May 02 2024 07:40:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Filosofie AH
Panek
3BAP_Rohlos napsal:
3BAP_Panek napsal:
EDIT: 150 nábojů
1 náboj 0,667%
200 nábojů = 133,334% = navýšení o 33,334% = 1/3 Šklebící se


Ty voe Pánku neblbni, to už je vysoká matika...Zamračený

Matematika? Víš co je matematika?
S 50 náboji navíc můžes sestřelet o jedno letadlo víc za jeden let. Takže na virt. vojně při průměrném počtu 6 Bf za misi, můžou být ztráty ruských strojů neoprávněně navýšeny o 6 ks Šklebící se
Při 35 misích za jeden den virt. války tak VVS může přijít neoprávněně o 210 stíhacích strojů, a to už je pořádná masa. Mrknutí

A nám zakázali používat RS-82 proti He-111, že přej jsou hrozně účiné. Ale MK-108 proti peškům je OK. Mrknutí
 
BP_Tyrl
Filosofie serveru?

No napřed nás nalákali na hezké mapy.
A teď se nás pokoušejí vychovávat těžkýma mapama.
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
Ohýbej doubek, dokud je mladý.
Starého psa novým kouskům nenaučíš.
Proto všichni mrmlají. Jsou líní se učit.Cool
 
1stCL_Wedge
Pánek: mlč.....a bojuj jako soudruh!!!Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Wedge dne 21-02-2008 12:23
 
3BAP_Rohlos
Já sem se naučil umírat na všech mapách všech serverů...

Nijak mě to neznervózňuje.

Umíral jsem umírám a umírat budu. To je jediný co umím dobře a s grácií...Mrknutí
 
Panek
1stCL_Wedge napsal:
Pánek: mlč.....a bojuj jako soudruh!!!Šklebící se

Já bych bojoval jako soudruh, ale FW letící rychlostí 700 se prostě taranovat nedá.Mrknutí
 
Jirka
3BAP_Panek napsal:
3BAP_Rohlos napsal:
3BAP_Panek napsal:
EDIT: 150 nábojů
1 náboj 0,667%
200 nábojů = 133,334% = navýšení o 33,334% = 1/3 Šklebící se


Ty voe Pánku neblbni, to už je vysoká matika...Zamračený

Matematika? Víš co je matematika?
S 50 náboji navíc můžes sestřelet o jedno letadlo víc za jeden let. Takže na virt. vojně při průměrném počtu 6 Bf za misi, můžou být ztráty ruských strojů neoprávněně navýšeny o 6 ks Šklebící se
Při 35 misích za jeden den virt. války tak VVS může přijít neoprávněně o 210 stíhacích strojů, a to už je pořádná masa. Mrknutí

A nám zakázali používat RS-82 proti He-111, že přej jsou hrozně účiné. Ale MK-108 proti peškům je OK. Mrknutí


Ale prdlajs ! Když to vezmu podle sebe, tak i kdybych měl těch knedliků v jakýmkoliv letadle nekonečně mnoho, tak mě dřív sejmou, než je stačím vystřílet.

Tydle absolutní čísla jsou na ho... S tím se jdi vycpat ty bambulo někam do spolku amatérských statistiků a ne na SVK. Mrknutí Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Jirka
3BAP_Panek napsal:
1stCL_Wedge napsal:
Pánek: mlč.....a bojuj jako soudruh!!!Šklebící se

Já bych bojoval jako soudruh, ale FW letící rychlostí 700 se prostě taranovat nedá.Mrknutí


Mezi náma on taky jednou musí přibrzdit. Tak proč se za ním honit ? Stačí si jen počkat. Mrknutí
 
Jirka
BP_Tyrl napsal:
Filosofie serveru?

No napřed nás nalákali na hezké mapy.
A teď se nás pokoušejí vychovávat těžkýma mapama.
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
Ohýbej doubek, dokud je mladý.
Starého psa novým kouskům nenaučíš.
Proto všichni mrmlají. Jsou líní se učit.Cool


Fáze jedna :
- Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
- Ohýbej doubek, dokud je mladý.
- Starého psa novým kouskům nenaučíš.

Fáze dva :
- Psi štěkají, karavana jde dál.
- Ale nezapomíná. Nezapomíná PÁNOVÉ.

Fáze tři :
- Moderátoři diskusí ... blá blá blá ... přesunout, zamknout ,..., smazat.

Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
AH_Tibor
Kurňa, zasa sa odťahujete od témy. Chcete mať iné mapy na servri, ale ani zasvet tu nikto nechce povedať nejakú rozumnú predstavu o ktorej by sa dalo nejako polemizovať. Server je predsa už vo svojom názve " pseudohistorický ", čiže o nasadení jednotlivých typov lietadiel v jednotlivých rokoch asi nie je treba diskutovať, ani o tvorbe máp čo najviac sa približujúcich realite danej doby. Oné časy sú všeobecne známe aj to ako sú vyzbrojené lietadlá. Na to žiadna naša diskusia predsa nebude mať vplyv. Predpokladám, že žiadne mapy sa rušiť nebudú ( už vôbec nie jednotlivé podcelky ..Normandia, Pacifik atď. ), budú už len nové mapy a mapy sa môžu upravovať. Preto treba vysloviť svoj názor hlavne na jednotlivé mapy, rozobrať ich a napísať návrhy na zlepšenie. Myslím, že každý autor mapy potom odpovie prečo je mapa práve tak ako je vyrobená. Potom sú tu samozrejme všeobecné otázky hlavne o vzdialenostiach k bojom, rozčlenenie a počty cieľov, o ochrane pozemných cieľov a samostná kapitola je aj počasie, kvôli ktorému to tu všetko vzniklo, aby sa nejakým rozumným spôsobom vytvorili podmienky pre nové " relatívne obľubenejšie" mapy.
 
1stCL_Wedge
Jirka napsal:
3BAP_Panek napsal:
1stCL_Wedge napsal:
Pánek: mlč.....a bojuj jako soudruh!!!Šklebící se

Já bych bojoval jako soudruh, ale FW letící rychlostí 700 se prostě taranovat nedá.Mrknutí


Mezi náma on taky jednou musí přibrzdit. Tak proč se za ním honit ? Stačí si jen počkat. Mrknutí


Kalí vodu Vojtěchu, kalí vodu!!Šklebící se
 
BP_Tyrl
Tibor_sk napsal:
......Preto treba vysloviť svoj názor hlavne na jednotlivé mapy, rozobrať ich a napísať návrhy na zlepšenie.....


Já už ho napsal. Mě by se líbily propracovanější breefingy. Aby člověka více uvrtali do mise. A aby, když si napíšu targets, mi to vypsalo targety a ne nějaká nezajímavá procenta. Kdo si má pamatovat všech deset čtverců, po kterých jsou roztroušny hrstky tanků.Vyděšený
 
Jirka
BP_Tyrl napsal:
Tibor_sk napsal:
......Preto treba vysloviť svoj názor hlavne na jednotlivé mapy, rozobrať ich a napísať návrhy na zlepšenie.....


Já už ho napsal. Mě by se líbily propracovanější breefingy. Aby člověka více uvrtali do mise. A aby, když si napíšu targets, mi to vypsalo targety a ne nějaká nezajímavá procenta. Kdo si má pamatovat všech deset čtverců, po kterých jsou roztroušny hrstky tanků.Vyděšený


No jo, ale to by se karavana musela vohnout a místo FB daemona, ještě z dob starého mocnářství, nainstalovat SCčko a updatovat mapy Úsměv
 
torr
BP_Tyrl napsal:
Tibor_sk napsal:
......Preto treba vysloviť svoj názor hlavne na jednotlivé mapy, rozobrať ich a napísať návrhy na zlepšenie.....


Já už ho napsal. Mě by se líbily propracovanější breefingy. Aby člověka více uvrtali do mise. A aby, když si napíšu targets, mi to vypsalo targety a ne nějaká nezajímavá procenta. Kdo si má pamatovat všech deset čtverců, po kterých jsou roztroušny hrstky tanků.Vyděšený


mám takové nejasné tušení že existuje od Čínanů jistý vynález,papír jmenuje se tak že?jako vhodný doplněk t tomuto vynálezu bych zvolil čínské pero
 
3BAP_Cassius Chaerea
Jirka napsal:
Ale prdlajs ! Když to vezmu podle sebe, tak i kdybych měl těch knedliků v jakýmkoliv letadle nekonečně mnoho, tak mě dřív sejmou, než je stačím vystřílet.
Dej mi do Yaku cca 4,5 sekundy střelby na víc a uvidíš jak umím bejt štědrej při rozdávání granátůVyděšený.
 
310_Falcon
Mapy, které mně osobně připadají nezajímavé a stáhl bych je z mapsetu:

convoy_for_russia_1942.mis
tirpitz_1944.mis
vjazma_1942.mis
728IAP_1942.mis
secret_factory_1947.mis
kyushu_1945.mis
greece_1940.mis
letka13_1942.mis
khalkhin_gol_1939.mis
china_1941.mis
singapore_1942.mis

První dotaz: Proč je na mapách Normandie 1943 - 1944 tak nesmyslně malé reds územi, tvořící úzký prstenec kolem ostrova? Linii fronty bych v roce 1943 očekával přinejmenším u středu Kanálu a v roce 1944 až za linii pobřeží Francie.

Druhý dotaz: Mapy těšící se velkému zájmu uživatelů jsou často otočeny po 15-20 minutách. Šly by upravit tak, aby se nedaly otočit tak snadno? Mluvím o mapách kursk_1943, normandie_1943, normandy_1944, ardeny_1944 (kde je muniční vlak umístěný tak blízko od letiště red, že je zničený jen několik málo minut po spuštění mapy - Luftwaffe tam nikdy nestačí doletět před příletem reds).
Upravil/a 310_Falcon dne 21-02-2008 13:47
 
AH_Enty
310_Falcon napsal:
Mapy, které mně osobně připadají nezajímavé a stáhl bych je z mapsetu:

convoy_for_russia_1942.mis
tirpitz_1944.mis
vjazma_1942.mis
728IAP_1942.mis
secret_factory_1947.mis
kyushu_1945.mis
greece_1940.mis
letka13_1942.mis
khalkhin_gol_1939.mis
china_1941.mis
singapore_1942.mis

První dotaz: Proč je na mapách Normandie 1943 - 1944 tak nesmyslně malé reds územi, tvořící úzký prstenec kolem ostrova? Linii fronty bych v roce 1943 očekával přinejmenším u středu Kanálu a v roce 1944 až za linii pobřeží Francie.

Druhý dotaz: Mapy těšící se velkému zájmu uživatelů jsou často otočeny po 15-20 minutách. Šly by upravit tak, aby se nedaly otočit tak snadno? Mluvím o mapách kursk_1943, normandie_1943, normandy_1944, ardeny_1944 (kde je muniční vlak umístěný tak blízko od letiště red, že je zničený jen několik málo minut po spuštění mapy - Luftwaffe tam nikdy nestačí doletět před příletem reds).



Normandie 43 - tam je dost velký území pro RED. Moře je frontou rozděleno na poloviny. Vždyť i konvoj a ponorky jsou na linii fronty. Chystám se již delší dobu navýšit počet lodí ke zničení. ALe je problém i v red pilotech - nechodí moc konvoj chránit. Blue tam mají ničit i auta na ostrově, asi jim to přidám do kombinace s loděma. Tzn. zničit oba druhy cílů.
Kursk 43 - obdobná situace - chystám se přidat počty cílů a navýšit počet zničených typů cílů k ukončení mapy.
Ardeny 44 - již navýšeny počty u jednotlivých druhů cílů a zvýšen počet zničených typů pro ukončení mapy. Blue cíle byly v malých počtech.
 
BP_Tyrl
torr napsal:
BP_Tyrl napsal:
..... A aby, když si napíšu targets, mi to vypsalo targety ......

mám takové nejasné tušení že existuje od Čínanů jistý vynález,papír jmenuje se tak že?jako vhodný doplněk t tomuto vynálezu bych zvolil čínské pero


Jsme v době počítačů. Navrch po každém poletu musím uklízet haldy papírků od kompu jinak dostanu ráno ukrutně vynadáno. A za třetí, podle papírků nepoznám, který z těch mnoha čtverečků je již vybombardován. Nemluvě o tom, že oblíbený trik na AH je zadání cílů plus mínus jeden čtvereček na všechny strany. Což umožňuje prohledávat celkem devět čtverečků. Na jedny cíle z deseti. A ty cíle bývají často volně loženy uprostřed pole, takže se dají najít pouze podle flaku, který když někdo zničí, tak už je nikdo nikdy nenajde. A prolétat s nosem na monitoru osum čtverečků, nic nenajít a na devátém být rozebrán hejhulou, kterému jsou cíle úplně volný, tak to je to co mě trápí. Pak se samozřejmě nikdo nemůže divit liknavosti osazenstva při plnění cílů mise.Zamračený
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ale je to furt lepší než mít jeden cíl a nad tím jeden prasomlejn letadel.
 
BP_Tyrl
Já netvrdím, jeden cíl. Já bych jen rád věděl kde opravdu jsou.
 
310_Falcon
AH_Enty napsal:
Normandie 43 - tam je dost velký území pro RED. Moře je frontou rozděleno na poloviny. Vždyť i konvoj a ponorky jsou na linii fronty. Chystám se již delší dobu navýšit počet lodí ke zničení. ALe je problém i v red pilotech - nechodí moc konvoj chránit. Blue tam mají ničit i auta na ostrově, asi jim to přidám do kombinace s loděma. Tzn. zničit oba druhy cílů.

Ano, u téhle mapy to s územím červených opravdu není tak zlé.

Jiná je situace u obou Normandií 1944. Jednak to příliš neodpovídá realitě tohoto válečného roku na západní frontě, ale především jde o to, že většina sestřelených red pilotů dopadá na nepřátelské území, jsou zajati a mapy často končí situací, kdy reds mají ještě k dispozici třeba i 30 letadel, ale už nejsou piloti. Zvětšení červeného území by prodloužilo herní dobu těchto map.
Upravil/a 310_Falcon dne 21-02-2008 15:49
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,398 návštěv