May 17 2024 08:17:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
trvale mrtvy joy v Ilovi pri zapomenutem DVD
CharleeSkywalker
Mam takovy strange problemek...a uz me to stalo asi 15 let zivota a z nervu uz nic nezbylo...jde o tohle:

nainstaluju sturma, opattchuju a vse ej OK, vlezu do hry a nastavim joy (mam Saitek X52 a jako pedaly pouzivam pedaly od volantu Logitech DFP)...potud je vse OK...zaletim si a pak to vypnu...v okamziku kdy nastane jakykoli problem (zapomenu na image/DVDcko atd - proste ockoli pri cem musim shodit hru) tak po opetovnem vlezeni do hry uz nerozchodim joy a pokud vlezu do letadla tak mi v nem frci akorat rozhlizeni mysi - dokonce ani klavesnice nejede! Zkousel jsem uz vsechno...zovu patch, restar, zmena USB slotu, vypnuti konfiguratoru ovladacu ve woknech...proste vsemozne kombinace a jedine co funguje spolehlive je uninstal, vse smazat a instal...cili hodina v prdeli...j..jeste funguje prepsat vsechny konfiguracni soubory...ale to funguje jen polovicate, pokud totiz prepisu profil XX profilem jinym (nazyvejme ho XY) tak je vse OK, ale pokud si udelam svuj profil XYZ a zazalohuju ho a v pripade tohodle problemu pouziju opet zalohu tedy prepisu ve hre XYZ jeho vlastni zalohou, tak to nefrci...cili ve zkratce stale jedine reseni je reinstal...Smutný

OS pouzivam XPecka, ila mam 1946 opatchovany na 4.08m (nebo jak to je) a PC docela v pohdoe neboli jedu na plne detaily klidne i 1600x1200...tak jestli nahodou nekdo nevite co s tim...

boze dej at existuje snadne a trvale reseni
Upravil/a clone9cz dne 30-12-2007 03:08
 
GC3_Messik
tu mys mas na ps2 ci usb a klavesnici?
no ja bych jeste zkusil hrat bez nainstalovanych pedalu, preinstalit okna, zkousel jsi nainstalovat tvoje cd nekam jinam a tam jede ok? Pak uz me napada jen kladivo a nebo ČD Úsměv))
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
CW_boZZda
a zkousel jsi no-cd patch?
 
http://www.czechwings.com/
Rufu
No mě to připadá taky na ty pedály od volantu.Prostě je odinstaluj a pak to zkus.Jinak to co píše bozzďa -podívej se na gamecopyworld.com je to 4mb velký.
 
CharleeSkywalker
tak ted jsem to zkusil bez pedalu...a ono to nesouvisi, stejne to nejelo...a nesouvisi to i z toho pohledu ze kdyz jsem tam kopnul profil od kolegy tak ten tam samozrejme nic tak jak ja nastaveno nemel. abych byl presny...hodil jsem si tam to jeho nastaveni a problem ustoupil..v letadle vse fungovalo - tey klavesnice i joy ale bylo to nastaveno podle jeho joye nebo jak leta, tak jsem to vypnul s tim ze je to OK a dalsi den si to nastavim, zazalohuju a pofrcim...problem ale nastal ze druhy den po spusteni mi ve hre nesla mys...je to nejakym tim nastavenim v conf.ini - jede mi to jen kdyz mam stejny ukazatel mysi jak ve woknech. no...druhy den ta mys nesla..takze shodit Il a bylo to v prdeli..a to vse aniz by v nastaveni byla zminka o pedalech nebo saiteku...
 
Rufu
Tak ještě zkus zakázat ve správci systemu saitek magic mouse.
 
Joe Hallenbeck
At odinstaluje ovladace od Joye a volantu, procisti registry a pak to naistaluje zpet. Akorat bych prvne nainstaloval X52 a az potom ten volant.
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,562 návštěv