March 29 2024 10:16:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
zhoršení cz_ah serveru
LesniHU
CSL_Kocour napsal:
Jsou dva typy serverů:
A: Servery pro tzv. "kochače" a
B: Servery, který nelagujou
Ano, to je presne ono. Zbyva jen dodat jednu malickost, ze par set nestrilejicich pozemnich objektu nasazenych poruznu po mape jako cile nehraje ve stotisicich objektu mapy prakticky zadnou roli.
 
pete
Identita dotu létajícího "přískokem vpřed" je už dávno odhalena Šklebící se
Většinou létá za modré a většinou FW-190 a má setsakramentsky přesnou mušku! Úsměv
A létá tak rychle,že server nestačí zaznamenávat jeho polohu a proto se vám vykresluje jen v určitých bodech jeho letové trajektorie.
Cool
 
Jirka
LesniHU napsal:
CSL_Kocour napsal:
Jsou dva typy serverů:
A: Servery pro tzv. "kochače" a
B: Servery, který nelagujou
Ano, to je presne ono. Zbyva jen dodat jednu malickost, ze par set nestrilejicich pozemnich objektu nasazenych poruznu po mape jako cile nehraje ve stotisicich objektu mapy prakticky zadnou roli.


No to by ses sakra divil, jak to cvici se serverem, kdyz se prihlasi nekdo, kdo tu mapu jeste nema nakesovanou a zacne se mu stahovat na lokal.
 
1stCL_Fucida
Když jsme ještě provozovali CLDS, tak byly rozdíly jak mezi délkou načítání, tak i "kvalitou" lagů při refly značně závislé na celkovém množství objektů na mapě - jak těch základních vložených Olegem, tak i těch přídavných, vložených maptvůrcem.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Cutora
TAkze jak to tady tak ctu, tak dam asi rec s Krakenem a Entym na tema:

1) rozprsknout nektere (tak 1/3 az 1/2) kolony okolo silnice jako ze se rozjeli pod utokem
2) snizeni max. poctu lidi na 45 az 50 lidi. Stejne je tam jen malokdy vic a kdyz se jich sejde vic, tak to mnohym asi dela spis problemy.

Hodime v tomto tydnu rec a dame vedet...
 
Tajpan
pete napsal:
Identita dotu létajícího "přískokem vpřed" je už dávno odhalena Šklebící se
Většinou létá za modré a většinou FW-190 a má setsakramentsky přesnou mušku! Úsměv
A létá tak rychle,že server nestačí zaznamenávat jeho polohu a proto se vám vykresluje jen v určitých bodech jeho letové trajektorie.
Cool

neboj identita bola známa, len sa potrebovala overiť daná skutočnosť u NKVD, SSgestapa, MI6 s CIA. MrknutíŠklebící se
 
pete
Čutoro,snad se nevrátí doby,kdy jsme půl hodiny klepali do klávesnice jako datlové a snažili se připojit na AH ! Šklebící se
Co když je to lagování spíš závislé na přihlášení "nových" pilotů,kteří nemají ulužené mapy v netcache,nebo počtem "nízkovýkonných klientských stanic"nebo momentální kvalitou jejich připojení ? Nezřídka bývá plno a moc to nelaguje,někdy je 40 lidí a je to "lagfest".Třeba zrovna včera si na TS mnozí stěžovali na dlouhé lagy,ale já jsem neměl ani jeden.Někdy je to zase naopak....
 
Panek
pete napsal:
Třeba zrovna včera si na TS mnozí stěžovali na dlouhé lagy,ale já jsem neměl ani jeden.Někdy je to zase naopak....

No a já jsem měl včeraq při startu snad 10-15 vteřin dlouhej lag. A když jsem střílel na čajku z Hurriho, tak zase. Ten byl dokonce tak dlouhej, že jsem si vystřílel většinu munice. Šklebící se Podle délky laggů bych to tipoval na nějakej problém v mém sčotu, ale vyskytovalo se to vždy když se připojil k serveru nějaký hráč.
 
AH_Enty
Tak, tak. Včera mi to moc nelagovalo a to tam byly ta mapy s Leningradem a celým finským zálivem.

Co se týká kolon - když bude čas a chuť tak s tím něco udělám.Vyděšený
 
alfik
Tak nás nezkušené vy zkušení tolikrát nesestřelujte Šklebící se my se pak nebudeme muset tolikrát znovu připojovat.
 
Maxxis
pete napsal:
Čutoro,snad se nevrátí doby,kdy jsme půl hodiny klepali do klávesnice jako datlové a snažili se připojit na AH ! Šklebící se
Co když je to lagování spíš závislé na přihlášení "nových" pilotů,kteří nemají ulužené mapy v netcache,nebo počtem "nízkovýkonných klientských stanic"nebo momentální kvalitou jejich připojení ? Nezřídka bývá plno a moc to nelaguje,někdy je 40 lidí a je to "lagfest".Třeba zrovna včera si na TS mnozí stěžovali na dlouhé lagy,ale já jsem neměl ani jeden.Někdy je to zase naopak....


Je to jasny, kdo podvadí a my ostatní vyžereme ty lagy za ostatní, ja bych mu dal banán co vy?

tímto bych chtěl apelovat na nelagovce : začněte lagovat nebo pujdete jinam !!!!!!
Upravil/a Maxxis dne 08-08-2007 13:44
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,559 návštěv