May 17 2024 07:52:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
8800GTX problémy s FPS v ILu
Kowalski
Zdar všem,mám takový menší problém...Pořídil jsem nový kompl s grafikou 8800GTX.Při létání IL2 1946 na maximální detaily mám problém s FPS nad městy,tam mi to záhadně padá z 60FPS na nějakých 20-10FPS.Forceware mám ve verzi 158.22.U ostatních her opravdu no problem,v ILu záhadné propady výkonu Smutný ..Nevíte co s tím?
 
WT_Horrido
XP? Jaky mas zbytek pocitace? Jake rozliseni? Nastaveni Sturma? Pouzivas knihovny pro 8800?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
xHorst
Kowalczyk4 napsal:
...problém s FPS nad městy,tam mi to záhadně padá z 60FPS na nějakých 20-10FPS.Forceware mám ve verzi 158.22.U ostatních her opravdu no problem,v ILu záhadné propady výkonu Smutný ..Nevíte co s tím?


A nedelaj to vsechna mesta co, ale jen od urcite velikosti Vyděšený

Jake mas nastaveni AA a AF, podle mych zkusenosti se na tom projevuje nejvice AA, pac v tech vetsich mesteckach je strasna zpousta domecku a tim padem HODNE hran k vyhlazeni...
A AF je zabijak celkove, zkus si pohrat s temahle dvema hodnotama.

Prave jsem doma testoval jeji slabsi sestricku 8800GTS a s nastavenim 4xAA 4xAF to jelo na 1920x1200, (s trilinearnim filtrovanim v Ilu) v naproste pohode, teda krome Berlina a podobnejch mest...
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
Kowalski
XP Profesional SP2,CPU: C2D E6600,MB: Striker Extreme, RAM: 2GB OCZ PC2 6400 FlexXLC 800Mhz 4-4-4-15 ,HDD: Seagate Barracuda SATA 160GB+320GB ,Zvukovka: Sound Blaster X-Fi Fatal1ty,Zdroj: Enermax Liberty 620W...
Jinak rozlišení 1600x1200,nastavení sturma na OPEN GL a vsechny detaily na maximálni nastavení-navíc mám úplně čistý config,jenom čistě nainstalovaný IL bez patchů...
Knihovny,netuším jestli používam,či ne
Jinak můžu poslat report z everestu,kdyby něco...Zatím díky
 
Kowalski
xHorst napsal:
Kowalczyk4 napsal:
...problém s FPS nad městy,tam mi to záhadně padá z 60FPS na nějakých 20-10FPS.Forceware mám ve verzi 158.22.U ostatních her opravdu no problem,v ILu záhadné propady výkonu Smutný ..Nevíte co s tím?


A nedelaj to vsechna mesta co, ale jen od urcite velikosti Vyděšený

Jake mas nastaveni AA a AF, podle mych zkusenosti se na tom projevuje nejvice AA, pac v tech vetsich mesteckach je strasna zpousta domecku a tim padem HODNE hran k vyhlazeni...
A AF je zabijak celkove, zkus si pohrat s temahle dvema hodnotama.

Prave jsem doma testoval jeji slabsi sestricku 8800GTS a s nastavenim 4xAA 4xAF to jelo na 1920x1200, (s trilinearnim filtrovanim v Ilu) v naproste pohode, teda krome Berlina a podobnejch mest...

No právě,že je to úplně malý městečko,žádný Berlín a podob..To mi připadá divné
Upravil/a Kowalski dne 30-07-2007 13:24
 
clone9cz
u mest zalezi na vzdalenosti a FOV, jedno jak je velke, tedy na poctu objektu zobrazovanych v jednom zaberu

zjisteni, ktere jsem vysledoval
nizky prulet + sirokouhly pohled = FPS dolu
velka vzdalenost + maximalni zoom = FPS dolu

 
http://www.wwii-illusion.net
CW_boZZda
Já jsem zjistil Něco podobnýho. Prostě mám fps okolo 150-230 a najednou z ničeho nic 30-40fps! Peklo!
Vypnul jsem podporu nějakých podprocesů v nastavení karty a záhadně to zmizelo. S městy je to špatný obecně, ale to je ilem!

Jaké knihovny jsou pro G8800!
Mám G8800GTS. Večer postnu svůj conf.ini a nastavení grafiky. Jinak nemá asi smysl u ila víc než 4xAA 4xAF. Pak už je to takový rozmazaný nebo co. Prostě to není úplně optimalizovaná hra. Takže se nesnažme z toho získat grafický výkon jako u nových her!
 
http://www.czechwings.com/
WT_Horrido
CW_boZZda napsal:
Já jsem zjistil Něco podobnýho. Prostě mám fps okolo 150-230 a najednou z ničeho nic 30-40fps! Peklo!


Šklebící se Cehoz si zcela urcite vsimnes, jak se to najednou trha pri tech 40 fps. Šklebící se


Knihovny pro 8800 jsou tady http://forums.ubi...062135/p/1 Je to primarne urceno pro odstraneni poruch obrazu, ale za zkousku nic nedate...

Taky jsou k mani nove ovladace pro XP.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
alfik
Já mám Nvidia Geforce FX 5500. Poprosil bych také o radu, jak ji nastavit, mě osobně se zdá že města mi to moc nezpomalují, ale mraky, a to je mám nastavené na nejnižší možnou míru. Padá to až na 4 - 5 FPS, a to už je o ničem. Obecně, dá se říct že čím AA a AF míň tím líp, nebo čím víc? Pomohlo by oboje úplně vypnout?
 
Kowalski
CW_boZZda napsal:
Já jsem zjistil Něco podobnýho. Prostě mám fps okolo 150-230 a najednou z ničeho nic 30-40fps! Peklo!
Vypnul jsem podporu nějakých podprocesů v nastavení karty a záhadně to zmizelo. S městy je to špatný obecně, ale to je ilem!

Ty máš GTSko a jede ti to na 150-230FPS,no a já mám GTX a nevyšplhá se mi to nad 60FPS ani když stojím na letišti....A můžu měnit detaily jak chcu a snižovat rozlišení a pořád tam je 60FPS,sem tam 80FPS a někdy mi vypadne komplet obloha atd...Prostě tomu nerozumím....Rozuměl bych tomu,kdyby to bylo náročné třeba jako Lost Planet-mimochodem pecka,teď jsem to zkoušel DX9 Demo...Ale jelikož je to il,sice 1946 ale i tak....No já jsem teď přesedlal z FX5700 na tohle a už prostě nevím co s tím... Smutný
 
alfik
A ještě je tam nastavení výkonnosti systému - vysoký výkon, výkon, kvalita a vysoká kvalita. Jak nastavit tohle? Mě se zdá že ať to dám kamkoli, je to stejné Cool
 
Tajpan
Kowalczyk4 napsal:
CW_boZZda napsal:
Já jsem zjistil Něco podobnýho. Prostě mám fps okolo 150-230 a najednou z ničeho nic 30-40fps! Peklo!
Vypnul jsem podporu nějakých podprocesů v nastavení karty a záhadně to zmizelo. S městy je to špatný obecně, ale to je ilem!

Ty máš GTSko a jede ti to na 150-230FPS,no a já mám GTX a nevyšplhá se mi to nad 60FPS ani když stojím na letišti....A můžu měnit detaily jak chcu a snižovat rozlišení a pořád tam je 60FPS,sem tam 80FPS a někdy mi vypadne komplet obloha atd...Prostě tomu nerozumím....Rozuměl bych tomu,kdyby to bylo náročné třeba jako Lost Planet-mimochodem pecka,teď jsem to zkoušel DX9 Demo...Ale jelikož je to il,sice 1946 ale i tak....No já jsem teď přesedlal z FX5700 na tohle a už prostě nevím co s tím... Smutný

over si či máš vypnutú vertikálnu synchronizáciu.
 
Rufu
CW_boZZda napsal:
Já jsem zjistil Něco podobnýho. Prostě mám fps okolo 150-230 a najednou z ničeho nic 30-40fps! Peklo!


Mohl by jsi sem postnout log z FRAPSU a black death tracku s těmi 150-230 FPS sec?????
 
MK_Paja
Vypni si měření FPS a budeš spokojenej, já dokud nevěděl kolik mám, tak to lítalo jak víno Cool

PS: 8800 není kosmická technologie ani zaklínadlo, je to jen o něco výkonnější grafická karta Úsměv
 
Kowalski
aalf napsal:
A ještě je tam nastavení výkonnosti systému - vysoký výkon, výkon, kvalita a vysoká kvalita. Jak nastavit tohle? Mě se zdá že ať to dám kamkoli, je to stejné Cool

No já měl na svý FX5700 vysokou kvalituÚsměv ,ale té kartě pomohl až masivní měděný chladič primecooler a přetakt v rivě,na toho ila mi to stačilo na 1024x768,ale jak jsem pořídil ten 20" Acer,tak to už bylo na ten monitor ořezávatko,proto mám více méně i tu 8800,aby to stíhalo všechno s tím monitorem....Ale už si nedokážu představit ty 30" třebas od Dellu...Na to tak už G92 v SLI (ale kdo ví,jaké to tež bude)
 
Kowalski
paja_cz napsal:
Vypni si měření FPS a budeš spokojenej, já dokud nevěděl kolik mám, tak to lítalo jak víno Cool

Ale panové vy mě nechápete/nebo si děláte srandu,pro tu já jsemMrknutí,ale tady tohle je závažná chyba,mi to je tak jedno jestli to jede na 100FPS nebo na 30FPS,já to jenom chcu mít plynulý...Tady se jedná o to,že mi to padá do výkonu mojí starý FX5700 a nad malým městem to má 5-10FPS a seká se to!-znovu jsem to před hodinou přeměřoval
Upravil/a Kowalski dne 30-07-2007 16:50
 
MK_Paja
Kowalczyk4 napsal:
paja_cz napsal:
Vypni si měření FPS a budeš spokojenej, já dokud nevěděl kolik mám, tak to lítalo jak víno Cool

Ale panové vy mě nechápete/nebo si děláte srandu,pro tu já jsemMrknutí,ale tady tohle je závažná chyba,mi to je tak jedno jestli to jede na 100FPS nebo na 30FPS,já to jenom chcu mít plynulý...Tady se jedná o to,že mi to padá do výkonu mojí starý FX5700 a nad malým městem to má 5-10FPS a seká se to!-znovu jsem to před hodinou přeměřoval

Upřesni, jaké město, na jaké mapě a při jakém zoomu, vyzkouším na mém PC.
Nad hustě zadomečkovaným městem nemám problém dosahovat okolo 10-20FPM, takže si myslím,....nic neobvyklého.
 
S5T_RedBullL15
No divné je, že když letíme spolu na tím stejným městem, teď si nevybyvím jakým, mě se to neseká ani nespadnou fps a to mám již zmiňovanou FX 5700Úsměv. A nastavení mám téměř na plno, ale ten rozdíl mezi těma kartama je velký. Tak podle mého by větší nároky neměly hrát až tak velkou roli mezi 5 series a 8 seriesZamračený.
 
Hoper
mno, když to tu tak čtu, tak si tak řikám, proč vlastně kupovat nový komp, když mi to pak pojede stejně blbě
:))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Neboj, to jede dobre, to ze to nekomu blbne, to je rukama. Šklebící se
Upravil/a WT_Horrido dne 31-07-2007 08:31
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,411 návštěv