April 16 2024 19:44:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 - hacks (uprava kodu, neoficialni addony)
jofe
Joe Hallenbeck napsal:
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug

Bug, alebo cheat, na výsledku to nič nemení!Mrknutí

Sadni si prosím do lietadla, ktoré má aspoň 200 koňový motor bez sluchátok a garantujem Ti, že nebudeš pri plnom plyne počuť ani sám seba! Mrknutí
 
MK_KaiN
Joe Hallenbeck napsal:
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug


Ano zneužívání bugu k získání výhody nad protivníkem se trestá v každé online hře co znám. Mimo Ila. Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy tak je když už ne čítař, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.
 
1stCL_Fucida
GC3_Messik napsal:
Třeba AH server a jistě jsou i další. V budoucnu třeba bude i válka, pokud již občas neběží na SM. Chápu, že je jen na majiteli serveru co tam bude mít a co nemít ale přesto sound mod chtě nechtě půlí virtuální komunitu. Samotná existence sound modu a přechod serveru nám Non něco cpe co nechceme a ovlivňuje nás to. Stejné jakoby půlka pilotů zůstala na 3.00 s tím rozdílem, že 3.00 se dokážou připojit na 4.08 a nemusí ani tušit, že se jedná o 4.08 server. O férové hře nemůže být ani řeč. Po pár měsících budou dvě skupiny, které se ani ve vzduchu ani nemůžou potkat. Každá skupina hrající úplně jinou hru. A to je na hovno.Šklebící se


Myslím, že se na to můžeme dívat i úplně jinak. Co kdybys za čistého Šturmovika označil třeba verzi 4.05 a z "1946" bys udělal MOD jen s tím rozdílem, že není volně k dispozici, ale placený. Teoreticky ti lidé můžou zůstat na verzi 4.05, nikdo jim v tom nebrání. Tady je to stejné, všichni mohou zůstat na 4.08 a také jim v tom nikdo nebrání. Trh je nyní otevřený a vznikla další verze Šturmovika, kterou jen nedělal Oleg, ale už někdo jiný. A ty si můžeš vybrat, jestli zůstaneš na své původní 4.08, nebo půjdeš na novou SM 4.08. To, že je vše zatím relativně kompatibilní, je věc jiná. Ale já si stojím za tím, ať si "trh" zvolí, jakého Šturmovika chce létat. Do Olega tady řada z nás za ty roky nalila tisíce korun a osobně se necítím být Olegovi dále zavázán.

Ano, v základním principu je SM špatný, protože bez licencí naboural něčí práci a je veřejně prezentován (byť k jeho použití musíte mít originál, nedochází tedy k žádným finančním ztrátám u skutečných pratvůrců, ba možná naopak). Ale je přístupný skutečně každému a přitom dostatečně známý. A ještě k tomu je možné obě verze uzamknout pomocí CHRT. Takže v principu to špatné je, ale v konečném důsledku jednoduše nevidím žádný problém. To, že jsem se v oblasti modování začal osobně angažovat pro mě znamená třeba i to, že jsem ochotný akceptovat to, že někdo používá TrackIr, který já nepoužívám apod (byť v původní verzi byl pro mě ZCELA nepřijatelný). A jak už jsem uváděl X-krát jinde: je na vědomí a svědomí každého, jakou ze dvou verzí Šturmovika chce používat. Třeba u Lionů je to tak 2/3 pro SM a 1/3 bez. Zvláštní, že mezi námi v tomto ohledu nedochází ke konfliktům. Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
jofe napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug

Bug, alebo cheat, na výsledku to nič nemení!Mrknutí


V principu to ale mění mnohé. To jen v konečném důsledku není rozdílu. Můžeme to označit za "funkci, kterou Oleg implementoval pro majitele některých zvukových karet" - stejně jako třeba hezčí vodu pro majitele některých grafických karet. Principielně v naprostém pořádku. Prakticky samozřejmě totální pitomost. Čímž se nechci zastávat ani jednoho z vás, ale můžete se oba pustit do mě. Se mnou se tu už nikdo nebaví..nehádá..nic. Kde jsou Schmouddle, Monkey, TeeDee a další moji oblíbení hádači? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Rufu napsal:
Kristaboha tak to přestańte lítat a nefrflejte.Neexistuje dokonalá hra z pohledu uživatele.Ale ona žádná lepší není co?Šklebící se


Presne tak Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
MK_KaiN
Jestli si to dobře pamatuju, tak snad má vyjít ještě jeden patch a piča Oleg prohlašoval něco v tom smyslu že tam bude nějaká ochrana právě kvůli zamezení hackování. Ti co budou chtít lítat se SM zůstanou na 08 a bude klid, ne? Tedy do té doby než zas někdo prolomí i novej patch. Pak vám nezbude než čekat na Boba, jestli teda vůbec někdy vyjde Úsměv No a do té doby snad už bude většina z vás ve věku kdy vás začnou zajímat důležitější věci, jako třeba píchání, chlastání, dost možná někoho bude bavit i pracovat Šklebící se A přestanete řešit takovýhle kraviny.
 
clone9cz
MK_KaiN napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug


Ano zneužívání bugu k získání výhody nad protivníkem se trestá v každé online hře co znám. Mimo Ila. Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy tak je když už ne čítař, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.


sakra, musim se s kazdym bavit jako kdyby byl male decko, protoze jeho argumenty jsou zcestne

zneuzivani bugu v online hrach se tresta pokud se toto zneuzivani da prokazat, ve sturmoviku sonar prokazat nelze, proto se to ani netresta a kdyby to slo, tak se to jiste trestat bude, to se vsad

je tu ale jedno jenze, sonar je vec zavisla na HW (mozna driverech a jeste nastaveni hlasitosti), jsem tedy smiren s tim, ze vam vsem nekoupim nove zvukove karty

PS: ja napriklad slysim letadla v okoli az ze vadalenosti 50m (to jedine se stazenym plynem u 109), to uz kazdej davno strili
 
http://www.wwii-illusion.net
MK_KaiN
clone9cz napsal:
MK_KaiN napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug


Ano zneužívání bugu k získání výhody nad protivníkem se trestá v každé online hře co znám. Mimo Ila. Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy tak je když už ne čítař, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.


sakra, musim se s kazdym bavit jako kdyby byl male decko, protoze jeho argumenty jsou zcestne

zneuzivani bugu v online hrach se tresta pokud se toto zneuzivani da prokazat, ve sturmoviku sonar prokazat nelze, proto se to ani netresta a kdyby to slo, tak se to jiste trestat bude, to se vsad

je tu ale jedno jenze, sonar je vec zavisla na HW (mozna driverech a jeste nastaveni hlasitosti), jsem tedy smiren s tim, ze vam vsem nekoupim nove zvukove karty

PS: ja napriklad slysim letadla v okoli az ze vadalenosti 50m (to jedine se stazenym plynem u 109), to uz kazdej davno strili


Se mnou nemusíš mluvit jako z malým děckem, a ani se chovat tak povýšeně. Mě je naprosto lhostejné jestli někdo používá jakoukoli vychytávku proto aby dosáhl sestřelu. A je ochoten kvůli tomu podvádět. Takovými lidmi opovrhuji, a nestojí mi za řeč. Když si jdu zalítat, tak proto abych se u toho pobavil a zábava se u mě nerovná tomu že mám za hodinu na kontě 10 sestřelů.
A mimochodem, zcestná mě připadá tvoje tvoje snaha bojovat proti SM. Seš jak důmyslný rytíř don Chichot de la Mancha a jeho mlýny. Mrknutí
Upravil/a MK_KaiN dne 26-01-2008 21:20
 
clone9cz
dobra, dovedu to k dokonalosti, kdyz uz jsme se takhle onalepkovali, at to za neco stoji Mrknutí

nechal jsem si totiz jednu vec do zalohy Úsměv
MK_KaiN napsal:
....
Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy, tak je, když už ne čítař, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.


"cheater" znamena v ceskem prekladu "podvodnik" ... psal jsem o tom treba ve vlakne IL2 - Cheat (cheats) a jeste to tucne zvyrazni, vymluva na neznalost kazdeho anglickeho slovicka je tedy licha

v pravem slova smyslu jsi tedy napsal
MK_KaiN napsal:
....
Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy, tak je, když už ne podvodník, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.

kdyz si takhle podrazis nohy, tak se nediv

... ja za to nemuzu, nektery veci me pobavej, protoze je vidim a jinyho ani nenapadnou, za blazna me ma tedy spousta lidi. Delam si tedy dalsi carku, i kdyz nevim, jestli je to dobre nebo spatneŠklebící se
Upravil/a clone9cz dne 26-01-2008 21:54
 
http://www.wwii-illusion.net
AH_Ronsoc
MK_KaiN napsal:
Jestli si to dobře pamatuju, tak snad má vyjít ještě jeden patch a piča Oleg prohlašoval něco v tom smyslu že tam bude nějaká ochrana právě kvůli zamezení hackování. Ti co budou chtít lítat se SM zůstanou na 08 a bude klid, ne? Tedy do té doby než zas někdo prolomí i novej patch. Pak vám nezbude než čekat na Boba, jestli teda vůbec někdy vyjde Úsměv No a do té doby snad už bude většina z vás ve věku kdy vás začnou zajímat důležitější věci, jako třeba píchání, chlastání, dost možná někoho bude bavit i pracovat Šklebící se A přestanete řešit takovýhle kraviny.

A koho tu bavi lietat ? My sme za bod 1,bod2,a na ten treti si akosi neviem zvyknut Šklebící se
 
MK_KaiN
clone9cz napsal:
dobra, dovedu to k dokonalosti, kdyz uz jsme se takhle onalepkovali, at to za neco stoji Mrknutí

nechal jsem si totiz jednu vec do zalohy Úsměv
MK_KaiN napsal:
....
Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy, tak je, když už ne čítař, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.


"cheater" znamena v ceskem prekladu "podvodnik" ... psal jsem o tom treba ve vlakne IL2 - Cheat (cheats) a jeste to tucne zvyrazni, vymluva na neznalost kazdeho anglickeho slovicka je tedy licha

v pravem slova smyslu jsi tedy napsal
MK_KaiN napsal:
....
Kdo zneužívá sonar efekt v Ilovy, tak je, když už ne podvodník, tak určitě podvodník. Což je možná ještě horší.

kdyz si takhle podrazis nohy, tak se nediv

... ja za to nemuzu, nektery veci me pobavej, protoze je vidim a jinyho ani nenapadnou, za blazna me ma tedy spousta lidi. Delam si tedy dalsi carku, i kdyz nevim, jestli je to dobre nebo spatneŠklebící se


To neumíš lepší věci než chytat za slovíčka? Kdybys jen věděl kolik lidí se baví když čte na svk tvoje moudra. Úsměv Jinak zcela respektuji tvůj názor že si nejmoudřejší a nebystřejší, tobě se rovnat nemohu a ani nechci. Akorát mě překvapuje že tvůj bůh (jednou si mě ve wingsu asi půl hodiny přesvědčoval o jeho božství) Úsměv je pro SM a ty proti. Odvrátil se od víry? Cool
 
1stCL_Fucida
LOCK!
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,707,336 návštěv