May 19 2024 00:20:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Vista 64
Glad69
Zdarec, mate nekdo odzkouseneho Sturma + X52 + saitek rudder pedals + tir 4 pod Vistama 64?
 
http://www.cockneyrejects.net
WT_Horrido
Sturm bezi pod OpenGL, TIR4 taky bezproblemu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_Paja
Zajímalo by mě, kolik vás paří na 64b woknech a jak Vám, i Horridovi, šlapou gamesy, nejen šturm Úsměv
Má 64b OS smysl pro pařmena ?
Dík.
 
WT_Horrido
Smysl? Myslis jako jestli te Visty dovedou do vyssi parmenske svery vedomi? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_Paja
WT_Horrido napsal:
Smysl? Myslis jako jestli te Visty dovedou do vyssi parmenske svery vedomi? Úsměv
To taky, krom lepšího využití 4G RAM Úsměv . A laskavě odpověz na otázku !
 
Tomik
Pařím jen Sturma...
Mám pedály od Saiteka, plynovku taky (Pro verzi), Microsoftího joye a no problemo (jen pri instalaci Saitek sw se musíš řídit doporučením na jejich fóru - jinak nebudeš mít dostopný profiler)..
Jo a 64 bit mám jen kvůli těm 4GB RAM (aby se naflákaly)...
Tomik
 
WT_Horrido
No hry jedou, vesmes stejne jako pod XP, nektere lepe, je to pekne a ma to DX10 (ehm :-). Jinak nevim jaky smysl - je to solidni a stabilni system... Do noveho herniho PC zcela urcite, jinak se ridit podle stavajiciho hardwaru.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
fousX
Čus mám 64bit visty business joy X52 pro, pedály saitek a trackir 4 a nemám s tím problém.Ostatní hry šlapou taky v pohodě.Akorát si dej pozor a stáhni si ovladače na joj z toho fora saiteku a ne oficielní jinak prožiješ několik bezesných nocí Šklebící se
 
Hoper
a já myslel, že pája už nelítá...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Flan
I ja parim na V64 . I ja...

Vsechno co jsem tomu z games vnutil, tak vali jedna basen. Zatim nevim na co bych si v tomto ohledu mel stezovat. Jediny vopruz byl SST Profiler pro Saitek, ale i ten byl vyresen pote co mistni dobra duse prekopala instalak a to byla spis prasecarna Saiteku.
Sturm bezi, Saitek 3D Force jede, plynovka od CHacek jede, TIR 3 PRO jede, jine hry jedou...

Edit add : Soft k CHackove pace jsem ale nezkousel. Ten me nejak krkal i pod XP. Mam na pace jen fce rovnou z Ila, zadne sofistikovane shiftovani a podobne veci.

Cele to Vistovani provozuju na E8400, 4GB RAM, 8800 GTS 512mb
Upravil/a WT_Flan dne 21-07-2008 09:51
 
WARP
Windows server 2008 x64 SP1 enterprise, no problem navíc o poznání svižnější než v jehoVistách.
 
Dortenmann
Chlapi, právě je mi dáván do kupy nový PC s Vistami 64 bit. Mám pedály i joy Saitek a vy tu zmiňujete nějaké problémy při instalaci na Vista 64 bit (např. že "jen pri instalaci Saitek nebudeš mít dostopný profiler, když..."Mrknutí.

Visty si to samy nedetekují?

Je tu nějaký srozumitelný návod na instalaci joye a pedálů od Saiteku na Vista 64 bit i pro obyčejného uživatele PC, cose nevyzná v nějakých "profillerech" atd.?

Díky za pomoc.
 
WT_Flan
Pedaly nevim jestli maji neco extra, ale u joye proste nahodis driver a je to. Sice se mi nezobrazuji nejake zalozky v okne ovladace a tak podobne, ale funkci plni Šklebící se
 
Dortenmann
No mně je taky jedno, pod čím a kde je co jak nastaveno, jde mi hlavně o výsledek a funkci. Zde se však objevilo mnoho hlášek o tom, že pod Vistama místní borci něco museli u pedálů nastavovat a měnit nastavení, z čeho mám strach, neb se v tom nevyznám. Natěšen na nové "železo" se ptám předem, ne se těším, jak po dotáhnutí PC hned začnuÚsměv
 
Glad69
U pedalu jsem nic nemenil, ani nenastavoval(koneckoncu ani u joye), ani jsem neinstaloval zadny soft. Normalne jsem to soupl do usb a jede to.
 
http://www.cockneyrejects.net
Dortenmann
Glad69 napsal:
U pedalu jsem nic nemenil, ani nenastavoval(koneckoncu ani u joye), ani jsem neinstaloval zadny soft. Normalne jsem to soupl do usb a jede to.


Paráda, dík, doufal jsem, že takovéhle zkušenosti uslyším
Merci!Mrknutí
 
j4ck41
hele pardalové pocatkem mesice jsem si poridil novou strojovnu ... zpocatku vse o.k. ... pak me po nekolika misich v offline campani Sturm spadnul (program ukoncenej s bleskovym navratem na plochu bez nejaky error hlasky), ale jelikoz online fungoval tak jsem to zase az tak moc neresil ... jenze pak se to samy zacalo objevovat i na online, kdy jsem ani nestihnul odstartovat

zkousel jsem to reinstalovat aniz bych sahal do configu, zkousel novy i stary Catalysty (jestli treba neni nahodou problem tam) ale vysledek zadnej

pojal jsem podezreni jestliva to nebude tim, ze 1946 mam "nahradni" kopii a prisel s planem ze bych se teda suplikovou originalkou vratil do historie, ale pokud by byla stabilni, tak bych si holt zaplatil jiz zaplacene ale k tomu jsem se jeste nedostal a Jirka me navic "potesil" kdyz rek ze jemu na 64 Vistach pada i origoska -> i kdyz furt lepsi obcasnej crah nez nemoznost vubec litat

anebo se mi to tam s necim proste pere a ani origoska by nepomohla

setkal se s tim nekdo? povedlo se najit reseni?

mam Intela 8400, ATInu 4850 ... ta UAC (nebo jak se to menuje) je zapla, ale Sturm neni nainstalovanej v Program Files ... jako firewall mam COMODO a Sturm je nastavenej jako Trusted ... joy i pedaly Saitek bez profileru jenom strceny do USB

mimo Sturma mam nainstalovany jeste Morrowind, Total War: Medieval II, Silent Hunter IV - takze zadny novy pecky a problem jsem zatim nezaznamenal + Warhammer Online (jakej ma pri vypadku Ila absolutni prioritu a taky bez problemu)
 
WT_Horrido
Hehe naopak originalni verze smrdi Vistam 64 tak, ze nekdy ani nejde rozbehnout (nutno updatovat securom a to pohrichu instalaci nejake nove hry). No-cd verze naprosto bez problemu...

Jestli to nebude ATInou... Vyděšený
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jirka
No u mě to padalo s hláškou, že video driver .... blá blá cosi, crashed, recovered, restarted - nebo tak něco. A to jak na ATi tak na nvidii. U ATI se mě to vyřešit nepodařilo. U nvidie podařilo a to tím, že jsem zahodil ovladač co byl součástí balení karty a nainstalil novej origo nvidia. Pak už to bylo OK - co do padání. (Nastaveno u programu ILa nebylo nic zvláštního. prostě default vista - žádná kompatibilita s ... nebo run as... Jen UAC jsem měl vypnuté). A dokonce, jak jsem už psal na jiném místě. Grafika podstatně plynulejší než pod XP.

ALE. Ánšto miluju kroucení a potažmo mi můj MSFF2 bezvadně pomáhá si to užít, jsem posléze zjistil, že něco není v pořádku, protože jsem ty letadla cítil v ruce nějak jinak. Tak jsem vedle nainstalil i XP, srovnal to a fakt v tom byl rozdíl. Pod Vistama se ten FF efekt semo tamo víc vytrácel do ztracena. A jako na potvoru tam, kde byl nejvíc potřeba. A poštelovat se to nedá. Nechápu proč. U mě doma konec Vista experimentů. Nejméně do doby SP2. XP jsou jasná volba.
Upravil/a Jirka dne 29-10-2008 12:53
 
WT_Horrido
Hmm to je zajimave, nevsiml jsem si rozdilu ve FF, ted to budu muset otestovat. Úsměv S tim "blá blá cosi, crashed, recovered, restarted" se mi to taky asi trikrat stalo, ale mam Visty od brezna 2007 takze zadna katastrofa. To bude funkce nektereho konkretniho ovladace. Delala to i predposledni hodne nepovedena beta, ale bezici Zaklinac to prekousl a po chvilce vahani bezel dal...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,460 návštěv