April 28 2024 07:17:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Urážka největšího kalibru
57MH_Zvire
AH_Cutora napsal:
57MH_Zvire napsal:
Na to znám docela dobrou léčbu. Skuste volnolezectví. Šklebící se Vřele doporučuju. To by jste nevěřili, jak je člověk najednouo v pohodě..... když je ochotný se zakousnout do skály, aby nespadl. :sm14:

To by nebylo nic pro me. Ja se houpu i v trojkach a bez spagatu bych tu uz mockrat nebyl.


Cože?!
Já jsem v dobách své nejlepší slávy (budiž jí země lehká, teď mám o 20 kg víc.... ) dával pětku na rozcvičku a s kolegou jsme se štengrovali, kdo vyleze sedmičkovej převis rychleji. Šklebící se

PS: Abych upřesnil. Mluvím o vápenci ne pískovci....

PPS: Je mi přes třicet a pravou ruku nezatnu v pěst. Na levé mě bolí prostředníček a celkově mám problémy psát jinak jak na klávesnici. A pak že prý sportem ku zdraví.
Upravil/a 57MH_Zvire dne 15-11-2005 12:40
 
airspace.cz
57MH_Zvire
LEGRA_HeRa napsal:
Udelate snad nekdo v Ilovi 90 fragu za 20 minut ?


Nooo.... Když budu startovat v opravdu velké skupině letadel..... Šklebící se
 
airspace.cz
312_HeRa
57MH_Zvire napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
Udelate snad nekdo v Ilovi 90 fragu za 20 minut ?


Nooo.... Když budu startovat v opravdu velké skupině letadel..... Šklebící se

Ty si zvire :sm6:
 
312raf.com
Kaspery
57MH_Zvire napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
Udelate snad nekdo v Ilovi 90 fragu za 20 minut ?


Nooo.... Když budu startovat v opravdu velké skupině letadel..... Šklebící se


:lol::lol::lol: Tzv. MULTIKILL
 
57MH_Zvire
Mo mo mo monsterkill!!!!!!
 
airspace.cz
Kaspery
57MH_Zvire napsal:
Mo mo mo monsterkill!!!!!!


Joo to jsem chtel napsat uz si nepamatuji jak to bylo Šklebící se
 
Twister
Mno musim rict ze grafika je pro jednoho meho znameho taky "priserna". Ano tim znamym je moje masinka. Compik pekne funi kdyz to ma dat do pohybu...

Co se tyce hracu CS atp. Tak an ty uz davno kaslu..

v pripade ze budou urazky na naseho "boha" pokracovat doporucuji :sm29:
 
Drevokocur
mno, něco pravdy na tom bude, Pacific je zpracovaný dost odflákle, Džungle na Guadalcanalu je k smíchu a IwoJima je taky dost pochybná. Holt Oleg asi spěchal.....

Taky celkově okolní terén vypadá z 8 000 metrů hodně kulatě a úřaduje povinná mlha. Možná by pomoh nějaký tweaker.

jinak proti modelům letadel nemůže mít nikod nic, kvalitou se jim žádná hra nevyrovná.

Ale když srovnám grafický engine IL2 a engine LOMAC tak to je pořád nebe a dudy. Nehledě že IL2 to zvládá z řádově nižšími nároky na grafiku.
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
3IAP_Momo
tak tak ...na grafiku at mi nikdo nešahá, neboť je to jediný důvod proč to hraju... není nad to kochat se za letu rudou září zapadajícího slunce a paprsky prosvítajícími mezi nadýchanými bělavými obláčky. A pozorovat jak si vlahý vítr pohrává s vlnky oceánu a tříští je o útesy pobřeží. No a pak přiletí Fučida (promin Jamamoto Šklebící se ) a romantika je v tahu a musím zase odjistit zbraně :sm32: a vysvětlovat mu pořád dokola že vrhá stín hranaté 190ky na nesprávném místě ... :lol:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
57MH_Zvire
Drevokocur napsal:
Ale když srovnám grafický engine IL2 a engine LOMAC tak to je pořád nebe a dudy.


QUE??
 
airspace.cz
1stCL_Jamamoto
57MH_Zvire napsal:
AH_Cutora napsal:
57MH_Zvire napsal:
Na to znám docela dobrou léčbu. Skuste volnolezectví. Šklebící se Vřele doporučuju. To by jste nevěřili, jak je člověk najednouo v pohodě..... když je ochotný se zakousnout do skály, aby nespadl. :sm14:

To by nebylo nic pro me. Ja se houpu i v trojkach a bez spagatu bych tu uz mockrat nebyl.


Cože?!
Já jsem v dobách své nejlepší slávy (budiž jí země lehká, teď mám o 20 kg víc.... ) dával pětku na rozcvičku a s kolegou jsme se štengrovali, kdo vyleze sedmičkovej převis rychleji. Šklebící se


PS: Abych upřesnil. Mluvím o vápenci ne pískovci....

PPS: Je mi přes třicet a pravou ruku nezatnu v pěst. Na levé mě bolí prostředníček a celkově mám problémy psát jinak jak na klávesnici. A pak že prý sportem ku zdraví.
:


Někde šplhat? V době výtahů, aut, letadel a jných vymožeností?
Proč???

Jediný sport, který uznávám a pěstuji jsou šachy, popřípadě šipky a biliár v hospodě....no možná i na bowling bych se nechal ukecat...:jamamoto:
 
313_OTU_oblak
ha. muj rekord online jsou dva spity Mk.V behem 2 minut, mozna tak double kill ale to bych asi nestihl. Jinak v UT jsme uz delali takový ptákoviny jak hra na 1000 fragů...bez kilu. rekord jsem měl tuším 384???? kamarád něco kolem 650.....Úsměv))ale to už bylo fakt na hlavu Úsměv Jinak pefektní řežba(prostě NEJ) v inetcafé byl SOF....mapa Ravensoft. V 10 lidech to bylo prostě sado-maso....Úsměv
A CS???jojo, hrál jsem to ale přešel jsem na SOF a UT Úsměv taktéž SIN se mi vyhnul...
 
313_Paegas
1stCL_Jamamoto napsal:



Někde šplhat? V době výtahů, aut, letadel a jných vymožeností?
Proč???

Jediný sport, který uznávám a pěstuji jsou šachy, popřípadě šipky a biliár v hospodě....no možná i na bowling bych se nechal ukecat...:jamamoto:


Jamamoto, až přijedu do Prahy na návštěvu za bratránkem, tak ti dám vědět a mohli bychom se sejít. Ještě mi tam chybí maryáš a tv sporty jako je formule a jsi moje krevní skupina.:jamamoto::sm38:
 
1stCL_Jamamoto
313_OTU_Paegas napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:



Někde šplhat? V době výtahů, aut, letadel a jných vymožeností?
Proč???

Jediný sport, který uznávám a pěstuji jsou šachy, popřípadě šipky a biliár v hospodě....no možná i na bowling bych se nechal ukecat...:jamamoto:


Jamamoto, až přijedu do Prahy na návštěvu za bratránkem, tak ti dám vědět a mohli bychom se sejít. Ještě mi tam chybí maryáš a tv sporty jako je formule a jsi moje krevní skupina.:jamamoto::sm38:


Tak to určitě dej! Maryáš jsem hrál naposledy velmi, velmi dávno...ale po krátkém osvěžení pravidel bych si ho klidně dal...a formule? To jsi odhadl dobře, je to jediný sport, který pravidelně sleduji...to už musí být, abych nějaký závod vynechal....:jamamoto:
 
Mungo
313_OTU_Gryzlov napsal:
Momo, jestli chceš, mohu Ti udělat pěknou slohovou práci na téma "CS a realita aneb hra pro malé děti, kterým pískoviště nestačí" Úsměv Zaručeně tím nakopneš do citlivého místa každého "counterstrikistu".


Naco slohovu pracu? Kazdy (okrem CS-karov) vie, ze su to v skutocnosti zamaskovani Quakeri. :sm13: CS nema a nikdy nemalo s realitou nic spolocne.
To je vlastne dovod, preco som ho prestal hravat. Ked uz, tak nahodim Day of Defeat a ked chcem drsnejsiu realitu, tak America's Army.
 
Kaspery
Jo DoD je mnohem lepsi mod pamatuji ho od 1.3 a uz tehdy mi daval mnohem vice zabavy nez CS
 
VGR_Ghost
Ať si kvákáči remcaj co chtěj. IL2 je krásná hra a jak já se dokážu jeho grafikou kochat... Ať klidně kecaj, já když vždycky vidím takovéhle scenérie (viz linky níže), zapomínám na válku kolem sebe. Šklebící seŠklebící seŠklebící se IL2 je hra pro lidi, kváka hrajou děti a *censored*.

http://virtualgri...les/01.jpg
http://virtualgri...les/02.jpg
http://virtualgri...les/03.jpg
http://virtualgri...les/04.jpg
http://virtualgri...les/05.jpg

PS: kdo tu řikal něco o F1? Ať žije team McLaren!:sm6:
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
Maxxis
3IAP_Momo napsal:
Jsem zdrcen :mad:....naprosto totálně, a hned vám vysvětlím proč..
Procházím si obrázky z Ila na kompu a na pokoj přijde kamoš od spolubydly a kouká a pak říká, že to je úplně hnusná grafika a co sa mě na tem líbí ?!?!?!?!? Vyděšený PRÝ CO SA MĚ NA TEM LÍBÍ ??????Naštvaný:no:

nechápu....byl jsem zaskočen a v šoku... po minutě hlubokého zklamání jsem se vzpamatoval a zeptal se ho co sa mu na tem asi tak nelíbí?...a on že třeba tady ten most...takový hnusně hranatý...?!?!?...tak sem mu začal vysvětlovat že je to LETECKÝ simulátor a na vlakový, a on že ta krajina jak je trapně rovná , tak sem naznačil že je to na východě a tam to tak prostě bývá ale on furt otravoval....a než sem stihnul pustit Ila abych mu to ukázal "za pohybu" tak zdrhnul s tím že už musí jít....tak mě tu nechal nasraného a uraženého...

Pánové piloti a dámy pilotky - musíte uznat, že ten člověk byl divný a neměl vůbec vkus a vůbec takovýmto věcem nerozumí , že jo ? :yes:

Furt se ale ptám?...jak si mohl dovolit Říct o Ilovi že má hnusnou grafiku?????..... :bigeek: :sm41::sm23:
- doufám že mě v téhle záležitosti náležítě podpoříte :lol:


ukaž mě ho a ja mu prokopnu kolenem hlavu :sm33:
 
Josef Ruhme
Ztvárnění země se mi v Ilovi nelíbí, když vidím skutečné záběry je to zcela někde jinde. Naprosto otřesná mi přijdou třeba letiště.
Ale je to i dané tvůrcem mapy, jestli si s tím do detailů vyhraje nebo to odflákne.
 
Cmelaci-Bagos
1stCL_Jamamoto napsal:
313_OTU_Paegas napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:



Někde šplhat? V době výtahů, aut, letadel a jných vymožeností?
Proč???

Jediný sport, který uznávám a pěstuji jsou šachy, popřípadě šipky a biliár v hospodě....no možná i na bowling bych se nechal ukecat...:jamamoto:


Jamamoto, až přijedu do Prahy na návštěvu za bratránkem, tak ti dám vědět a mohli bychom se sejít. Ještě mi tam chybí maryáš a tv sporty jako je formule a jsi moje krevní skupina.:jamamoto::sm38:


Tak to určitě dej! Maryáš jsem hrál naposledy velmi, velmi dávno...ale po krátkém osvěžení pravidel bych si ho klidně dal...a formule? To jsi odhadl dobře, je to jediný sport, který pravidelně sleduji...to už musí být, abych nějaký závod vynechal....:jamamoto:


Kurva chlapi, konečně pořádný sportovci jako já. Mariášek a ty vostatní sporty jojo. Pěkně v klidu u píva a cigárko. Eště akorát chybí gaučink, ale to je asi u TV sportů normál). No a po těhlech sportech je ideální bílej sex (vyžrat lednici) a nemá to chybu. Úsměv
 
http://cmelaci.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,772,778 návštěv