May 02 2024 09:10:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
LOCK ON
1stCL Pepan
Jirka napsal:
Nelítáte tu někdo Lockona ? Potřeboval bych rychlokurz. Úsměv



Já ho nelítam...Zamračený
 
WT_Horrido
LockOn a rychlokurz je protimluv.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
Zvíře kdysi poměrně velmi dobře popsal RWY u MiGa
(a ještě něco)
Hoper udělal přehled (tabulky) ruský výzbroje
(z emerické udělal půlku, ke druhé se už nedostal, ale ani ta první už nebyla zveřejněná)
TC snad něco "málo" o Sugu jako takovém...

možná, když se budeš hodně snažit, vydoluješ ty články z propadliště dějin...

ale jak píše Horri - rychlokurz se v případě LOMACu nekoná ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jirka
Vyděšený chtěl jsem tam k tomu mému prvnímu příspěvku něco dopsal a nějak mě to zmizelo. Tak tedy chci jen dodat, že než o rychlokurz jde spíš o refresh. Neb už jsem to před lety lítal, ale úspěšně zapoměl. Úsměv
 
TCRaven
Není to tak docela protimluv, když s tím budeš lítat jako se simem druhý světový. Stačí vědět že při pohybu levou rukou kupředu to zrychluje, dozadu zpomaluje (ale blbě) a když zmačkneš správnej čudl, začne si to ulevovat směrem dopředu a smrdět směrem dozadu.
 
http://airspace.cz
TCRaven
Jo, a pak musíš vědět, kde je památník s Jak-9 a MIG-19.
 
http://airspace.cz
Eclipce
Rychlokurz skutecne nehrozi. Ja se tim pomalinku prokousavam uz nejakou dobu. Nutno rici, ze ne pravidelne. Ale i tak uz jsem se vzdal nadeji, ze bych v brzke dobe byl schopen cehokoliv Cool. Ale je to prdel, tak co.
 
Jirka
No já jsem to kdysi před lety už dost lítal v offline. Ono zas taková věda to není. Ale pak jsem to zahodil, protože to bylo pekelně náročné na HW. Nemám na mysli kurs pro úplného začátečníka, ale spíš pro osvěžení paměti a získání nových informací si to s někým zalítat po netu. Ale jak tak tady na to koukám, tak je tohle špatné fórum pro tuhle gamesu. Šklebící se
Upravil/a Jirka dne 23-08-2007 16:50
 
1stCL_Piscot
Lital jsem to On line,ale brzo to byla nuda.Na rozdil od IL-a me to slo a pokus znas par fines na radar,dostanes kazdeho a sam budes v bezpeci.Konstrukce neskutecne skveleho a mnou oblibeneho Su-27 a nasledujicich verzi,Te dostane ze vseho.No a pokud mas Track IR tak je system prilboveho zamerovace na malou vzdalenost neskutecne vrazedna zbran.

Po siti se dost casto stavalo,ze Te sundal vlastni i kdyz na radaru bylo kolecko,coz (myslim) znamenalo vlastni.

Ovsem grafika a letovy model je moooooc fajn.

Chtel jsem jenom naznacit ze IL je tezky a podle me i hratelnejsi nez Lock On,pokud si nechces jen tak poletovat v 5m mezi kopeckama rychlosti 800 km/h.
 
Hoper
kurna, sem to napsal jinam... :))

ale Jirko, jukni na vlákno Megaformace a inspiruj se některýma obrázkama ;)))
Upravil/a Hoper dne 24-08-2007 22:32
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AMP
Jirka napsal:
No já jsem to kdysi před lety už dost lítal v offline. Ono zas taková věda to není. Ale pak jsem to zahodil, protože to bylo pekelně náročné na HW. Nemám na mysli kurs pro úplného začátečníka, ale spíš pro osvěžení paměti a získání nových informací si to s někým zalítat po netu. Ale jak tak tady na to koukám, tak je tohle špatné fórum pro tuhle gamesu. Šklebící se


http://www.lockon...k=novinky2 Mrknutí
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
HEKTOR
Teda já vlastně Lock On neznám, ale nikomu bych ho nikdy nedoporučil, koupil jsem si originálku, nějak za cca 300 kč myslím. Nainstaloval spustil a nějak mi to zblblo tiskárnu a tak jsem ji musel přeinstalovat...Naštvaný

No a navíc mi ani nezbejvá nic jinýho, než zůstat u starý klasiky protože prakticky ani nevím co je to výkonné PC, to moje je přesný opak tohoto oblíbeného výrazu...
Upravil/a HEKTOR dne 26-08-2008 22:56
 
Hoper
a toť taky názor!
takových jen více a houšť!!
:)))

(když ale budeš mít snahu a vůli, tak podobnýma příspěvkama doženeš i mne

jinak je zajímavé, že i BlackShark je nějak potichu a nic se neděje... Další letadla do LOMACu taky nehro... Nějak nám ty zavedený simy umíraj....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jirka
HEKTOR napsal:
Teda já vlastně Lock On neznám, ale nikomu bych ho nikdy nedoporučil, koupil jsem si originálku, nějak za cca 300 kč myslím. Nainstaloval spustil a nějak mi to zblblo tiskárnu a tak jsem ji musel přeinstalovat...Naštvaný

No a navíc mi ani nezbejvá nic jinýho, než zůstat u starý klasiky protože prakticky ani nevím co je to výkonné PC, to moje je přesný opak tohoto oblíbeného výrazu...


Já jsem si lockona koupil cca před 3/4 rokem. Nejdřív jen samotného, později jsem si přikoupil i add-on flaming cliffs. Vše funguje skvěle, bez jedinného problému. I když moc času na lítání nemám, tak jsem si zaletěl nemálo bezva misí jak v offline tak v online. Podle mě to rozhodně stojí za to. Úsměv
Upravil/a Jirka dne 27-08-2008 08:12
 
HEKTOR
Jirka napsal:
HEKTOR napsal:
Teda já vlastně Lock On neznám, ale nikomu bych ho nikdy nedoporučil, koupil jsem si originálku, nějak za cca 300 kč myslím. Nainstaloval spustil a nějak mi to zblblo tiskárnu a tak jsem ji musel přeinstalovat...Naštvaný

No a navíc mi ani nezbejvá nic jinýho, než zůstat u starý klasiky protože prakticky ani nevím co je to výkonné PC, to moje je přesný opak tohoto oblíbeného výrazu...


Já jsem si lockona koupil cca před 3/4 rokem. Nejdřív jen samotného, později jsem si přikoupil i add-on flaming cliffs. Vše funguje skvěle, bez jedinného problému. I když moc času na lítání nemám, tak jsem si zaletěl nemálo bezva misí jak v offline tak v online. Podle mě to rozhodně stojí za to. Úsměv


Jak jsem již psal, já Lock Ona moc neznám. Jediné co jsem v něm vyděl byly letouny AI, ani svůj jsem neviděl a už jsem to přestal hrát... No prostě každej počítač si s těmahle věcma poradí trochu jinak.
 
Hoper
Hektore, co máš za PC ??
LOMAC lze hrát na cca pět let starém stroji - nějaká P4, 1GB RAM, NV4400/6600...

jinak nevím jak LOMAC samotný, ale snad až FC byl se StarForce, takže nevím, proč ti LOMAC rozhodil tiskárnu...
To mi připadá jak dneska jedna paní u nás - "pané, po tom, co ste mi zprovoznil Firedox (nepřeklep, a bylo to jen přidání certifikátu) tak mi nejde pošta..."
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
tak že by se přeci jen něco málo dělo... ??
Rafale
Upravil/a Hoper dne 27-08-2008 21:04
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
HEKTOR
No ono je to taky možná tím že nemám moc dobrej počítač. Starej je asi 4 roky a má 512 MB RAM. Grafika taky nic moc : Radeon 9000 DDRx86/SSE2
 
3IAP_Dryjo
kuci, pude mi lomac v nejak slusny kvalite na tyhle sestave?
muj srac:

proc: 2.13 GHz
RAM: 1024 MB
VGR: ATI Mobility radeon X300 - 64MB
 
3IAP_Ondro
nie, v slušnej kvalie určite nie - budeš rád, ak ti pôjde ;-)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,728 návštěv