May 17 2024 04:59:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jak nastavit pedáli od volantu do ila
310_Mazy
Zkošel sem nastavit pedáli od volantu Logitek do ila . Směrovka mi funguje , ale nedaří se mi nastavit FF na joi SAITEK EVO . Zpětnou vazbu mi to "posílá " do volantu a ne na joi . Zkoušel sem FF volantu vipnout . Ve vindousech sem nastavil upřednostnované zařízení na joi .
Nevím jestli se to nastavuje v konfigu a jak .
Předem dík za radu .
 
Jp-
co takle il2 sticks? zkoušels? a máš dobře namapovaný ID zařízení v configu ila?
 
Jirka
O pedálech sice nic nevim. O češtine taky moc ne, ale to měkký I na konci slova "pedály" je fakt síla Mrknutí
 
FellA
Jp- napsal:
co takle il2 sticks? zkoušels? a máš dobře namapovaný ID zařízení v configu ila?


suuuhlas, mam jeste gamepad a velice rado se to plete, micha ....
 
Rufu
Jirka napsal:
O pedálech sice nic nevim. O češtine taky moc ne, ale to měkký I na konci slova "pedály" je fakt síla Mrknutí

Se divim že sis nevšim "vipnout",asi si to dál nečet že?Pff
 
BP_Tyrl
Ty nevíš, že pedáli se skloňují jako hradi, od slova hradit, uhradit?
A vipíná vždy osoba povolaná, neboli VIP, takže zvolené "i" je logicky zcela v pořádku.
 
313_Ffajtl
Je to "i"fill..... Šklebící se
 
http://www.313.cz/
313_Ffajtl
Ale divím se, že si nick nedal místo MAZY --> NAZI... ale už mlčím Vyděšený
 
http://www.313.cz/
BP_Tyrl
To jsou furt vtípky a rada žádná. Takhle se chudák Mazi nedozví jak přehodit ID.
 
alfik
1) Moc tě nepotěším - můžeš si nastavit pořadí jak chceš, widle si stejně budou brát prioritu podle sebe, a tudíž i posílat signály pro zpětnou odezvu tam kam Vilík Branka s Malým-a-měkkým chce. Např. já mám joy a pedály a pedály si win nastavují jako zařízení číslo 1 i když se to snažím ve správci zařízení změnit.
2) Hele - pedály od volantu nejsou moc dobré na lítání. Je to proto, že u lítacích pedálů jde jeden o tolik dozadu o kolik jde druhý dopředu. U těch autopedálů můžeš zmáčknout oba současně. To je jednak na pytel z hlediska lítacího, a jednak je to (navíc) TĚŽCE na pytel v tom, že ovládání v leteckých simech má pro pedály jeden údaj (z jednoho poťáku) a ty autopedály mají poťáky dva. Takže se to ani nastavit nedá, pokud to nějak neošálíš, např. tím že nastavíš na pedály klávesy "y" a "x".
Takže - doporučuji spíše sehnat si letecké pedály.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
Většina starších pedálů používá pouze jednu osu pro oba pedály, což je sice pro automobilové simulátory velmi nevyhovující, ale pro ty letecké naopak. Snad všechny dnešní volanty s pedály (a ty lepší starší) umožňují v nastavení přepínat režim jedna osa/dvě osy.

Mazy, zkus: Start -> Ovládací panely -> Herní zařízení -> Upřesnit -> A tady zkus vybrat to, kam chceš dát FF. Ale spíš to nepomůže, to by chtělo kamsi hlouběji do Woken.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
VGR_cardas
mno, ja jsem s tim laboroval docela dlouho , ale nepovedlo se (mel jsem logitech ff force wheel nebo tak nejak)....lital jsem tedy bez ff, ale pak jsem zjistil, ze ty pedaly jsou na litani OPRAVDU, ale OPRAVDU na PIKACU (maji debilni sklon, takze musis mit porad ohlou nohu v kotniku a navic nejdou "proti sobe" a staci kdyz se lehce opres a uz zatacis....). takze ti doporujuci usetrit si zbytecnou praci a litat bez nich....
 
310_Mazy
Koukám že sem Vás celkem pobavil .
Ale dík za rady a asi těch pokusů s volantem zanechám .
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,317 návštěv