April 28 2024 10:58:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Urážka největšího kalibru
3IAP_Momo
Jsem zdrcen :mad:....naprosto totálně, a hned vám vysvětlím proč..
Procházím si obrázky z Ila na kompu a na pokoj přijde kamoš od spolubydly a kouká a pak říká, že to je úplně hnusná grafika a co sa mě na tem líbí ?!?!?!?!? Vyděšený PRÝ CO SA MĚ NA TEM LÍBÍ ??????Naštvaný:no:

nechápu....byl jsem zaskočen a v šoku... po minutě hlubokého zklamání jsem se vzpamatoval a zeptal se ho co sa mu na tem asi tak nelíbí?...a on že třeba tady ten most...takový hnusně hranatý...?!?!?...tak sem mu začal vysvětlovat že je to LETECKÝ simulátor a na vlakový, a on že ta krajina jak je trapně rovná , tak sem naznačil že je to na východě a tam to tak prostě bývá ale on furt otravoval....a než sem stihnul pustit Ila abych mu to ukázal "za pohybu" tak zdrhnul s tím že už musí jít....tak mě tu nechal nasraného a uraženého...

Pánové piloti a dámy pilotky - musíte uznat, že ten člověk byl divný a neměl vůbec vkus a vůbec takovýmto věcem nerozumí , že jo ? :yes:

Furt se ale ptám?...jak si mohl dovolit Říct o Ilovi že má hnusnou grafiku?????..... :bigeek: :sm41::sm23:
- doufám že mě v téhle záležitosti náležítě podpoříte :lol:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
310_cibule
Momo, nic si z toho nedělej. Dyť ten člověk ani pořádně neumí čéééésky Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ten člověk je křupan.:confused:NaštvanýŠklebící se
 
1stCL_Novotny
No je to jen hlóóópéé HOVĚZO Z HLAVÓÓ DRŮBEŽO!!!!:sm12:
 
313_OTU_Blc
Njn ... pan Quake 4 to neoceni, i blby ctverec by nejspis mel mit 40 000 polygonu... Mrknutí
Nechme je pri tom a my si budem rozumet i bez nich ...:sm36:
 
GC3_Messik
jj IL je náš miláček, který qejkisti nikdy nepochopěj jelikož nemají rádi letadýlka.. pak to berou jak čitě dogfighteřinu a létat proti nim je děs.. takovej deatmatch ve vzduchu s lavočkama :yes::lol::lol::lol:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
AH_James_Gastowski
jo, to je vpohodě, to mi zas spolubydla říkal, že grafika je pěkná, že jsou ty letadla pěkně udělaný, ale když to lítáme zevnitř tak je to hnus Úsměv A pak vždycky říkal, že je to strašná nuda, že půl hodiny někam letím, pak mě někdo sestřelí a půl hodiny nudnýho letu Úsměv (no prostě další hráč CSka) Šklebící se
Ale nám to nevadí, budem lítat, až se z nás bude kouřit...
 
ECL_Bean
infidel - neboli nevěrec
nebrat vážně :sm19:
 
313_OTU_oblak
Momo, taky jsem čelil názoru že targetware má hmusnou grafiku a přitom letadla má naprosto úžasně zpracované - holt když někdo kouká na grafiku a ne na hratelnost tak je mu těžko co vysvětlovat...
to samé se šturmem nebo ww2ol......už se mi to taky stalo...ale musím zase říct že jsem měl návštěvu která naopak vyzdvihla kvalitu tankových bitev ve ww2ol Úsměv))))
každý rád něco jiného..někdo qváka na 1000 způsobů, někdo letadýlka Úsměv
 
313_Paegas
Momo Oblaku Watsone co tak to probrat u :sm36::sm38:?
 
1stCL_Jamamoto
Tak já ti něco povím Momo....grafika v ILovi je naprosto úžasná! Vysvětlím proč: Od mala se hodně bojím výšek...když jsem se přistěhoval tam, kde teď bydlím(13. patro), 14 dní jsem se naprosto vážně nemohl podívat z okna. A proč to tu vykládám? No, když jsem se v ILovi poprvé odlepil od země a podíval se dolů, měl jsem naprosto regulerní závrať a než jsem si na to zvykl bál jem se, že mi tahle hra bude kvůli tomu zapovězena....
A pokud se proletš třeba nad Krymem, nebo Kubání, máš tam krásné kopce, Normandie se svými políčky a vesničkami je vyloženě žraso...často se tím jen tak kochám a pak přiletí nějakej dobrák jako ty a mohu se kochat z padáku..

Pokud tvůj kámoš perfekcionalista hraje CS, zeptej se ho, jak je možné, že si ten jeho pajdulák neumí lehnout(to jsme dokázali jako taktický prvek už jako děti, když jsme si hráli na vojáčky), a nebo, jak to ti borečci dělají, když lezou po kolmém žebříku a přitom jsou schopní to obouruč z automatu solit do protivníků pod nimi...Zaručeně ho tím nasereš....Mrknutí:jamamoto:
 
313_Paegas
1stCL_Jamamoto napsal:
...když jsem se přistěhoval tam, kde teď bydlím(13. patro), 14 dní jsem se naprosto vážně nemohl podívat z okna. A proč to tu vykládám? No, když jsem se v ILovi poprvé odlepil od země a podíval se dolů, měl jsem naprosto regulerní závrať a než jsem si na to zvykl bál jem se, že mi tahle hra bude kvůli tomu zapovězena....
:jamamoto:


no, možná je to tím že jsem kdysi lítal na L-13, v letadlech závrať nemám, ale stačí mi 7. patro na balkoně a jsem připosr.....:sm38:..asi námět pro psychiatra :sm19:
 
57MH_Zvire
Na to znám docela dobrou léčbu. Skuste volnolezectví. Šklebící se Vřele doporučuju. To by jste nevěřili, jak je člověk najednouo v pohodě..... když je ochotný se zakousnout do skály, aby nespadl. :sm14:
 
airspace.cz
313_Gryzlov
Momo, jestli chceš, mohu Ti udělat pěknou slohovou práci na téma "CS a realita aneb hra pro malé děti, kterým pískoviště nestačí" Úsměv Zaručeně tím nakopneš do citlivého místa každého "counterstrikistu".
 
AH_Cutora
57MH_Zvire napsal:
Na to znám docela dobrou léčbu. Skuste volnolezectví. Šklebící se Vřele doporučuju. To by jste nevěřili, jak je člověk najednouo v pohodě..... když je ochotný se zakousnout do skály, aby nespadl. :sm14:

To by nebylo nic pro me. Ja se houpu i v trojkach a bez spagatu bych tu uz mockrat nebyl.
 
Liptow
ale mosty v ILovi su fakt dost zle Mrknutí
 
Cmelaci-Bagos
Liptow napsal:
ale mosty v ILovi su fakt dost zle Mrknutí


Já je nepodlítávám, tak sem si nevšim Pff
 
http://cmelaci.com
312_HeRa
Ad GRAFIKA: Hlavne ze Quakeri si sami orezavaj grafiku ve svych confech aby jim to nahodou nebezelo min nez 100 FPS. A proc se pan ohani Quakem, kdyz stejne proQ scena stale frci Q3 a ne Q4. A tam je grafika lepsi , ne ? Takze to neni o grafice ??? Udelate snad nekdo v Ilovi 90 fragu za 20 minut ? Asi ne. Ale poteseni z tech nekolika malo sestrelu je vetsi Úsměv
Takze Quake3 je presnej, ve finale graficky osklivej a nerealnej.

CSko je uplne o necem jinem.....po nastupu 1.6ky se to fakt "neda"(trosku ulitli hitboxy) hrat a jestli si ten clovek, ze CSko(1.6) je o skillu tak ma asi vymazano Úsměv
Lame full auto strelba je to co dnes v CS plati. LEGRA to kdysi hravala hodne, ale nove verze jsou o nicem. Nekdy si to pro zabavu strcim, ale uz jen tak rekreacne.
Takze CSko je nepresny, graficky zastaraly (Call of Duty 2 je proti tomu virtualni realita) a nerealny.

ZLATEJ graficky peknej IL2 a presnej DOOM2 :sm27:
 
312raf.com
312_HeRa
313_OTU_Gryzlov napsal:
Momo, jestli chceš, mohu Ti udělat pěknou slohovou práci na téma "CS a realita aneb hra pro malé děti, kterým pískoviště nestačí" Úsměv Zaručeně tím nakopneš do citlivého místa každého "counterstrikistu".


Pozor neni verze jako verze Úsměv :sm41:
 
312raf.com
Kaspery
Mezi nami ten kdo to prohlasil je IT analfabet pac by mu hned doslo, ze neco nabusit polygony neni problem, ale problem je najit masinu ktera to utahne zvlaste kdyz bojuje cca. 50 lidi najednou na xset km ctverecnych s dohledem hrace 10km. U fps strilecek vidi 50m pred sebe a 200m uz je hrozna dalka, trapky...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,407 návštěv