May 18 2024 13:14:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
313_Ffajtl
hned dneska to vyzkouším.... díky za link a rady Úsměv
 
http://www.313.cz/
310_Gringo
Hiltos napsal:
Hehe.
Zkusil jsem a nejsou slyset zvuky vlastniho era v externich pohledech. Nekdo ma ten samy problem?



Ne ne mě to šlape parádně a i zvuky a střelbu ostatních ér slyším.Zvuk bomby taky nádhernej.Vyzkoušeno online na AH akro.
A ten Merlin......hhmmmmPff
 
AH_Enty
Tak stáhnutý to mám. 2 pokusy o instal, a nic. Jenom to mám v ruštině. Smutný

Já se s anglištinou nekamarádím, mohl by někdo popsat v češtině co kam nalepit a kde co nastavit. Moc pls.Smutný
 
WT_Schmouddle
Soundmod je nářez. Oleg by se měl urychleně dohodnout s tím borcem co to spáchal a udělat z toho kus pačesu...

Hiltos: zkus změnit kvalitu vzorkování , 22k/44k, moho by to pomoci.

Rampa: Mňo vidím to jako posun k realitě, myslím si že když dva metry před tebou jede na plný kule motor s 1500+koněma a výfukama dlouhejma jak sifon od umyvadla (cca 110 decibelů) tak nelze čekat že uslyšíš něco víc...Úsměv Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Pospa
310_Gringo napsal:
Hiltos napsal:
Hehe.
Zkusil jsem a nejsou slyset zvuky vlastniho era v externich pohledech. Nekdo ma ten samy problem?



Ne ne mě to šlape parádně a i zvuky a střelbu ostatních ér slyším.Zvuk bomby taky nádhernej.Vyzkoušeno online na AH akro.
A ten Merlin......hhmmmmPff


Merlin je fakt dobrej jen nepovedenej mi tam připadá tempest, zní jako vysavač. Ale zvuky střelby u škasů a švaků to je opravdu paráda. Nádherně je tam nahrazený to troubení otevřených klapek u Bf ten zvonek je krásnej asi jako Z43 na pádovce Úsměv
Upravil/a 1stCL_Pospa dne 09-10-2007 08:38
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
WT_Schmouddle
Jinak FM Kukurznika a Storcha je jeden z těch "zjednodušených", Nepodařilo se mi Štorcha natáhnout aby letěl rovně 60 kmh, při 100kmh jsem na konci účinnosti výškovky.

Super ale je že se "doplnily" stroje na scenaria Francie 1939/40, tzn MS406 Hawk75 a Bf110C4, to by mohlo být zajímavé toto.....Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Flan
Vypl jsem extensions - nevim jak komu s jakou zvukovkou a sluchadly, ale mne se ten hal do tech novych zvuku nelibi.

Zvuky kolem sebe jsem nikdy nejak moc neslysel, v tomto u me zmenu nevidim. Slysim je, kdyz je druhe ero uz hodne blizko a v revu vlastnich koni stejne nijak zretelne.

Tyhle zvuky ma konecne smysl pustit si poradne na plny kule. Ukajet sluch default motory me nikdy nevzalo...Je to jak sedet na zahradni sekacce a predstavovat si Harleye...A to uz je o hodne bujne fantazii.

Kazdy zvuk je udelan trochu jinak, v jinem frekv. rozsahu ( ? ) Mezek je plossi a bez basu. Kdyz si dobasuju mezka, nemuzu si sednout do flasky, vrazily by se mi repraky ve sluchadlech do hlavy a pak by mi v tom "duňáku" uletela kebule.

Vsimli jsste si jak je u mezka udelane to skvele hvizdani kompru ? ( Slyset je bajecne z exteru ) Samotny zvuk je jeden z tech samplu Db...2702 tusim. Jak jednoduche a ucinne.Úsměv

 
310_Gringo
AH_Enty napsal:
Tak stáhnutý to mám. 2 pokusy o instal, a nic. Jenom to mám v ruštině. Smutný

Já se s anglištinou nekamarádím, mohl by někdo popsat v češtině co kam nalepit a kde co nastavit. Moc pls.Smutný




Enty jestli máš úvodní obrazovku v ruštině tak by to mělo šlapat,to je první náznak toho že to tam máš.Jinak můj postup byl jednoduchej:
Stažení souboru na disk a následné rozbalení do souboru il2 1946.Nic vícMrknutí
 
310_Gringo
To WT_Flan:
Kde se to vypíná?Ten hal bych tam taky nemusel.
 
Rufu
Asi mám hudební hluch neb jedinej zvuk co mě hodně potěšil je P38.
Ale letadla Hs129 a ta nábojnice (nebo protišpalek) a Me 410-asi přejdu k modrým.

Bohužel neslyším zvuky kulometů a kanonů-Pospo nemohl bys postnout tvé nastavení(obrázek)
 
BP_Tyrl
A kdo si zazálohoval il2fb.exe a files.sfs, tak se klidně může vrátit k češtině a starým zvukům. Neupravili tam grafiku pro střelbu? A u starých zvuků jsem sice neslyšel moc motor ze zadu, ale střelbu jo. Teď jí neslyším a když to lítá na druhý straně, než koukám, tak ani nevím, že po mně někdo střílí. A taky mi teď přijdou ty letadla podmotorovaný. I americký těžký krávy. Do toho Storcha teda mohl nacpat nějaký příhodnější kokpit.
Upravil/a BP_Tyrl dne 09-10-2007 11:32
 
CW_boZZda
Co se mi líbí je, když kolem lítají kulky tak je to jinej zvuk než když ty kulky dopadají na letadlo. Je úplně slyšet ten cinkot. Paráda!
Upravil/a CW_boZZda dne 09-10-2007 11:53
 
http://www.czechwings.com/
Hans-Assi
Ono to přepíše češtinu?Naštvaný
 
313_Ffajtl
Návod k instalaci by bodl + návod, jak to rozchodit on-line... díky...Zamračený
 
http://www.313.cz/
MK_KaiN
313_Ffajtl napsal:
Návod k instalaci by bodl + návod, jak to rozchodit on-line... díky...Zamračený


Sem to zkopíroval do adresáře Ila a funguje to. Žádná instalace není. Úsměv
 
Hiltos
Hans-Assi napsal:
Ono to přepíše češtinu?Naštvaný


Po nakopirovani se Il prehodi do anglictiny, po smazani modu se opet Il spousti v puvodne nakonfigurovanem jazyce.
Conf.ini mod neprepisuje
 
AH_Enty
Jak jako do anglictiny, mám to celý v ruštině. Cool

A stále tam mám starý zvuky. Co asi dělám blbě při tom kopírování? Zamračený

Mám ty adresáře kompletně přepsat, nebo jen dokopírovat nové věci? Zamračený
Upravil/a AH_Enty dne 09-10-2007 13:51
 
Joe Hallenbeck
No vsadim boty ze nemcky era budou mit urcite vylepsenej FM Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
WT_Schmouddle
Enty, mozna mas spatnej fajl, je potreba stahnout ten ENG z filefrontu.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Pospa
Joe Hallenbeck napsal:
No vsadim boty ze nemcky era budou mit urcite vylepsenej FM Šklebící se


Sakra to je divný já včera tvrdil opak. Ale připadlo mi že se ta F4 míň hřeje Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Pospa dne 09-10-2007 14:12
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,788 návštěv