May 02 2024 08:12:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
Wutz, Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
LOCK ON
3IAP_Dryjo
hmm, tak nic..ila na tom sice rozchodim, ale nic moc..tak pockam az na novej..Smutný
 
Joe Hallenbeck
Lidi potrebuju poradit.
Existuje nejaka finta na to kdyz tvorim kampan v editoru tak at nemusim kazdy dalsi krok kampane davat zase milion objektu na mapu tak jak byly umisteny uplne na te uvodni mape?
Myslim ze ve Flankerovi to slo udelat tak, ze se dala uvodni mapa zduplikovat a pak uz jen zmenit par veci v kazdem kroku. U Lock Onu jsem zatim neprisel na to jak to ojebat.
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Zamračený
313_FlyBoy
RY-C
 
Vilik
Co takhle zkusit vytvořit mapu jen s těma objektama... uložit jí... a pak jí pokaždý znovu nahrát a přidat tam trasy pro letadla podle mise kampaně.
 
Joe Hallenbeck
No prave na to se ptam. AKorat nevim teda jak, protoze kdyz pri tvoreni kampane pak pridam dalsi misi (stage) tak se mi nacte uplne cista mapa a musim to tvorit znovu. A kdyz dam otevrit novou mapu tak se mi prave mapa s kampani zavre a mam otevrenou pouze tu cistou mapu.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 18-03-2010 17:07
313_FlyBoy
RY-C
 
Vilik
Pokud to nejde v základu. Pokusil bych se mrknout na stránky www.lockonfiles.com Určitě se tam dá sehnat mod na tvorbu kampaní.
 
Joe Hallenbeck
Hmm tak tam jsem se uz dival....
313_FlyBoy
RY-C
 
Vilik
Je tam třeba prográmek na spojení několika misí do kampaně. A naopak vyextrahování kampaně do každý mise zvlášť.
 
Joe Hallenbeck
Jj diky uz jsem nasel
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 20-03-2010 17:22
313_FlyBoy
RY-C
 
SVK_Mechan
jinak zde http://fc2.nightlion.cz/news.php na toto téma. Vyšel už FC 2.0 i patch ke kompaktibilitě s Black Shark Mrknutí
 
czs_scharck
Tak jsem ke starému Lock onu koupil download FC 2.0, nainstalil, restart, nainstalil patch 1.2.1, restart a ...... prrrd, kua.

Tohle mi to dělá a nezaletím nic:
http://www.youtub...jLmhC-Gj3c

Zkoušel jsem to spouštět jako správce, v režimu kompatibility s XP SP3 / Vista SP2 a nic, pořád to samé.

Hilfe, bo mi z toho už jebne. Zamračený

W7 64 bit, Intel core i5, NV GTX470.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
czs_scharck
Tak už nic, vyřízeno.
Kdyby to někomu dělalo něco podobného, tak za to může moci NewView, pokud ho máte jako já ke Šturmovi.
Stačí složku s NewView přejmenovat a hotovo.

..... dík za pokec Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
CSL_Raptor
Není zač. Kéž ti ty trubky schoří pod prdelí, vrtule se drž. Vyděšený
 
czs_scharck
http://www.youtub...8EBF-XxR1w
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Lancis
Zdravím, může mi někdo pomoct? V kampani Su-25 se nemůžu dostat přes 4. misi "powerplant strike", podle briefingu mám zničit sklady paliva ale nevim které budovy to jsou. může mi někdo poradit co mám zničit?
 
Joe Hallenbeck
Sklady paliva přeci máš zničit! Šklebící se

Většinou to jsou takové válcovité budovy.
313_FlyBoy
RY-C
 
Lancis
To mi taky došlo, jenže na vyznačenym kurzu válcový budovy alá tanky u kralup nejsou a když pošlu wingmana splnit úkol a pak zpět do formace tak začne kosit nějaký sklady. Ty jsem zničil všechny co tam byly, ale stejně mise nesplněna.
 
Dovivan
ja uz LO nemam ale tuto misi si pamatuju. Pod kridlami mas myslim S-25 ak si pamatam, ta mise sa da prejst jednym naletom, bez podla waypontov. na wayponte 3 je myslim attack. ak pojdes podla route nabehnes rovno na tie tanky.vyzeraju ako silo... Nastavit odpalenie vsetkych zbrani naraz. staci jeden nalet a ides domu.

horsie to bolo u jednej mise SU-25T neviem ci to dodnes opravili. ale v nejakej misi kde letis hodne daleko mas znicit nejaky dom... lenze ten dom je uplne niekde inde. Nasiel som ho podla suradnic kusok od letiska z ktoreho so startoval,. nejaky bug. po zniceni mise splnena

tak sa skus kuknut niekde by tam mali byt aj suradnice toho targetu. Zapis si ich, otvor editor a myskou najdi bod podla tych suradnic. Pise to automaticky dole suradnice ako behas mysou po mape. Tak som nasiel ten bug. tak to skus.
 
Paulus
Po dlouhé době jsem nainstaloval „Lock On“ z orig. CD-ROM. Nedaří se mi hru spustit. OS – W7-64. V čem může být problém?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
Jestli to nebude starforce blokovat. Lock On byl officiálně ukončen a nahrazen DCS + flamming cliffs.
Ale teoreticky by fungovat měl.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,510 návštěv