May 17 2024 06:23:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Help-saitek SST a Vista
Rufu
Používáte někdo SST pod Vistama?Co jsem zpozoroval tak se změnila přípona z dat na pr.Tudíž mi nefunguje profil z XP ve Vistách.
Ví někdo o nějakém převodníku?
Nebo způsob jak zprovoznit verzi SST z XP ve Vistách.Naštvaný
 
Vampiir
Rufu napsal:
Používáte někdo SST pod Vistama?Co jsem zpozoroval tak se změnila přípona z dat na pr.Tudíž mi nefunguje profil z XP ve Vistách.
Ví někdo o nějakém převodníku?
Nebo způsob jak zprovoznit verzi SST z XP ve Vistách.Naštvaný

mě to nefunguje ani pod XP
 
WT_Flan
Kdyz jsem tak trochu oblezl Saitek web, nenasel jsem pro Vista zadny sst fajly ke stazeni, pouze drivery pro jednotliva ruzna kvedladla. Pro XP tam sst exace najit lze...
Ja teda nevim jestli Saitek pochopil, ze jejich programovaci soft pro kvedlatka lidi chteji pouzivat nejen pod XP...
Kuprikladu pres SST mam namapovane centrovani pohledu TIR.
 
WT_Pedropan
Saitek toho v posledni dobe, bohuzel, nepochopil vic.

Takze v soucasnosti dodava hardware s novym SST (ten vam pri instalaci nemilosrdne smazne tu predchozi), ktery generuje setfaily s priponou .dat, misto puvodnich .pr0.
Puvodni samozrejme na novem SST nefunguji. Kdo by snad zajasal, ze ve slozce svych profilu najde i soubory .dat, ktere byly vygenerovany soucasne s .pr0, hned ho vyvedu z omylu. Ty totiz na novem SST nefunguji.
Prevodnik zatim neexistuje, pracuje se na nem.
Takze, pokud si snad nektery saitekar poridi tohle:
http://www.highin...ent&id=609
durazne varuju pred instalaci noveho SST. Je lepsi si nechat stary se svymi profily (je i uzivatelsky prijemnejsi - novy nema grafiku a badat v pameti, ktere tlacitko zrovna programuji je dost fuska) a zarizeni zatim provozovat pouze na driverech primo pres Sturma.
Alespon do doby, nez to panove v Saiteku vyresi. Instalace noveho SST vam sice po par kotrmelcich nabidne programovani vsech zarizeni, profily jsou vsak nefunkcni.
Po ctyrech hodinach jsem to po silenych orgiich v registrech dal celkem do poradku (tedy do puvodniho stavu pred instalaci te nove prisernosti...)Vyděšený


EDIT: Pismenka
Upravil/a WT_Pedropan dne 12-11-2007 21:06
 
http://www.wtigers.org/
WT_Flan
WT_Pedropan napsal:
Saitek toho v posledni dobe, bohuzel, nepochopil vic.

Takze v soucasnosti dodava hardware s novym SST (ten vam pri instalaci nemilosrdne smazne tu predchozi), ktery generuje setfaily s priponou .dat, misto puvodnich .pr0.
Puvodni samozrejme na novem SST nefunguji. Kdo by snad zajasal, ze ve slozce svych profilu najde i soubory .dat, ktere byly vygenerovany soucasne s .pr0, hned ho vyvedu z omylu. Ty totiz na novem SST nefunguji.
Prevodnik zatim neexistuje, pracuje se na nem.
Takze, pokud si snad nektery saitekar poridi tohle:
http://www.highin...ent&id=609
durazne varuju pred instalaci noveho SST. Je lepsi si nechat stary se svymi profily (je i uzivatelsky prijemnejsi - novy nema grafiku a badat v pameti, ktere tlacitko zrovna programuji je dost fuska) a zarizeni zatim provozovat pouze na driverech primo pres Sturma.
Alespon do doby, nez to panove v Saiteku vyresi. Instalace noveho SST vam sice po par kotrmelcich nabidne programovani vsech zarizeni, profily jsou vsak nefunkcni.
Po ctyrech hodinach jsem to po silenych orgiich v registrech dal celkem do poradku (tedy do puvodniho stavu pred instalaci te nove prisernosti...)Vyděšený


EDIT: Pismenka


No takze cerna je vskutku cerna. Tudiz ve Vistach na joy centrovaci funkci TIR (def. klavesa F12 ??? ) dostat nelze. Bez SST me jiny figl nenapada.
 
1stCL_Esquilax
SST se pod Vistama dá zprovoznit, jenom se nesmí instalovat ovladače z jejich stránek, ale z jejich fóra. Velmi originální přístup.Naštvaný

Takže odinstalovat staré SST a ovladače a nainstalovat nové odtud:

http://www.saitek...hp?t=11552

Profily pak fungují (alespoň u mě) a tlačítka se dají namapovat jako na starých SST.
 
GC3_Chroust
jj tyhle ovladace mam uz delsi dobu, jsou dobre i pro verzy X52 PRO kdy se tam daji diky nim nastavit ty svetla pokud je ma nekdo zaple a chce si zmenti barvicky Vyděšený A pak s tim fakci lip naky ty programky myslim...
 
spike_six
WT_Flan napsal:
No takze cerna je vskutku cerna. Tudiz ve Vistach na joy centrovaci funkci TIR (def. klavesa F12 ??? ) dostat nelze. Bez SST me jiny figl nenapada.


a co místo mapování klávesy z trackiru na joystick namapovat nenaprogramovanej joybutton do softu od trackiru?... to pod vistama taky zlobí?... :-)
 
WT_Flan
spike_six napsal:
WT_Flan napsal:
No takze cerna je vskutku cerna. Tudiz ve Vistach na joy centrovaci funkci TIR (def. klavesa F12 ??? ) dostat nelze. Bez SST me jiny figl nenapada.


a co místo mapování klávesy z trackiru na joystick namapovat nenaprogramovanej joybutton do softu od trackiru?... to pod vistama taky zlobí?... :-)


Je fakt, ze jsem zatim jine moznosti nehledal, takze jestli to jde...skvele.Mrknutí
 
WT_Flan
Mňo, takže jako hotkey tam navolím akorát klávesy, cudle z džoje ne ne...
 
WT_Pedropan
WT_Flan napsal:
Mňo, takže jako hotkey tam navolím akorát klávesy, cudle z džoje ne ne...


Coz bylo jasne predem, bo tohle uz jsme davno zkouseli.
Do vetsiny beznych aplikaci, ktere nejsou defaultne urceny k pouziti nasich ruznych udelatek, nelze primo aplikovat tlacitka z cehokoliv. Pouze pres programovaci softwary lze zprostredkovat pokyny klavesnice...
 
http://www.wtigers.org/
WT_Flan
WT_Pedropan napsal:
WT_Flan napsal:
Mňo, takže jako hotkey tam navolím akorát klávesy, cudle z džoje ne ne...


Coz bylo jasne predem, bo tohle uz jsme davno zkouseli.
Do vetsiny beznych aplikaci, ktere nejsou defaultne urceny k pouziti nasich ruznych udelatek, nelze primo aplikovat tlacitka z cehokoliv. Pouze pres programovaci softwary lze zprostredkovat pokyny klavesnice...


Jo jo, jak jsem s tim vcera blbnul, postupne jsem si zacal zase vzpominat, kterak toto uz jednou bylo na poradu dne...Úsměv V TIR jsem se hrabal naposledy "ani nepamatuju.
 
WT_Pedropan
No vidis, sklerotiku...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
spike_six
WT_Pedropan napsal:
WT_Flan napsal:
Mňo, takže jako hotkey tam navolím akorát klávesy, cudle z džoje ne ne...


Coz bylo jasne predem, bo tohle uz jsme davno zkouseli.
Do vetsiny beznych aplikaci, ktere nejsou defaultne urceny k pouziti nasich ruznych udelatek, nelze primo aplikovat tlacitka z cehokoliv. Pouze pres programovaci softwary lze zprostredkovat pokyny klavesnice...


ale můžou za to teda Visty, protože v XP mi to funguje bez problému... škoda... Zamračený
 
WT_Flan
spike_six napsal:
WT_Pedropan napsal:
WT_Flan napsal:
Mňo, takže jako hotkey tam navolím akorát klávesy, cudle z džoje ne ne...


Coz bylo jasne predem, bo tohle uz jsme davno zkouseli.
Do vetsiny beznych aplikaci, ktere nejsou defaultne urceny k pouziti nasich ruznych udelatek, nelze primo aplikovat tlacitka z cehokoliv. Pouze pres programovaci softwary lze zprostredkovat pokyny klavesnice...


ale můžou za to teda Visty, protože v XP mi to funguje bez problému... škoda... Zamračený


Moment, CO presne ti funguje pod XP ??? Mne totiz nejde dostat centrovaci funkci TIR na volny cudl joye bez SSZ ani pod XP. Zamračený
 
Jp-
eeee joy de na tir namapovat uplně v klidu soft od tiru to umí i pod vistama i pod XP
 
WT_Flan
Jp- napsal:
eeee joy de na tir namapovat uplně v klidu soft od tiru to umí i pod vistama i pod XP


No, tak ja to tam neumim dostat ani kdyz jsem pri tom zcela v klidu. Zas tam moc jsem to nepresvedcoval, proste jsem zkousil asi dvakrat narvat do hotkeys, neslo to, zatimco klavesy hnedle.

Problem verze ovladacu joye ? Nebo TIR ? Nebo jak ?
 
spike_six
WT_Flan napsal:
Moment, CO presne ti funguje pod XP ??? Mne totiz nejde dostat centrovaci funkci TIR na volny cudl joye bez SSZ ani pod XP. Zamračený


já mam pauzování TIRu na nenaprogramovaným tlačítku č. 6 Saiteku Evo Force a centrování na tlačítku č. 4 plynový páky (to stejně ani programovatelný není)... TIR soft je verze 4.1. build 30, ale fungovalo to úplně stejně i ve starších

v nastavení hotkeys se jen klikne na change a pak zmáčkneš tlačítko joye, žádný laborování není potřeba... maximálně kdyžtak zkusit Refresh DirectInput, to mi zabralo, když mi jednou TIR odmítal na tlačítko reagovat (asi jsem tenkrát zapojil napájení FF joye až po spuštění TIRu, už nevím přesně...)

[img]http://img408.imageshack.us/img408/7198/tirjoybuttonqt2.th.jpg[/img] is not a valid Image.
 
WT_Flan
Tusim, ze to bude nejaka takova prkotina...treba ze ten cudl je furt nabindovanej pres SST a TIR to cuje, nebo neco takovyho...
To napajeni to ale nebude.

Jenze...
Proc mi to teda neslo tenkrat, kdy jsem se pokousel cudl vnutit TIRu jeste pred tim nez jsem nahodil a naprogramoval SST.
Pokud ti to jde, pak neco delam ( mam ) blbe...
Pedro, ctes to ? Šklebící se
 
WT_Horrido
Mas blbe Saitek Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,833 návštěv