March 29 2024 07:01:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Fw 190 D - historie
1stCL_BlueL
tempiku ty neumis nebo nechces cist fucida obhajuje ilovske dory45 (ty v zasade sedi max u zeme okolo 600 ve vysce okolo 700) nikoli 44 (ktera je blbe)....
Upravil/a 1stCL_BlueL dne 14-11-2007 17:09
 
606_Temp
no tak si zmer kolik litaj v ilovi i verze 45, ila tu ma doma snad kazdej. Mrknutí
 
http://no606.ic.cz/
LesniHU
1stCL_BlueL napsal:
tempiku ty neumis nebo nechces cist fucida obhajuje ilovske dory45 (ty v zasade sedi max u zeme okolo 600 ve vysce okolo 700) nikoli 44 (ktera je blbe)....
D9 '45 ma ve hre rychlost 619km/h u hladiny more.
 
rOckie
LesniHU napsal:
1stCL_BlueL napsal:
tempiku ty neumis nebo nechces cist fucida obhajuje ilovske dory45 (ty v zasade sedi max u zeme okolo 600 ve vysce okolo 700) nikoli 44 (ktera je blbe)....
D9 '45 ma ve hre rychlost 619km/h u hladiny more.


o 7 km/h víc než ukazuje tabulka z 1.listopadu 1944, a graf z 3.ledna 1945 pro standardní verze? to není zas taková trága - běžná ilovská odchylka Úsměv

problém, zdá se být s tou rychlostí ve výšce. ta odpovídá spíš D-12

EDIT:
nelítá to u hladiny rychlejc než u země ve vnitrozemí? nám vždycky trabant ožil, když byl vlhký vzduch Úsměv třeba to k německým motorům patří
Upravil/a rOckie dne 14-11-2007 21:06
 
606_Temp
Tu tabulku bych rad videl nejak overenou a opravdu platnou pro bezne dory a ne pro pokusne serie. Halvne komplet s vyskovosti, aby pak sedela i ta rychlost v 6km ;-)
 
http://no606.ic.cz/
LesniHU
Rook napsal:
LesniHU napsal:
1stCL_BlueL napsal:
tempiku ty neumis nebo nechces cist fucida obhajuje ilovske dory45 (ty v zasade sedi max u zeme okolo 600 ve vysce okolo 700) nikoli 44 (ktera je blbe)....
D9 '45 ma ve hre rychlost 619km/h u hladiny more.


o 7 km/h víc než ukazuje tabulka z 1.listopadu 1944, a graf z 3.ledna 1945 pro standardní verze? to není zas taková trága - běžná ilovská odchylka Úsměv
Jo, je to v mezich, jen jsem reagoval na tech 600.
 
rOckie
606_Tempik napsal:
Tu tabulku bych rad videl nejak overenou a opravdu platnou pro bezne dory a ne pro pokusne serie. Halvne komplet s vyskovosti, aby pak sedela i ta rychlost v 6km ;-)


dora45 vicemene sedi, i kdyz ve vysce ma taky vyhodu cca 10km/h.
problem ma asi dora 44 ve vysce, takze zadny takovy graf "aby pak sedela i ta rychlost v 6km" neni.

orig. grafy si najdi sam, jsou notoricky znamy a valej se na nekolika forech.
zadny vzacny zbozi to neni.
 
1stCL_Fucida
Ta D-9 "44" je holý nesmysl..zajímalo by mě, jak to Olegovci sami sobě uargumentovali.

Jinak tady Rookem zmiňovaný graf z 3.1.1945:
[img]http://vwings.net/dnl_fucida/stale_soubory/page154chart.jpg[/img] is not a valid Image.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
no, takze jsem rad, ze se tu i na vasem grafu potvrdilo, ze dory co u zeme letali pres 600 neletali 725 v 6 km, diky fuci Mrknutí
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
606_Tempik napsal:
no, takze jsem rad, ze se tu i na vasem grafu potvrdilo, ze dory co u zeme letali pres 600 neletali 725 v 6 km, diky fuci Mrknutí


Což koneckonců nikdo netvrdil, že ne?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
tvrdi to oleg a hodne lidi si mysli, ze ma pravdu a zduvodnuji si to 2100 az 2250 PS
No tohle tema uz necham na pokoji, po vikendu mam novy tema a to si udelam nepratele asi i u rudych Cool (dory lizne jen lehce Mrknutí )
 
http://no606.ic.cz/
ivanivanovic
606_Tempik napsal:
tvrdi to oleg a hodne lidi si mysli, ze ma pravdu a zduvodnuji si to 2100 az 2250 PS
No tohle tema uz necham na pokoji, po vikendu mam novy tema a to si udelam nepratele asi i u rudych Cool (dory lizne jen lehce Mrknutí )


Aby si po vikende nezistil ze mas BAN na SVK na neurcito Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tempík ani se nezkoušej s*át do jednomístnejch ilůVyděšenýMrknutí.
 
606_Temp
nene, bohuzel do ruskych stroju temer nevidim, to me pak doufam doplni jini. Ale konec OT tu, at fakt ten ban nemam Šklebící se
 
http://no606.ic.cz/
XXX_Dazz
ivanivanovic napsal:
606_Tempik napsal:
tvrdi to oleg a hodne lidi si mysli, ze ma pravdu a zduvodnuji si to 2100 az 2250 PS
No tohle tema uz necham na pokoji, po vikendu mam novy tema a to si udelam nepratele asi i u rudych Cool (dory lizne jen lehce Mrknutí )


Aby si po vikende nezistil ze mas BAN na SVK na neurcito Šklebící se


Na LamKách už BAN dostal za to že tam pořád řešil nějaké blbosti Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
606_Temp
to ani nevim, ze tam mam ban. A resil jsem tam, ze FWA8 neni tak zkurveny letadlo, jak si tam nekteri ztezovali, ze je Cool
 
http://no606.ic.cz/
MK_KaiN
XXX_Dazz napsal:
ivanivanovic napsal:
606_Tempik napsal:
tvrdi to oleg a hodne lidi si mysli, ze ma pravdu a zduvodnuji si to 2100 az 2250 PS
No tohle tema uz necham na pokoji, po vikendu mam novy tema a to si udelam nepratele asi i u rudych Cool (dory lizne jen lehce Mrknutí )


Aby si po vikende nezistil ze mas BAN na SVK na neurcito Šklebící se


Na LamKách už BAN dostal za to že tam pořád řešil nějaké blbosti Šklebící se Šklebící se Šklebící se


Co to meleš? Měl bys snad vědět že u nás se takový pičoviny nedělaj.
 
XXX_Dazz
Oba jste troubové, jsou tam smajlíci, takovííííííííhle Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
alfik
Mno, víte hoši, ono to sraní do Ila by ani moc nešlo... Věnoval jsme se mu v osmdesátejch a devadesátejch, a zjistil jsem, že vlastně ani dvě letadla u stejného útvaru nebyly stejné... Vynalézaví sovětští mechanici vylepšovali i "vylepšovali" (oni museli - schválně se podívejte na statistiky kolik jich dolítalo), takže motory i draky upravovali a opravovali, bastlili to a snažili se a smažili... Různé výkony, různé hmotnosti, křídla a OP z různých verzí na jiných verzích trupů... Takže, napište co chcete, a asi to bude pro konkrétní letoun pravda.
 
rOckie
606_Tempik napsal:
to ani nevim, ze tam mam ban. A resil jsem tam, ze FWA8 neni tak zkurveny letadlo, jak si tam nekteri ztezovali, ze je Cool


kdyz jsi potreboval najit argument, ze FW byl heavy metal, co nemel moc sanci v dogfightu, tak jsi vyšťáral v obecny debate o FW zrovna tudle potvoru a nenapadne si se tvaril, ze se bavime celou dobu o rammjagerovi Vyděšený

bud jsi zbrklej, nebo delas rad to, co si se snazil vycitat Fucidinovi.

flejmy o letadlech uz tady davno nejsou co bejvaly, stari matadori na to vicemene pecou, asi si budes muset najit jiny trouby. Doporucuju Ubi Zoo, tam je jeste par statecnych zoufalcu kteri jsou ochotny se porvat v uceny disputaci treba o tom, jestli zrovna jimi vytlaceny pšouk ma mensi celni odpor a tudiz vetsi energii nez psouk nekoho jinyho Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,377 návštěv