May 17 2024 21:13:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
Ace14

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS: Black shark (Ka-50)
Joe Hallenbeck
Liptow napsal:
Sicher napsal:
Na LockOnu mi vadí ty americké hračky co jezdí po nebi jak na horský dráze, nadřazená účinost AMRAAMů a Sidewinderu je taky na poblinkání


A k tomu ta este Messerschmitt vykrutil v Spitovi a Fw190 prestupal v lavocke, co?

Ak nie si schopny vyuzit R-27R/T (ktora na rozdiel od LockOnu v konflikte Etiopia/Eritrea dosiahla skore 0 na 24 odpalov), omnoho lepsiu manevrovatelnost Su/Mig, Schlemm a R-73 s trojnasobnym dosahom oproti neduzivej AIM-9L tak odporucam hrat Raid over Moscow alebo Manic Miner. Btw AMRAAM je v LockOne najviac zmrsena raketa, ktoru popletie aj z kabiny vyhodena plechovka od piva.


Cece ja bych rekl ze Mig-29 byl manevrovatelnejsi nebo se pletu? Nevim jak to je Sucek.
Ja teda nevim jakej ma dosah AIM-9L, ale R-73 kolem 18 mil?
313_FlyBoy
RY-C
 
Sicher
Liptow napsal:
Sicher napsal:
Na LockOnu mi vadí ty americké hračky co jezdí po nebi jak na horský dráze, nadřazená účinost AMRAAMů a Sidewinderu je taky na poblinkání


A k tomu ta este Messerschmitt vykrutil v Spitovi a Fw190 prestupal v lavocke, co?

Ak nie si schopny vyuzit R-27R/T (ktora na rozdiel od LockOnu v konflikte Etiopia/Eritrea dosiahla skore 0 na 24 odpalov), omnoho lepsiu manevrovatelnost Su/Mig, Schlemm a R-73 s trojnasobnym dosahom oproti neduzivej AIM-9L tak odporucam hrat Raid over Moscow alebo Manic Miner. Btw AMRAAM je v LockOne najviac zmrsena raketa, ktoru popletie aj z kabiny vyhodena plechovka od piva.


Mám asi jinou verzi LockoOnuÚsměv
 
czs_scharck
Jaké jsou rozdíly mezi DCS: Black Shark a DCS: Black Shark 2 ?
Mimo ceny 10 a 40 dollarů .... ?
"DCS: Black Shark 2" is a greatly improved version of the original "DCS: Black Shark" that brings many new features.
Například ?
Koupit 2, nekoupit 2 ?
Upravil/a czs_scharck dne 07-05-2012 06:24
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
313_Nevo
V skratke:
..new campaign, in-cockpit shadows, improved AI, fast mission generator..

+ hlavne BS2 je sietovo kompatabilny s A10

Cely list najdes tu:
Black Shark 2 - List of Improvements

Recenzia:
SimHQ Review - DCS: Black Shark 2
Upravil/a 313_Nevo dne 07-05-2012 06:41
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Hoper
Scharcku, jak píše Nevo - nejdůležitější je to, že si nechávají zaplatit za kompatibilitu s A-10. A nyní i kompatibilitu s DCSW. Pokud nemáš BS, kup určitě full BS2. Pokud už BS máš, pak stojí za zvážení, co kupovat - plnou / upgrade. Proč ? Viz co jsem psal na SVZ o vkládání stávajících letadel/licencí do DCSW :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
Díky.
Po A-10 ani po Mustangu netoužím.
Nemám teď moc času to všechno přelouskat ale počítám, že v dohledné době ho mít budu a snad se zase podívám i do vzduchu.
Začínám tedy pomalu shánět informace a novinky. Úsměv
Cliffs of Dover tu ode mne vypadá, že na to aby byl ve stavu, jak jsme si představovali, bude potřebovat ještě tak 2-3 roky upravování a překopávání ... on Oleg věděl, proč bylo od toho lepší raději rychle utéci. Pff
Tak budu střídat Ila s modernou.

Mám tu původní Lock on + Flaming Cliffs 2.0 (tam jsem se dostal k pár misím se Su-25T, dostal jsem 3 metály a několik rakviček Úsměv , dál už ale ne, přestávalo být tehdy dost času)
O Ka-50 jsem silně uvažoval, (jednoho tu mám pár let ve vitrínce a je to prostě krásnej mixér) ale pak právě začínalo uvývat toho času,
takže jsem ho nekoupil s tím, že až budu mít času více, bude alespoň levnější ... (a on je Úsměv za 10 babek) ... ale teď na mě vyrukují s nějakým DCSW a dalším Kamovem vol.2 za 40 babek, čtveráci jedni. Zamračený Úsměv
Tak nevím, co teď ... a do toho, Hoper san, ta tvá zmínka o StarForce ... uáááá.
Upravil/a czs_scharck dne 07-05-2012 12:41
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
draka
Tiež som BS2 kúpil nedávno, celkom spokojnosť, aj keď do kampaní som sa ešte nepustil, furt ešte šprtám Úsměv

StarForce by som sa nebál, počeť aktivácií je tuším cca 8 alebo 9 a keď to pri odinštalácií korektne deaktivuješ, tak si ju neminieš. Naviac mi bolo povedané, že keď sa mi minú, môžem napísať na support a oni mi ich potom obnovia Zamračený
 
313_Nevo
No, asi ako pisu v tej recenzii, pokial ti nie je luto tych 40emerickych, tak chod do toho, dostanes za to 'slusnu porciu'. Pokial ano, kup BS1 a skus pockat co sa vyvrbi z DCSW Šklebící se

Hmmm a este take pocty

29.98 (from BS1 to BS2) = 9.99 (BS1) + 19.99 (Upgrade to BS2)

39.99 (BS2) = 39.99 (BS2)


Ale je to len moj nazor, a mozem sa mylit Mrknutí Šklebící se

CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
czs_scharck
Těch cen jsem si všiml. Úsměv
Asi tedy vezmu zatím tu 1 a uvidím.
Stejně, než to bezpečně odlepím od země a posadím, vydají FC3.
Dik.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
draka
Mimochodom, pre DCS WH a DCS BS2 existuje komplet čeština a hromada preložených manuálov, ak by niekto náhodou nevedel Úsměv
 
Hoper
Scharcku, když teď koupíš BS1, budeš mít možná (MOŽNÁ) lehký problém s DCSW
Mno, ono BS1 tam ani nedostaneš, takže budeš muset koupit BS2. A možná se ti pak stane, že abys měl BS2 v DCSW, budeš muset mít souběžně nainstalenou BS1 - tohle jsem se totiž zatím nedočetl (ale neprocházel jsem to forum komplet)
Osobně bych být tebou šel rovnou do BS2 ...

ed: a nebo ještě chvilku počkej a až bude možné aktivovat BS2 v DCSW, dám ti vědět - protože já právě BS2 mám jako upgrade z BS1..
Upravil/a Hoper dne 07-05-2012 22:59
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
Pokud pak bude potřeba ta 2, tak přikoupím jen ten upgrade z 1 na 2 a ještě ušetřím 10 dollarů, než to brát hned celé, pokud tedy nezmění ceny ...
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
czs_scharck
A jéje, tak jsem dnes koupil download verzi prvního Ka-50.
Nainstalováno -> restart,
všiml jsem si, že jsou tam ke stažení ještě dva patche (1.0.1.c a 1.0.2), stáhnul jsem je a nainstaloval, po každém jsem dal restart.

Nespustím to ale, respektive mohu se dívat pouze na hlavní menu.
Nedostanu se do Options, nespustím training ani misi. Maximálně se zobrazí briefing a pak vždy následuje toto:

[img]http://inlinethumb60.webshots.com/50811/2724189410102969420S500x500Q85.jpg[/img] is not a valid Image.

dám to OK, jakoby to pokračuje ale vyskočí zase další.

[img]http://inlinethumb63.webshots.com/49918/2542154300102969420S500x500Q85.jpg[/img] is not a valid Image.

a další

[img]http://inlinethumb62.webshots.com/49661/2866128110102969420S500x500Q85.jpg[/img] is not a valid Image.

snad jsem ty obrázky nepřehodil ...
ale pokaždé to končí tímto: Naštvaný

[img]http://inlinethumb34.webshots.com/50593/2124482970102969420S500x500Q85.jpg[/img] is not a valid Image.

.... co teď ? Zamračený
_________________________________________________________________
Win 7 64bit
Intel Core i5 750 2.67GHz
4 GB RAM
NVidia GTX470
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Vilik
Žádný patche už tam nedávej.
 
czs_scharck
Tak ty patche snad něco opravují a zajišťují kompatibilitu s FC2.0, ne?
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
draka
A si si istý, že si nestiahol už aktualizovanú verziu?
 
czs_scharck
Jsem.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Vilik
Už by to měla bejt verze 1.0.2 Tim patchem 1.0.1c sis to zmrvil.
 
Hoper
já myslim, že to "zkonil" už tou verzí 1 :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
To mi vysvětlete, snad když to vyšlo, tak byly potom postupně vydány a instalovány oba patche, ne?
Škodolibý Křečku Úsměv , kdyby mě to takto zazlobilo ve 2 za 40 emerickejch, tak jsem nasrán, že je to ale 1 za 10, jsem "jen" mrzutý. (mám tréning z Cliffs of dover za 14 Úsměv )
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,897,052 návštěv