co jsou jabka ? A co ma spolecnyho to ze obcas litate DCS stim ze merten odmita akceptovat fakt ze vyrobit letadlo do WW2 simu je mnohonasobne (hlavne casove) narocnejsi nez hadraplan z WW1 ?Zamračený
Když už tak řekni o čem byla ta naše vzrušená debata na ts.Ne,že odmítám.Problém byl v tom,že ty jsi řekl,že tvůrci RoF by nedokázali vyrobit WW2 stroj což je hloupost Mrknutí.Uznal jsem ža by jim to zabralo více času to ano,ale v žádné případě ne několikanásobně více jak tu uvádíš Mrknutí.Jediné co je v WW2 oproti WW1 stroji navíc je radiostanice,hydraulika,samosvory a max. přeplňování a to ještě ani zdaleka ne na všech strojích.Všechno ostatní už tam je takže žádný několikanásobek Úsměv.To,že jsem použil jako přirovnání WoT a že ty vlastně říkáš ,že Wargaming by nebyl schopen do své hry dodat např.Abramse bylo jen a pouze abys i ty pochopil jak to bylo myšleno Vyděšený.Tímto ukončuji tuto OP a omlouvám se za zasírání vlákna Úsměv.

Mas zrejme kratkou pamet ja sem rek ze tvurci rofu nejsou schopni vyrobit koplexni WW2 sim v prijatelnem casovem horizontu. Tzn alespon jedno valciste se vsemi vyznamnymi typy letounu a odpovidajici pozemni technikou behem 3 let.

A na tom si trvam.

Joo u kteryho rof era se resi kopresabilita vzduchu ? ktery letadlo ma elektricky pohaneny klapky nebo ktery letadlo ma palubni radar ? ktery letadlo ma stavitelnou vrtuli s konstanimi otackami, ktery letadlo v Rof hazi torpeda nebo hlubiny pumy ? Takhle bych moh jet jeste dlouho...
 
LesniHU
Hoper napsal:
Lesníku, tohle je ověřené info nebo dedukce ?
lehce jsem prolítával tamní diskuzi (jednu) a zahlédl tam zmínku ve smyslu - "P-51 je jen demonstrátor, DCS jede dál svým směrem" - může to někdo potvrdit ?
Ruska armada a Ka-50 - to se pred lety oficialne prohlasovalo, s Mustangem to primo vyplyva z oficialnich tiskovych prohlaseni, Apache je moje dedukce.
 
Pragr
Tanku, očividně nemáš nejmenší ponětí o čem mluvíš. Pokud žiješ v domění, že třeba Il-2 řeší věci jako je kompresibilita, chování letadel v kritických režimech a jiné jinak než řádkou v kódu ve stylu "když rychlost a letadla b je menší než v pak rozklepej letadlo" tak jsi dost naivní a nemá cenu se s tebou o takových věcech bavit. Stačí se podívat jak v Ilovi fungují klapky u většiny letadel ne podle toho jak by měly v reálu, ale podle toho jak hráčská populace tvého typu čeká. A btw, příště nezasírej vlákno o DCS něčím co sem nepatří. Díky
 
1stCL_Novotny
[b]311_Tank napsal:
Joo u kteryho rof era se resi kopresabilita vzduchu ? ktery letadlo ma elektricky pohaneny klapky nebo ktery letadlo ma palubni radar ? ktery letadlo ma stavitelnou vrtuli s konstanimi otackami, ktery letadlo v Rof hazi torpeda nebo hlubiny pumy ? Takhle bych moh jet jeste dlouho...


Tanku, tak tady si jsem naprosto jistý! Úsměv
Naprosto žádný!
Žádný letadlo to tu nemá a mít nebude. Vždy to bude max. simulovaný, ale nikdy to nebude dělat. Jediné co se bude řešit je to jak. A v tom má pravdu třeba právě Pragr. Mrknutí
 
1stCL_pbarry
310_Pragr napsal:
Tanku, očividně nemáš nejmenší ponětí o čem mluvíš. Pokud žiješ v domění, že třeba Il-2 řeší věci jako je kompresibilita, chování letadel v kritických režimech a jiné jinak než řádkou v kódu ve stylu "když rychlost a letadla b je menší než v pak rozklepej letadlo" tak jsi dost naivní a nemá cenu se s tebou o takových věcech bavit. Stačí se podívat jak v Ilovi fungují klapky u většiny letadel ne podle toho jak by měly v reálu, ale podle toho jak hráčská populace tvého typu čeká. A btw, příště nezasírej vlákno o DCS něčím co sem nepatří. Díky


To ale nic nemění na nutnosti veškeré věci spojené s motory a ovladacími prvky namodelovat a otestovat možné kombinace a vzájemná provázání mezi nimi.

Je přece logické že letadlo z late WWII je neporovnatelně složitější než letadlo z WWI. Navíc třeba u RoFu je engine management ještě někde pod úrovní šturma.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Fucida
Jen škoda, že ve Šturmovi nejde motor podchladit tak, jako v RoFu Úsměv To se mi na RoFu hodně líbí Úsměv Resp. to, že je motor třeba zahřívat Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Pip
treba ve 4.12 bude i podchlazeni - btw. tohle uz v ilovi bylo, tedy samozrejme modovanym, myslim v HSFX4
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
falkon
Borci, nechcem vam do toho skakat, ale toto je vlakno "Black Shark preview" a vy tu pindate o RoF a IL-2! Chodte si to riesit "o dum dal" do vedlajsieho vlakna, prosim

Diky.
Upravil/a falkon dne 26-01-2012 16:35
 
311_Tank
310_Pragr napsal:
Tanku, očividně nemáš nejmenší ponětí o čem mluvíš. Pokud žiješ v domění, že třeba Il-2 řeší věci jako je kompresibilita, chování letadel v kritických režimech a jiné jinak než řádkou v kódu ve stylu "když rychlost a letadla b je menší než v pak rozklepej letadlo" tak jsi dost naivní a nemá cenu se s tebou o takových věcech bavit. Stačí se podívat jak v Ilovi fungují klapky u většiny letadel ne podle toho jak by měly v reálu, ale podle toho jak hráčská populace tvého typu čeká. A btw, příště nezasírej vlákno o DCS něčím co sem nepatří. Díky

Pragre vidis tu nekde nejakou cas kde bych mluvil i IL2 nebo CLOD ? Nevidis !
A vis proc ? Protoze tu zadna neni !

Nevim co ti Merten nakecal ale reagujes na neco co neni vubec jadrem sporu ale jadrem sporu je me tvrzeni ze 777 nejsou schopni stvorit koplexni WW2 sim kde letadla budou vyvedena stejne kvalitne jako v ROF (coz proznivci ROF tvrdi ze dnet problem, proto ocekavam ze klapky, kopresabilita a dalsi budou reseny poradne ne ojebavkou v kodu) tim padem jejich tvorba je nekolikanasobne narocnejsi tudiz i drazsi a to z jednoducheho duvodu ze neni dostatecne velka kupni sila ktera by takovej projekt zaplatila.

Jestli nekdo trdi ze sem nekdy tvrdil neco jineho tak je obycejny lhar.
Upravil/a 311_Tank dne 26-01-2012 21:02
 
LEON
310_Pip napsal:
treba ve 4.12 bude i podchlazeni - btw. tohle uz v ilovi bylo, tedy samozrejme modovanym, myslim v HSFX4


V tom HSFX4 bylo skutečně simulováno podchlazení motoru (myšleno za letu), nebo pouze nutnost zahřívat motor před startem?
(Ptám se jako bývalý fanda všech AAA Packů, UltraPacků, SuperPacků...)
 
https://www.rcfree.eu
310_Pip
uz si nepamatuju, ale zahrivani pred startem bylo urcite, pokud byl motor studenej, tak to neletelo...
Upravil/a 310_Pip dne 26-01-2012 23:33
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
alfik
Podchlazení bylo v úplně původním Šturmu. Osobně jsem si vyzkoušel že např. Išak ve výšce lze podchladit tak že chcípne. Samo ovšem nevím jestli ve všech letadlech, nebo např. jen v určitých motorech.
Později s prvním pačem zmizelo - asi se týmu zdálo že by to bylo příliš složité pro -náctileté, nebo co Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
313_Nevo
Paid For User Content Now Available

Zaujimave: Mrknutí
The Paid For content allows third party developers to sell their work from the DCS web site.

CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,889,392 návštěv