April 19 2024 23:05:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
Ajvn

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
COOP..PQ18 NEPOTOPEN !!!
1stCL_Punkey
VGR_j4ck41 napsal:
okolni efekty by asi stalo za to nechat ... pokud se neprokaze ze by meli vliv na to warpovani ... ten Condor u konvoje hned na zacatku mapy zpusobil mezi palubnima letcema docela pozdvizeni a malem nas donutil odstartovat o nekolik minut driv nez bylo planovano ... ponorky kousek od konvoje taky bylo docela prekvapeni ... mozna bych ale dal priste AI "efektovym" letounum radiovej klid


Určitě to přidalo na atmosféře. Parádní bylo v rádiu poslouchat naše, vaše, jejich ne vrušené hlasy. V Murmansku přes letiště prolétl Lisunov, či co to bylo. Nejprve kroužil okolo letiště, pak tušim zamířil někam na západ.

Tohle to opravdu přidává na atmosféře.Mrknutí
 
CR_PETRAS
Lisunov sednul na letiště odkud jste vzlétali.Ju 52 v přístavu přistála vedla Jirky , u Pospy zase měl jeden Ju 52 startovat.Kondor u Ju88 se rozmáznul úmyslně Úsměv tedy podle mého úmyslu.Druhý Kondor u svazu lodí se zase dvakrát z pěti pokusů otočil na západ a zmizel.Třikrát ho lodě sestřelily !!

To je na tom právě to "nevypočitatelné".

Taky to ,že nám měla křižovat cestu k lodím formace AI hurriků,ale Cassius nás vedl severně,což jsem teda vůbec nepředpkládal Šklebící se

A o tom to je !! Šklebící se
 
http://avionika.webpark.cz
FK_Rychtyg
Omlouvam se, že jsme se nakonec nezučastnil, ale bohužel jsme musel nečekaně odjet pryč, tím padem jsme neměl přístup k PC.Smutný
 
1stCL_valhera
1stCL_Pospa napsal:
Hurrikany lítájí jak na přehlídce a nekoukají do těch megazrcadel nad kabinou. (teda Jirka Valhera se tam určitě koukal ale jen proto aby se přesvědčil že mu kukla nerozcuchala ofinku a letecký brejle nedělají kruhy kolem očí) Rámuju si jeho sea hurriho v mírné levé stoupavé. Krátká dávka a nýty jeho letounu rozežrané slanou mořskou vodou řekli dost.


Ano, podcenil jsem to...podcenil....,ale byl jsem uz stejne "no ammo"... Navic, trenoval jsem pristani s tim hurricem na letadlovce a jsem rad, ze jsem radeji zemrel hrdinnou smrti, nez potupne na palube lodi Úsměv

Paradni akce to byla. Stesti ze jsme startovali az po obratce letadlovky na sever. Dokud jsme jeli ve svazu lodi, tak to dost cukalo.
Takze Petrasi dik a jen takhle dal Cool
 
1stCL_Pagy
Tak tedy i ja se pridam.Star uz popsali jiniŠklebící se.Ja osobne muzu potvrdit zasah 1 lodi heinklem,Ju jsem bohuzel nevidel hazet jediny co jsem videl se netrefilo a priserne to odnesloŠklebící se.Narokuji 1jiste sestreleny Ju a jeden He pravdepodobneŠklebící se.Kourici pravy motor +palivo z vsech nadrzi na pravem kridle,mel stesti ze mi dosli prskavky do flusbrokuŠklebící se.Diky moc Petras
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,024 návštěv