May 18 2024 13:14:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
310_Podrs
Tak že bychom to nechali na vánoční sraz ve Wingsu a u toho se pořádně zmodovali, né? Cool
 
http://www.310raf.com
Panek
To LEON: Ne AFWII jede zatím na 4.08. MOD se chystá pro AFWIII.
Ano MOD bude spestření - SUM budou lítat Lisunovy a Ju-52 a co dál?

Ale válku zabíjí právě pro tu nedůvěru meze RED a BLUE. Vem si, že můžeš:
Udělat si průhlední kokpit - nebo si předělat výhled dozadu.
Udělat si standartní skiny nepřátelských letadel - zelený na zimu a bílý na léto.
Tohle určite jde.

No a pak ta nedůvěra prostě COOP války zabíjí.


Ještě by mne zajímalo, jak funguje CRT=2. Jestli nepovolí připojit se někobu, kdo pozmění u modu jen jediný čísílko, nebo co vlastně kontroluje.
 
Panek
A vlastně o co jde, když je někdo schopný do již hotového softwaru dodělat něco nového, tak proč by neměl být schopný obcházet CRT
 
clone9cz
Jakej teda navrhujete jinej sim, kam bysme se mohli na zimu schovat ?
 
http://www.wwii-illusion.net
XXX_Dazz
Na zimu bych ještě počkal vyjde spousta nových balíčků módu pak se uvidí jestli se nerozjede něco nového Mrknutí
 
Valec
XXX_Dazz napsal:
Na zimu bych ještě počkal vyjde spousta nových balíčků módu pak se uvidí jestli se nerozjede něco nového Mrknutí
Treba BOB14 dni po vanocich Úsměv
 
Adler
ELEVATOR (vyskovka - pohyb joysticku dopredu/dozadu) = 0 1 7 14 22 33 45 57 70 84 99 0 = nastavit v HOTAS controls na TRIM ELEVATOR

Ailerons (kridielka) a Rudder (smerovka) = 0 0 2 5 9 13 18 23 29 37 46 0 = v HOTAS controls normalne ako mate

to cele = uplne novy simulator Šklebící se Mrknutí Cool Vyděšený a volame to BrownTrimSetting

1. Brown (podla Cpt. Browna a jeho vyjadreniam k Sturmovi v interview)
2. Trim (vyradenie Olegovho trimu, ktory nefunguje ako ma)
3. Setting ako nastavenie Úsměv

Have Fun
 
Hoper
Valec napsal:
Za valky hlavne u ruskych letadel byl u stejneho typu letadla dost velky rozdil ve vykonech a i zpracovani podle toho jak se jim varka povedla a ktera tovarna to delala.U tech vykonu co mod to jiny vykon si myslim ze to neni tak horke.Zkousel jsem oba nejrozsirenejsi mody AAA a ULTRU a nerekl bych ze kazdy ero lita jinak.Ale jak pisu mne osobne se nezda jedno ero lepsi jak druhy v modech.Predstav si ze si zrovna dostal pokurvenou varku z tovarny.A to jeste nemluvim o opotrebovani letadel behem jejich nasazeni.

Jsi určitě chytrej kluk/pán/čelověk, takže víš, že u jakýchkoliv jednotek se vyskytovaly éra nový (kvůli doplnění stavu) a éra starý-olétaný. Olétaný éra měly výkon nižší než nový (snad bude ve 4.10 ;) )
Tento jev se vyskytoval u RAF, VVS i IJN a IJA - to vím jistě :)
A troufám si tvrdit, že i u LW a USAAF a dalších letectev.
:)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Panek napsal:
...Ale válku zabíjí právě pro tu nedůvěru meze RED a BLUE. Vem si, že můžeš:
Udělat si průhlední kokpit - nebo si předělat výhled dozadu.
Udělat si standartní skiny nepřátelských letadel - zelený na zimu a bílý na léto.
Tohle určite jde.
...

hmm, vidím, že tohle není jen ojedinělý nápad :((
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
A já měl dojem, že letadla s upraveným FM a DM vycházejí jako novoslotová. Ostatně úpravy letového módu nebudou tak jednoduché, aby si to splichtil kdekdo doma na koleni. No a Patch 5.0 má být nemodovatelný. Šklebící se
 
Valec
Hoper napsal:
Valec napsal:
Za valky hlavne u ruskych letadel byl u stejneho typu letadla dost velky rozdil ve vykonech a i zpracovani podle toho jak se jim varka povedla a ktera tovarna to delala.U tech vykonu co mod to jiny vykon si myslim ze to neni tak horke.Zkousel jsem oba nejrozsirenejsi mody AAA a ULTRU a nerekl bych ze kazdy ero lita jinak.Ale jak pisu mne osobne se nezda jedno ero lepsi jak druhy v modech.Predstav si ze si zrovna dostal pokurvenou varku z tovarny.A to jeste nemluvim o opotrebovani letadel behem jejich nasazeni.

Jsi určitě chytrej kluk/pán/čelověk, takže víš, že u jakýchkoliv jednotek se vyskytovaly éra nový (kvůli doplnění stavu) a éra starý-olétaný. Olétaný éra měly výkon nižší než nový (snad bude ve 4.10 Mrknutí )
Tento jev se vyskytoval u RAF, VVS i IJN a IJA - to vím jistě Úsměv
A troufám si tvrdit, že i u LW a USAAF a dalších letectev.
Úsměv
V prvni vete chybi u novych ruskych letadel.Myslim ze rusaci meli nejhorsi dilenske zpracovani jak letadel tak i treba tanku.
 
313_123
tak jsem si pročet něco z toho co tu datlujete
mody mám rád na offline nové kokpity zkrášlené mapy atd
online lítám stejně už jen ADW a tam je 4.08 tak to neřeším

nu tuhle jsem byl ukecán at stáhnu nějakej balík že je lepčí než od AAA už nevím co to bylo a vod kad jsem ho stahoval
přihlásil jsem se na nějaký serv a pro nedostatek modrých šel za zlého germána jaké bylo mé překvapení když mé BF bylo tiché jak rogalo spity na servru jsem slyšel snad už startovat a aby toho nebylo málo samé poškozené páč pořád kouřily
než jsem zjistil, že poškozené nejsou, že kouřej naschvál abych je lépe viděl no prostě suprčupr

upozornuji nic jsem nepředělával nic nikam nedatloval
prostě sem si jen něco stáhnul a v domění že si něco podělal
přeinstaloval šturma tích chcete říct
že nepodělal
že to byli ty číty jo
 
Tajpan
123, nemusí sa jednať akurát o cheat, i ked sa to vo velkom zneužíva. Ak by si si prečítal trochu SVK alebo AAA už to tietio veci preberané boli.
napr ked ešte nebol AAA pack, tak vyšiel samostatne SpitMkI. Ale ale ak si mal inú subverziu, napr 1.5 a ostatni mali 2.0, tak sipotom videl Bf109 na velmi velkú vzdialenost ako kúria. A jasné že 1.5 bola rýchlejšia a nezdochýnal jej motor ako vo verzii 2.0. Mrknutí
 
XXX_Dazz
V novém UI 1.2 jsem si všimnul nových velmi zajímavých kousků létací techniky:
P-38E
P-38F-1-LO
P-38G-10-LO
P-38G-15-LO
P-38G-5-LO
P-38H-5-LO

Cool

 
BP_Tyrl
Tajpan napsal:
Ale ale ak si mal inú subverziu, napr 1.5 a ostatni mali 2.0, tak sipotom videl Bf109 na velmi velkú vzdialenost ako kúria. A jasné že 1.5 bola rýchlejšia a nezdochýnal jej motor ako vo verzii 2.0. Mrknutí


To je právě největší problém SM, že si může vydat kdo chce, co chce, kdy chce. Kdyby to chlapci vydávali třeba jednou měsíčně v hromadném balení jako patch nekompaktabilní s předchozím, hned by bylo o polovinu bordelu míň.
 
XXX_Dazz
Ultrapack vychází zcela uceleně !!! UI se k tomu vydáním verzí 1.2 a 1.3 taky chystá.
 
1stCL_Fucida
otázka ale je, kdy 1.2 a 1.3 budou Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
XXX_Dazz
1.2 snad už byrzy, ultrapack i UI čekali hlavně na vydání 4.09m, aby napasovali módy.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,791 návštěv